Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Vektoria.pl[4FUN][MEDIUM] Start 19.03.2015 Godzina 18:00


VektoriaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.png

7.png

1000 złota

5000 grzybów

4.png

Serwer Vektoria.pl jest to serwer typu 4fun/medium.

Rejestracja na serwerze jest płatna i jej koszt wynosi 3.69 zł sms.

Dla czego rejestracja płatna ?

Dla tego, że jest to serwer 4fun gdzie na start otrzymujesz 5000 grzybów oraz codziennie o godzinie 12:00 paczkę 1000 grzybów.

Płacisz tylko za rejestrację, na serwerze nie ma żadnych innych mikropłatności.

Exp na serwerze jest zbalansowany, na pewno w 1 dzień nie zdobędziesz wszystkiego.

Na serwerze nie ma limitu piw ! Pijesz ile chcesz.

Adres serwera : http://vektoria.pl
Rejestracja : Zostanie podana w dniu startu.

2.png

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg


6.png


Procesor 4 x 3.0 GHz

Pamięć RAM gwarantowana 6144 MB

Przestrzeń dyskowa 50 GB

Lokalizacja Polska

Transfer 3 TB

SWAP 512 MB


3.png

Opublikowano

Powodzenia ^^ 

Za mało szczegółów, nikt nie zagra bo po co wywalać drobne na serw na którym pewnie portal gildii i lochy są 1 na 1. Pewnie też brak wojen gildii. Ale zobaczymy...

3.69 smsem to nie majątek ;)

Portal i lochy są 1 vs 1 ale tak jest wszędzie :)

Nawet na Attessi nie ma wojen gildii.

Po za tym jest to 2 polski serwer który ma ww. rzeczy.

Opublikowano

3.69 smsem to nie majątek ;)

Portal i lochy są 1 vs 1 ale tak jest wszędzie :)

Nawet na Attessi nie ma wojen gildii.

Po za tym jest to 2 polski serwer który ma ww. rzeczy.

 

Jest serwer gdzie są wojenki gildii i portal dla całej gildii nie pamiętam jak z lochami gildii, ale bardzo dużo działa w 100%. Ale powodzenia, może wypali.

Opublikowano

Jest serwer gdzie są wojenki gildii i portal dla całej gildii nie pamiętam jak z lochami gildii, ale bardzo dużo działa w 100%. Ale powodzenia, może wypali.

Zapewne nie polski :)
Opublikowano

Chwalisz się czy żalisz :) ?

99% syfów typu serwery norbertsona nie mają 1/100 zasobów tej maszyny.

Z tego co wiem Attessia stoi na takim samym hostingu i u nich nie ma ani 1 laga.

Serwer www to nginx który nie zużywa 1/50 zasobów.

Zużycie ramu nie przekracza 200 mb...

 

Widać, że się nie znasz ale za to ma dużo do powiedzenia ;)

Opublikowano

Robert CSS a nawet powiem Ci więcej PHP też jest kradzione ;)

Rejestracje dla mnie pisała ta sama osoba ;)

 

zlodziejstwo wyslalem sms i nie moge sie zarejestrowac

Jest moje gg na chacie napisz...

Opublikowano

teraz juz kazdy serwer bedzie kosztowal 4 zł a pozniej 11 moze zagram :)

Rejestracja jest płatna dla tego, że na samych grzybach nie da się zarobić na maszynę.

Ta maszyna kosztuje 70 zł / msc i utrzymanie tego z samych grzybów nie jest możliwe.

Opublikowano

serv padnie bo zero graczy.. no i peiv wolno chodzi ;/ to juz lepiej zagrac na gownianych privach gdzie gra ladnie smiga. . jest online 0 graczy a gra strasznie muli. za to zaplacilem 4zl . porazka

Opublikowano

serv padnie bo zero graczy.. no i peiv wolno chodzi ;/ to juz lepiej zagrac na gownianych privach gdzie gra ladnie smiga. . jest online 0 graczy a gra strasznie muli. za to zaplacilem 4zl . porazka

ile zarejestrowanych graczy tam jest ?

Opublikowano

2

 

jezeli priv bylby na maszynie za 70zl miesiecznie to by nie mulila przy jednej osobie online.. .. dla mnie wszystko to klamstwa aby zarobic

 

No wiadomo :)  To koleś zarobi... Uhuhuhu 8zł ^^ chyba że ma tam kotno, to tylko 4 :P

Opublikowano

mam pare pytan ;)

1. jak odblokowac lochy? mam ponad 150lv i wgl nie mialem klucza.

2. w misji zdobylem tokena... gdzie moge go uzyc

3. jaki jest max lv?

4. ile jest % na drop epikow bo chyba z 1%

Opublikowano

1. Trzeba kupić w item shopie.

2. W item VEKTORIA shopie.

3. 999lvl.

4. ok. 10%

 

Nie wart swojej ceny, już lepiej kupić za 4 zł konto w jakiejś grze ^^ Narka 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...