Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Loco Tranquilo
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Aktualnie S2, w tamtym sezonie G5
Kontakt: PW na lolu.
Dodatkowe informacje: Main support, szukam kogoś do duoQ najlepiej ADC. Wymagany ts3. 

sygnatura2.jpg

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Zakładam drużynę na przeróżne turnieje bądź flexy. Głównie stawiam aktualnie nacisk na granie drużynowe, champion pool oraz co najmniej G3+, ponieważ z silverami nię będzie można dyskutować itp. Wiek ,mnie mało obchodzi. Obowiązkowo Teamspeak3 & Mikro (podstawa). 


 


Linie


Top - Wolny


Jungle - Wolny


Mid - Zajęty 


Adc - Zajęty / Rezerwowy wolny


Supp - Zajęty / Rezerwowy wolny


 


Jeżeli chcesz dołączyć do teamu, napisz do mnie prywatną wiadomość o nazwie "Linia - Nick", 


oraz przekonaj mnie abym dodał Cię do drużyny.


 


Pozdrawiam!


Edytowane przez renexo

4Headzik

Opublikowano (edytowane)

Witam wszystkich,

 

Nick: LordDeL 
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver I ( dziś prawdopodobnie Gold V )
Kontakt: Prywatna wiadomość tutaj lub w grze :) 
 

Dodatkowe informacjeJako iż jakiś czas temu rozsypała się nam drużyna ponieważ kilka osób postanowiło zakończyć swoją przygodę z lolem, inni mieli sprawy prywatne ( ale nie o tym mowa ) nie byliśmy jakoś super w tą grę natomiast w miarę staraliśmy się dostrzegać swoje błędy i starać się nie popełniać ich w kolejnych grach. 

Nie gram wybitnie dobrze natomiast jakieś pojęcie o tej grze posiadam mimo że nie jestem jakoś bardzo wysoko w dywizjach ( w sezonie 7 po rozegraniu 10 gier trafiłem do bronze II, obecnie znajduję się w s1 mam rozegranych 190 gier  105W 85L. Myślę że tyle mniej więcej o tym wystarczy bardziej szczegółowych informacji bądź na jakieś pytania odpowiem tutaj na priv lub na lolu. Chciałbym zebrać osobę nawet do pogrania duoq która potrafi się przyznać do popełnionego błędu i abyśmy osiągnęli coś więcej niż ten skromny gold. Lub jak będzie dużo chętnych postaram się zebrać fajną 5-osobową ekipę i spróbujemy swoich sił na teamówkach :) Aaaa i coś o mnie wiek 21 lat, imię Karol grywam różne linie na każdej potrafię się odnaleźć lecz najpewniej czuje się jungle/mid. Zapraszam również mainów supportów, chętnie nauczę się grać lepiej adc ;)  Wymagania ts3 , a najlepiej komunikator Curse, wiek nie ma dla mnie wielkiego znaczenia natomiast chodzi mi bardziej o potrafienie się zachować w różnych sytuacjach. Grywam zazwyczaj w godzinach wieczornych lub porannych. Pozdrawiam serdecznie :) 

Edytowane przez HoorK
Opublikowano

Nick : Maffeczek
Region: EU Północ Wschód
Level: 30 
Dywizja: bronze 5
Kontakt: LOL
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do spontanicznej gry, można pomyśleć coś dalej. :)

Opublikowano

Nick : FReszuu
Region:  EUNE
Level: 30 
Dywizja: G
2
Kontakt: LOL
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do duo gram suportem


Nick : FReszuu
Region:  EUNE
Level: 30 
Dywizja: G
2
Kontakt: LOL
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do duo gram suportem


Nick : FReszuu
Region:  EUNE
Level: 30 
Dywizja: G
2
Kontakt: LOL
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do duo gram suportem

Opublikowano

Nick : RaggnarSznycel

 

Region : EUNE

 

Lvl : 30 

 

Dywizja : Silver 1 

 

Kontakt : najlepiej na lolu 

 

Dodatkowe informacje : Witam serdecznie . Poszukuję kogoś do grania czy to normali czy rankedów . Przeważnie gram Jungle . Mam 20 lat , posiadam ts , skype , curse , discord . Jeśli chcesz pograc i mieć jednego troll'a mniej to Zapraszam ^_^ 

Opublikowano

Nick: STK T1 QueReivo
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:Silver 1 w trakcie promo
Kontakt: wiadomośc priv
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo w Goldzie.

Przynajmniej 18+, minimum silver 1 albo gold 5, skype albo Ts.


Nick: STK T1 QueReivo
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:Silver 1 w trakcie promo
Kontakt: wiadomośc priv
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo w Goldzie.

Przynajmniej 18+, minimum silver 1 albo gold 5, skype albo Ts.

Opublikowano (edytowane)

Nick:LeeSinHuziuMuziu
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:plat 2
Kontakt:W Grze lub forum
Dodatkowe informacje:Poszukuje ludzi to grania normali for fun oraz do duo. Mam 20 lat, mikro i ts-a.

