Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie metina - problem z jakością


HarveyDent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@HarveyDent ustaw sobie jeszcze raz trybikiem na HD.

 

@m0u

 

Okej.

 

 

Czyli Twoim zdaniem jakość jest dobra, tak ?

 

Mógłbyś napisać czy w porównaniu do innych, bardziej znanych youtuberów jest okej ?

Opublikowano

Po prostu nagrywasz w 30 klatkach, taka sama jakość jak inni nagrywający w 30 fpsach.

Różnice możesz widzieć, bo np. oglądasz filmy w 60 klatkach (np. wallander, no perf). Wejdź w jakiś film wallandera, on dodaje w 60fps i daje link do 30fps.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Po prostu nagrywasz w 30 klatkach, taka sama jakość jak inni nagrywający w 30 fpsach.

Różnice możesz widzieć, bo np. oglądasz filmy w 60 klatkach (np. wallander, no perf). Wejdź w jakiś film wallandera, on dodaje w 60fps i daje link do 30fps.

 

@AdamS12 

 

Ten film jest w 30 fpsach i widzę różnicę między nim, a moim filmem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0sR6vtND_V4

Pasjonat
Opublikowano

@m0u

 

Okej.

 

 

Czyli Twoim zdaniem jakość jest dobra, tak ?

 

Mógłbyś napisać czy w porównaniu do innych, bardziej znanych youtuberów jest okej ?

Tak, jakość jest dobra, nie nagrywane kalkulatorem, widać nicki itp. Mógłbyś nagrywać odcinki w takiej jakości, ale pomysł też jest bardzo ważny.

 

W porównaniu również wypadasz dobrze.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...