Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Jachomizo
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja:S3 ( smurfik z p5 z tamtego sezonu teraz na drugim koncie g2)
Kontakt: PW/ LOL/GG
Dodatkowe informacje: Gram obojetnie czym 

 

 

sygna.png

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick: SantaBentrumP4G

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: P2 

Kontakt: PW

Dodatkowe informacje: Szukam osób chętnych do zabawy na normalkach, tworząc nietypowe buildy.

Opublikowano

Nick: OTAKU Shiki
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:GOLD 5 , w s6 plat 5
Kontakt: PW w Lol'u
Dodatkowe informacje: SZUKAM SUPPA <3

                                                                          

Opublikowano

Nick: xpatys
Region: eune
Level: 5
Dywizja: ---
Kontakt: forum, gg
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto zaczął lub gra od niedawna w lola :) Sam jestem nowym graczem

Opublikowano

Nick: Podam na PW
Region: EUNE
Level: 18
Dywizja: G1/P5
Kontakt: Pw tutaj.
Dodatkowe informacje: Szukam ogarnietego adc , do duo botlane albo ogarnietego mid/top a ja w jungli.

MeYf0tS.gif

Opublikowano

Nick: MeGaSxxL
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Flexy brąz 2
Kontakt: League of legend/pw
Dodatkowe informacje: Witam szukam Partnera/partnerki bądz wiekszej ilości osob do Gry. Nie lubie grać sam a w dwojke/wiecej zawsze fajniej sie gra mozna pogadać i sie pośmiać gram wszystko Ale bardzo słabo suppem 4Fun Szukam rozrywki Jeżeli ktoś jest zainteresowany Pisać smiało :D Nie mam specjalnych wymagań :))))))

Opublikowano

Nick - Fábio

Eune

30

G1

Liga legend kontakt

Informacje: Gram mida/jungle szukam kogoś ogarniętego najlepiej junglera/adc/, z góry mówię że jak jakiś cep feeduje albo coś innego robi to nie ważne co i jak od razu robię open bo mam dość 24/7 grania od soboty i próby wyjscia do p5 gdzie się to nie udało po ponad 20 meczach bo grzyby musieli robić 1/7 albo i bot 2/22

Opublikowano

Nick: xpatys

Region: eune

Level: 5

Dywizja: ---

Kontakt: forum, gg

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto zaczął lub gra od niedawna w lola :) Sam jestem nowym graczem

f5

Opublikowano

Nick: ßéváon
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 4 SoloQ/ Brąz 1 flex
Kontakt: PW forum/ lol 
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo. Najlepiej ADC. Mainuje Jungle/Support. Ewentualnie ekipy na jakąs większa ilość gier na flexach

Opublikowano

Nick : Saucpac1337

REgion: EUNE

Leevl: 30

Dywizja: Bronz 1 solo Q/ kilka razy promo do silvera

Kontakt: Pw forum/ lol

Dodaatkowe info: Szukam kogoś kto mainuje adc. Ja gram supporta najczesciej leoną i morganą

Opublikowano

Nick: xpatys
Region: eune
Level: 6
Dywizja: ---
Kontakt: forum, gg
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto zaczął lub gra od niedawna w lola  :) Sam jestem nowym graczem

Opublikowano

Nick: Maliâ
Region:euw
Level: 30
Dywizja:b2 (s6 był sV)
Kontakt: priv na lolu 
Dodatkowe informacje: szukam osoby do duo.Mainuje supporta oraz Adc. 
Jestem dziewczyną,mam 21 lat oraz ts.
Kontakt w lolu albo na pw.  :)

nE6BLlT.png

Opublikowano (edytowane)

Nick:PieDiePew
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:S5 FLEX
Kontakt:FORUM I W GRZE JEŚLI DODASZ
Dodatkowe informacje:Mam 21 lat Mainuje supporta (Tresha,leone,blitza) i potrzebuje ogarniętego adc na flexy zależy mi na ts3 bo bez  bez mikrofonu nie ma co rozmawiać o grze.