Edytowane przez marekstw
Opublikowano

Nick: kadra2012
Region: EUNE, EUW
Level: 30
Dywizja: D3 97 lp, d2 70 lp cap
Kontakt: lol
Dodatkowe informacje: Szukamy teamku z kolegą do grania półprofesjonalnego. Main Jungle

 

Nick: Gaspar
Region:EUNE, EUW
Level: 30
Dywizja: master 28lp, cap chall 400+ lp
Kontakt: lol
Dodatkowe informacje: Mid main

a11176.jpg

Opublikowano

Nick: UpssErroR

Region EUNE

Level: 30

Dywizja: g3-g2 - ciągle skacze

Kontakt: gra/forum

Dodatkowe informacje: Mainuje głównie topa, szukam jakiegoś junglera, który będzie potrafił przypilnować mida/bota aby nie robili w 10 min 0/10

W lola gram 6 lat, więc doświadczenie i pojęcie mam duże, w tym sezonie z racji przerwy w poprzednim idę na diament i to jest cel który osiągnę na 100%

Oczywiście potrzebny ts3 fajnie jakby była miła atmosfera. 

Opublikowano

Nick: Dumb Mid Laner

Region: EUNE

Lvl: 30

Dywizja: p4 (platyna w s3 s4 potem przerwa, niedawno wrocilem)

Kontakt: najlepiej w lolu na forum malo zerkam ale mozna probowac

Dodatkowe info: szukam kogos do duo, kogos kto bedzie potrafil wycarrowac gre we 2

Opublikowano (edytowane)

Nick:PluszowyMiś
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz - Nie gram prawie w ogole rankedów i nie chce mi sie z tego gówna wychodzić
Kontakt: LOL 
Dodatkowe informacje: 21lat , posiadam ts, normale gram czysto 4 fun,na rankedach  gram po to by wjebać przeciwnikowi, jak ktoś chce grac duo smiało pisać 

Edytowane przez TrueKaN
Opublikowano

Nick:bangofeurope
Region:EUW
Level:5
Dywizja:---
Kontakt:W Grze lub forum 
Dodatkowe informacje:Poszukuje kogoś do lvlowania, bo samemu nudno ;v

Opublikowano

Nick:Tomo100
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:G4
Kontakt:W Grze
Dodatkowe informacje:Kogoś do duo kto będzie pomagał w carrowaniu gier, nie ważna dywizja tylko skill, ts i mikro wymagane

Opublikowano

Nick: xKiceKx
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja:  Bronze 5
Kontakt: lol , pw tutaj
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do pogrania rankedow, posiadam oczywiscie micro, tsa itp.

Gram głownie TOP/JG/MID slabiej na bocie

Opublikowano

Nick:NoFlameChallange
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:S3
Kontakt:W Grze
Dodatkowe informacje:Szukam ludzi do duo. Gram illaoi, co mecz robię największy DMG i staram się kerować gierki (często mi to wychodzi). Najlepiej by było grać z kimś kto mainuje Gravesa, Mastera itp. w jungli ,żeby kerować 2v8

Opublikowano (edytowane)

Nick: MeowWarrior
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:S1
Kontakt:IG
Dodatkowe informacje: Gram 80% czasu supportami

Edytowane przez Nakiiama
Opublikowano

Nick : Tsukishimo
Region:  EUNE
Level: 30 
Dywizja: S5

Kontakt: IGN
Dodatkowe informacje: Szukam miłego supporta do duo (najlepiej tez z silvera). W razie wątpliwości możemy zagrać normala na sprawdzenie umiejetności XDDDDD

Opublikowano (edytowane)

Nick: FReszuu
Region: eu w
Level: 30
Dywizja: s1
Kontakt: lol
Dodatkowe informacje: gralem aktualnie suporta ale teraz zaczalem pogrywac topa ale supa izi ;p

Edytowane przez sh0keN
Opublikowano

Nick:

 

TROPENTALL


Region:

 

EUNE

 

Level:

 

30

 

Ranga:

 

Brąz 1 Wcześniej GOLD 2

 

Kontakt:

 

 E-Mail: [email protected] lub TS3 losts3.pl

 

Informacje:


 Po rocznej przerwie wróciłem do LoL'a Szukam ludzi do gry najlepiej 4 osoby, Czasem streamuje a streamerka NAMU pomaga w promowaniu kanału twich. Szukam ludzi ogarniętych i nie wpierdalających się jak popadnie tylko umiejętnych do gry w pięciu.

Więcej informacji na TS3: losts3.pl Gdzie mnie znajdziecie.

Nie reklamujemy kanałów YT.

Opublikowano

Nick : InnVis
Region : EUW
Level : 30
Dywizja : B2 ( aktualnie )
Kontakt : Na forum lub w grze.
Informacje : Szukam kogoś do duo najlepiej z ts3, mam 21 lat i gram jungle oraz supporta.

Opublikowano

Nick: BillyBoOom


Region: EUNE


Lvl: 30


Dywizja: g3/g2 


Kontakt: PW Forum / gra


Dodatkowe info: Glownie pykam mid/jg ew. moge jeszcze adc

Opublikowano

Nick: Liffu Fate

Region: EUNE

Lvl: 30

Dywizja: G1

Kontakt: Gra lub steam : Liffusiek skrrt skrrt

Dodatkowe info:Szukam main junglera, sam mainuje Gangplanka na mid/top. W planach wyjście do Diamentu.

75217085885568519449.png


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...