Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Informacje nt. przewidywanej daty aktualizacji L#


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy każdym patchu LoLa powstaje masa tematów ze spekulacjami, informacjami ze strony developerów itd., zatem w celu utrzymania porządku powstał ten temat. Po każdej aktualizacji L# będzie on czyszczony ze starszych postów.

 

 

Oczywiście wszelki spam oraz posty z datą bez jakichkolwiek dowodów będą odpowiednio karane.

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

miszczu opuscil kolezenska gre, aby napisac ten temat!! jak Ci nie wstyd szymonie?

Opublikowano

Dziś wieczór #confirmed 

 

// Proszę, abyście nie zgłaszali tego posta, ponieważ informacja: "Oczywiście wszelki spam oraz posty z datą bez jakichkolwiek dowodów będą odpowiednio karane." została zamieszczona po fakcie (po dodaniu posta #3).

Renissance

Opublikowano

Dziś wieczór #confirmed 

dziś wieczór #confirmed ban Kappa 

 

// Proszę, abyście nie zgłaszali tego posta, ponieważ informacja: "Oczywiście wszelki spam oraz posty z datą bez jakichkolwiek dowodów będą odpowiednio karane." została zamieszczona po fakcie (po dodaniu posta #4).

Renissance

Opublikowano

Bardzo dobry pomysł, propsuje!

propsujmy na bana! Kappa, ale tak @topic dobry pomysł jeszcze dobrze jak Będzie podpięty.

@Edit

 

Myślę, że jutro lub dziś wieczór.

mmm jaki avatar xDD raczej jutro albo o 23.
Opublikowano

 

propsujmy na bana! Kappa, ale tak @topic dobry pomysł jeszcze dobrze jak Będzie podpięty.

@Edit

 
mmm jaki avatar xDD raczej jutro albo o 23.

 

mmmm bajeczki xDD Kappa takie sexi bajki, w ogóle to nie pobanowani? xDD

Opublikowano

mmmm bajeczki xDD Kappa takie sexi bajki, w ogóle to nie pobanowani? xDD

Jakąś zbanowali bo niby był zboczeniec... który opowiadał o cyckach chyba w dragon ballu. A tak wgl to o czym innym gadał. ;P

@topic Tak szukam tematu szukam, patrze na dole i mówię "kur zniknął magia" patrze w górę a tu podpięty już XDD

to jest spam ? ja tylko informuje, że szybko podpieliście temat...

Opublikowano

Jakąś zbanowali bo niby był zboczeniec... który opowiadał o cyckach chyba w dragon ballu. A tak wgl to o czym innym gadał. ;P

@topic Tak szukam tematu szukam, patrze na dole i mówię "kur zniknął magia" patrze w górę a tu podpięty już XDD

Chodzi mi o bany za zoomhacka :D

Opublikowano

Chodzi mi o bany za zoomhacka :D

aa to nie, bo nie korzystam z tego przeszkadzało mi w grze to wyłączyło nie lubię z tego korzystać. Update now #cumfirnided

 

Co się patrzysz zboczeńcu tutaj ?

 

Opublikowano

Bol już działa kwestia minu lub kilku godzin, aż l# wejdzie do gry bo wszystko co mieli zrobić już zrobili kwestia dopasowania zmian pod 5.6 

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

 

vMl6bPy.png

 

Gadałem z SoNiice na teamspeaku, ciśnie sobie bekę. Update udostępni po 00:00 B).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eSwH2k3.png

Opublikowano

Gadałem z SoNiice na teamspeaku, ciśnie sobie bekę. Update udostępni po 00:00 B).

musi tak trollować ?

 

 

Gadałem z SoNiice na teamspeaku, ciśnie sobie bekę. Update udostępni po 00:00  B).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

BoL już działa, tak więc update Sharpa też powinien być niedługo. Do tego, po pierwsze, ten patch jest bardzo mały, a po drugie, poprzednio L# był outdated bardzo długo, bo bardzo dużo robili napraw w samym programie, więc na luzie tommorow, albo nawet today big.

Opublikowano

Gadałem z SoNiice na teamspeaku, ciśnie sobie bekę. Update udostępni po 00:00 B).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...