Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Informacje nt. przewidywanej daty aktualizacji L#


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Marcelli ale loader nie ma nic znaczacego to działania l#, core musi zostać zaaktualizowany ;c

core jest updated jak chciałbyś wiedzieć... loader legacy rozwalił więc update za nie długo  B) skąd wiem że core updated jakoś devy mają ;d

Opublikowano

Marcelli ale loader nie ma nic znaczacego to działania l#, core musi zostać zaaktualizowany ;c

Legacy pisał, że musi zrobić orbwalker i inne rzeczy.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Joduska nas okłamał ale ja wiem ze to we wtorek bedzie update ..

 

Zamknij już papę, bo wkurwiasz.

 

Wypuszczą przed 5.7 co by śmieszniej było

Opublikowano

Jak szwaby nie będą się opiepszać to dziś będzie a jak nie to tracę nadzieję ;D 

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Jak szwaby nie będą się opiepszać to dziś będzie a jak nie to tracę nadzieję ;D 

szczerze wolałbym paid, ale pod warunkiem update w w 48h :D

@ krążą plotki w naszym dziale, że dziś będzie update sebek pisał.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

szczerze wolałbym paid, ale pod warunkiem update w w 48h :D

@ krążą plotki w naszym dziale, że dziś będzie update sebek pisał.

jak żadna sz...(dobra nie ważne) nie rozwali loadera/core byle czego to dziś będzie.

Opublikowano

jak żadna sz...(dobra nie ważne) nie rozwali loadera/core byle czego to dziś będzie.

To z loaderem to ściema była, dziwnym trafem później poprawiali anty cheat'a + robili core. 

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Nikt nie rozwalił loadera. Pisał sebek, że Ci idioci trollowali a znikł z githuba, bo dali go na prywatny a po prostu nie był jeszcze skończony

Opublikowano

szczerze wolałbym paid, ale pod warunkiem update w w 48h :D

@ krążą plotki w naszym dziale, że dziś będzie update sebek pisał.

gdzie to pisał niby?

qxw0er.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...