Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Galeria z Golda do Platyny, a może nawet i wyżej


Ventual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Będę tu zamieszczał screeny gier ukazujące moje zmagania we wbijaniu Platyny.

 

hckmdq.jpg

 

Dalej nie robiłem screenów bo zapomniałem, ale:

 

sf58o9.jpg

 

 

 

I oczywiście standardzik, zawsze jak pickuje mundo to robie wszystko co tylko mogę by wygrać, a mój team przeciwnie.

 

pjxp7x.jpg

 

Najwięcej DMG z teamu, z buildem pod full golema...

tk136h.jpg

 

 

 

Generalnie plan jest taki by wyjść z Golda. Już kilka ładnych razy byłem w Gold III, ale spadłem.

Pomocnik
Opublikowano

Jak zakładać galerie to idź na fan art :D A tak całkiem poważnie, to powodzenia, mainujesz mundo ?

Opublikowano

Jak zakładać galerie to idź na fan art :D A tak całkiem poważnie, to powodzenia, mainujesz mundo ?

 

Nieee, raczej nie.

 

 

Kolejna gierka:

Niezła farma na tym gragasie.

80i6ku.jpg

 

 

lsxrbp.jpg

 

Powrót do Golda III

 

te8l6c.jpg

Opublikowano

Typowa Katarina

9kpr7d.jpg

 

 

Ale łatwo

w46g2g.jpg

 

Jechanka

iqya88.jpg

 

 

Irelia raczej nie jest postacią dla mnie. Mam nią tylko 30% win ratio.

rtlw86.jpg

 

 

 

 

Unlucky, zapewne dzisiaj spadne do Golda IV, a jutro wejde do Golda III ...

''I prefer mid''  ''I'm smurf let me mid'' Po czym robi 100 farmy w 40minucie, no ja p******e ...

i9xdjl.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawno nie dodawałem zdjęć, bo w sumie to nie było co, ciągle spadałem do golda IV i wchodziłem do golda III

 

 

e98q34.jpg

 

oq2mzt.jpg

 

 

 

Więcej screenów nie robiłem. Ale wrzuce taki ogólny:

 

rht41q.jpg

Opublikowano

Znów zapomniałem screena zrobić

 

Yasuo afk

 

6kqd1n.jpg

 

 

A tuuuu pech, last pick support, Yasuo wziął mida w sumie nie wiem po co .... Jak napisałem, żeby jinx i yasuo kupili QSS to napisali, że nie wiedzą co to jest. FACEPALM. A tak poza tym to miałem prawie tyle samo golda co yasuo...

Także ten tego, jest Gold II i zaraz spadne zapewne.

zukbsj.jpg

Opublikowano

24cjks.jpg

 

do6rwb.jpg

 

 

 

Diana, zagrała najsłabiej, ale flejmiła najwięcej. Począwszy od lobby:

d7asc1.jpg

 

xD  Ja tylko oznajmiłem, że adc i support to moja najgorsza rola, a ten od razu... Typowe community lola :rolleyes:

 

 

 

No to po Goldzie II

hnqjhi.jpg

 

74ekj3.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawno nic się tu nie działo. Najpierw URF potem bonus IP, potem przerwa...

 

Ale wracamy z niezłym zaoraniem.

 

 

 

wec975.jpg

 

vxmsye.jpg

 

 

 

Mecz długi bo moi teamm8 lubili grać sami.

 

Jak coś to seria do G2, może uda się wejść.

Opublikowano

Gratulację. ;) Może uda Ci się szybko wbić tą platynkę.

 

Oj raczej wątpię, ciężko będzie. Ale dzięki wszystkim za ciepłe słowa.

 

Kolejne gierki:

 

 

p3gl9y.jpg

 

Na adc gra mi się najgorzej.

unyug9.jpg

 

Koń mariusz OP ale muszę go troche poćwiczyć, to dopiero druga albo trzecia gra nim.

3j6puq.jpg

 

A tu już unlucky, w enemy był lepszy teamcomp i w ogóle. W g2 powoli zaczyna się już elo hell bo zaczyna dobierać mi platyny 5.

mhq5mr.jpg

 

 

 

No co no, krowa OP (więcej golda od Fizza i Khazixa ....)

 

 

nfg2u3.jpg

 

 

Opublikowano

Doszedłem do wniosku, że nie ma za bardzo sensu wrzucać screenów z każdych gier. Będę wrzucał tylko te ciekawe, zdominowane przeze mnie, wycarrowane 1vs9, itp.

 

Najpierw wszystkie gry od ostatniego screena:

d8tvdp.jpg

 

qahklc.jpg

 

 

 

Gragas OP

hmok8e.jpg

 

A tu coś ciekawego.

 

Podejrzał na LCSach pewnie... wie że coś dzwoni tylko nie wie gdzie... Jak coś to jest item pod attack damage

 

b6nykp.jpg

Opublikowano

Ta ostatnia gra Ci za bardzo nie poszła z tą Lissandrą. :P

 

A no nie poszła. Nie da się zagrać perfekcyjnie każdego meczu.

 

Ale jest Gold 1

 

aomo8g.jpg

 

Jakby kogoś interesował build:

izj15a.jpg

 

A tu pierwsza gierka w Goldzie 1

Raz padłem, bo chciałem pomóc Udyrowi rambo który wszedł sam w 4 :) A tak poza tym to drugi raz janną zagrałem i muszę przyznać, że bardzo przyjemna postać.

ekdnou.jpg

 

Tak więc już powoli zbliżamy się do legendarnego ''elo hell'' jakim jest platyna.

Opublikowano

Nieźle Ci idzie, widać że należy Ci się wyższa dywizja i tego życzę tobie z całego serca :)

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...