Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko i dużo zarobić na DE?


mojprzyjaciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zarobek na .de nie różni się niczym od zarobku na pl. Popatrz poradniki jakie są na forum.

i tu się grubo mylisz....

 

najlepszy zarobek na DE ? komputer z 32mb ramu i kozackim procesorem

robisz 20 wirtualnych systemów

tworzysz 20 kont

odpalasz na każdym systemie konto i bota za ml

 

sprzedajesz ziarna mocy po ~500 golda

 

1h = 1kk

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

i tu się grubo mylisz....

 

najlepszy zarobek na DE ? komputer z 32mb ramu i kozackim procesorem

robisz 20 wirtualnych systemów

tworzysz 20 kont

odpalasz na każdym systemie konto i bota za ml

 

sprzedajesz ziarna mocy po ~500 golda

 

1h = 1kk

a 32 mb to nie za mało ? :D

Opublikowano

a 32 mb to nie za mało ? :D

jak na moje oko 32mb jest popularniejszym stwierdzeniem od 32gb ramu

no ale jak wolisz - miej 32gb ramu i procek który uciągnie 21 systemów

wtedy kasa wpada jak szalona

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

jak na moje oko 32mb jest popularniejszym stwierdzeniem od 32gb ramu

Co? :O

Co do tematu, resell i dropienie piór, czyli niczym nie różni się od PL, dodatkowo rajdy glac, glacki/draco/ a gdy wbijesz 90lvl to kretosy itp, po prostu graj, kasa wpadnie sama.

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...