Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Informacje nt. przewidywanej daty aktualizacji L#


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień jeszcze nie minoł idz sie przewietrz.

Napisał legacy na shoutboxie, że prawdopodbnie dziś wrzucą bo wszystko dziła tylko activator nie i muszą napisać cały kod do itemów od nowa.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napisał legacy na shoutboxie, że prawdopodbnie dziś wrzucą bo wszystko dziła tylko activator nie i muszą napisać cały kod do itemów od nowa.

dobrze że jutro 5 lekcji mam to jest jedyny plus czemu nie mamy wfu z dziewczynami ;p

nie dali specjalnie update bo konkurs how2win XDD

a ja zrobię co napisał :

 

Dzień jeszcze nie minoł idz sie przewietrz.

ale po co dokładnie cały kod do itemów ? i skąd info ?

Opublikowano

@  legacy : (26 March 2015 - 09:11 PM) the update will probs be delayed, we have to rework some inlined api

 

czekamy dalej ;/

 

wcześniej pisał, że zepsuł loader'a :D

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

ja bedzie... to zapewne o 3 w nocy/nad ranem :P zalezy dla kogo ;)

Oni pewnie 1. kwietnia wypuszczą #, taka "specjalna okazja", albo raczej 2. bo coś spierdolą i dopiero #tomorrow naprawią.

Opublikowano

https://www.joduska.me/forum/topic/50270-l/page-2

 

joduskame, on 27 Mar 2015 - 2:57 PM, said:snapback.png

When I finished a security update.

 

joduskame, on 27 Mar 2015 - 3:01 PM, said:snapback.png

Security enhancements are aimed at riot.

 

joduskame, on 27 Mar 2015 - 3:05 PM, said:snapback.png

Not going to rushing security relevant things.

 


 

Ready na 5.7 ? :D Beka

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

czyli co L# będzie działał dwa dni i patch 5.7 ? xD i potem znowu czekania tydzień ? xDD

Najwyraźniej moim zdaniem trochę w hooya lecą, bol dawno działa, sebek pisał "za 2h update wczoraj" a tu nagle problem z zabezpieczeniami od riotu.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...