Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie nowego działu.


Fennec

Czy dodać dział dla młodszych  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dodać dział dla młodszych

    • Tak
      3
    • Neutral, bardziej na tak
      2
    • Neutral
      1
    • Neutral, bardziej na nie
      0
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaznaczam, że na forumku jest też wiele młodszych ludzi(czytaj: małolatów-pirackie klocki), chodzi mi tutaj o odstępstwo od piracenia i moglibyście proponować zamiast minecraftów grę, która zwie się roblox. Chodzi mi o nowy dział roblox dla jeszcze młodszych użytkowników, bo skoro mpc nie popiera piractwa, to może zaproponować alternatywę, tak?

 

 

PS. Hejterzy i inny - to, że lubię tą grę, nie znaczy, że jestem jakiś tam. Uwierzcie, że ta alternatywa jest dobrą alternatywą. Nie można ze względu na poziom wiekowy poniżać, bo jest to gra gdzie można wykazać się kreatywnością.

 

Długo się zastanawiałem czy to napisać.

 

 

//Edit *Głosujcie*

//Editgra jest b. popularna wśród młodszych Amerykanów.

aw

Opublikowano

A może stworzymy dział z grą Kaczor Donald, bo jest dla młodszych?

Bądź grę Hot Wheels, bo to darmowa alternatywa NFS/GTA...

Poza tym, co ma piracenie minecrafta do młodszych osób?

I tak to nic nie zmieni, a na forum jest mało osób poniżej 13 roku życia.

 

Nie.

f

Opublikowano

Tak.

 

Przyda się dla młodszych użytkowników MPCForum.

 

 

Osoby które piszą odpowiedzi typu Nie, z powodu tego że to "majnkraft", ogarnijcie dupki :)

 

Opublikowano

Tak.

 

Przyda się dla młodszych użytkowników MPCForum.

 

 

Osoby które piszą odpowiedzi typu Nie, z powodu tego że to "majnkraft", ogarnijcie dupki :)

 

Nie chodzi o MC, tylko o to, że gra jest mało popularna i pewnie nie będzie nią zainteresowania. 

Opublikowano

Z*********e dużo małych amerykanów na mpc jest, z*******y argument, nie, mało kto tu u niej słyszał to nie będzie aktywności.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oh, Redaktor Minecraft taki dorosły, +18 obraża młode osoby, które jeszcze nie zarabiają chcą pograć w Minecraft... Faktycznie dojrzałe zachowanie ;)

Przykro mi, nie przekonała mnie ta recenzja gry ;)

 

Nie.

Opublikowano

Dodaj jeszcze może z 10 opcji w ankiecie... ehh.

Dodajcie sobie subforum w Minecraft i tyle skoro ma to być jakaś tam alternatywa. :v

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...