Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# bedzie działał dzisiaj po 14


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie twoja historia, cwelu

 

 

==========================

Nie wiadomo kiedy będzie działać, twoja przepowiednia btw. nie sprawdziła się.

Opublikowano

Nie twoja historia, cwelu

 

 

==========================

Nie wiadomo kiedy będzie działać, twoja przepowiednia btw. nie sprawdziła się.

Bez wulgaryzmów proszę,wolę bardziej pieszczotliwe wyrażenia :) Nie mam zamiaru dzielić się swoim nickiem na tym forum i nie muszę ci niczego udowadniać.

Opublikowano

Witam dostałem info, że L# ma dzialać po 14 dzisiaj jednak nie mam żadnych screenów ponieważ informację dostałem przekazem telefonicznym

"przekaz telefoniczny" : D

 

przestan robic gownoBURZE, znajdz sobie dziewczyne/chlopaka , prace lub ukaj sie do szkoly.

Opublikowano

Bez wulgaryzmów proszę,wolę bardziej pieszczotliwe wyrażenia :) Nie mam zamiaru dzielić się swoim nickiem na tym forum i nie muszę ci niczego udowadniać.

To nie udowadniaj.

====================

 

 

L# jest zupdtowany już, aktualnie beta, zobaczyłem to o 7:23, że jest updated, jednakże jest spora ilość bugów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...