Edytowane przez piotr978

junior.jpg

Opublikowano

Nick: Atsume
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: Gold V
Kontakt:  w grze
Dodatkowe informacje: gram od końcówki sezonu pierwszego, najwyższą rangę miałem ~plat 2/3 w s3, później miałem dłuzsza przerwe w grze. Szukam kogoś do duoq najlepiej support main (Ja main adc i jungle)


Opublikowano

Nick: TheMatrixes
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: Platyna 5 i Gold 5 (Soloq/flex)
Kontakt:   w grze pod tym nickiem :D 
Dodatkowe informacje: Szukam osób do grania flexów :D gram adc/supp/mid

Opublikowano

Nick: PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 5
Kontakt:  pw na mpc
Dodatkowe informacje: szukam osob do ogolnego grania, rankedow 

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano (edytowane)

Siemka, poszukuje osób do grania normali. Jeżeli masz ochotę pograć aramy, normale czy i też trójki to zapraszam. Oczywiście osoby używające mózgu, pełnoletnie, z poczuciem humoru. 

Nick: Nirllam
Region: Eune
Lvl: 30
Dywizja: S4

Kontakt: Mpc lub League of Legends

Zapraszam.

Edytowane przez Natalka3
Opublikowano (edytowane)

Nick : https://eune.op.gg/summoner/userName=vproceder

Region : EUNE

Level :30

Dyw : P5

Dodatkowe informacje : Mainuje jungle, można powiedzieć, że jestem otp klona, potrzebuje jakiegoś kompletnego kozaka który ogarnia podstawy gry. Najbardziej odpowiada mi linie które mają największy impakt na gre typu mid . chyba ze jestes kozakiem na innych liniach to pw (: tak na powaznie to jak nie fidujesz to serdeczne PW  to me ( najlepeij forum ). Mam jakiegoś ts'a z mikrofonem + 18 oczywiscie .

Celuje w tym sezonie w wysoką platyne / diamencik.

Edytowane przez Proceder.
Opublikowano

Nick:na pw
Region: eune
Level: 30 
Dywizja: Diamond 5
Kontakt: forum
Dodatkowe informacje: Szukam osób którzy grają tylko i wyłącznie na skryptach, sam gram adc i mid :), bez skryptów nie masz co pisać.

Opublikowano

Nick: Reavanus

Region: EUNE

Level: 30 

Dywizja: B1

Kontakt: w grze, pw

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi (18+) do grania normali i od czasu do czasu w rankedy (mogą być zarówno duo jak i flexy).

:)

 

Pozdrawiam !

Podbijam

tN5ECR6.png?1


Opublikowano

 

Nick:Anszej69PL lub PuZix3

Region:EUNE lub EUW

Level:30 / 21

Dywizja:Silver2 /UNR

Kontakt:PW na forum lub gra 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do gry głównie normali najlepiej z ts3 :)

f5

 

f5

              aztRRou.jpg

                   

                     iSeeYou  

Opublikowano
Nick: ThcPanda

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: S1

Kontakt: Gra / Pw tutaj.

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do gry, gdyż grając solo nie da się kur*a wyjść.

Opublikowano

Nick: BeastKingPL

Region: Eune

Level : 4

Dywizja: ---

Kontakt: Zapraszać do znajomych w grze

Dodatkowe Informacje: Szukam osoby z humorem do pogrania razem, jestem nowym graczem. 

Opublikowano

Nick: Menober
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: S2
Kontakt: Pw lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętej osoby do duo, bo poziom umysłowy randomowych graczy potrafi zasmucić. Dowolna linia. Wymagane min. 60 FPS i max. 80 ping (nikt nie chce drewna w drużynie :P , nawet jeżeli gra jak D1). Mainy: Draven, Velkoz, Xayah, Thresh, Volibear, Alistar, Aurelion Sol.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...