Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TerraSurvival II [Survival][Dedyk - 24/7][Działki][PvP][NPC]


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Istnieje jakiś komunikator głosowy na serwerze? 

Ile graczy gra mniej więcej codziennie? 

Serwer wygląda ciekawie, jak będę miał czas wbije. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Opublikowano

1. Jeśli zajdzie taka potrzeba to mogę założyć, jak na razie nie pojawiła się taka sugestia.

2. Zależy od pory dnia, na pierwszej edycji grało po 10-15 osób. Dzisiaj trochę mniej (dwa dni przerwy)

 

Zapraszam :-)

  

Opublikowano

Serwer godny polecenia. Miła administracja i atmosfera. 

Opublikowano

Wejdę sprawdzić może mnie zainteresuje :)
@Edit Nie powiem serwer fajnie zrobiony ale raczej grać na nim nie będę P: 

Opublikowano

Mało graczy, lagi, widziałem jak jakieś gwiazdki wlazły na serwer i pisał gwiazdki... Potem były lagi i wyszedłem, nie polecam.

Opublikowano

To serwer Terraria, trudno o więcej Graczy. Tworzymy serwer spersonolizowany pod indywidualnego Gracza, a nie pod publikę
.Wystarczyło nam zgłosić problem.

Pozdrawiam :)

  

Opublikowano

To serwer Terraria, trudno o więcej Graczy. Tworzymy serwer spersonolizowany pod indywidualnego Gracza, a nie pod publikę

.Wystarczyło nam zgłosić problem.

Pozdrawiam :)

 

Widzę ze pod indywidualnego gracza, gdy jedna osoba gra.

Opublikowano

Nie że obrażam... ale dam opinię...

administracji nie polecam... mówi że cie lubi... a tak naprawdę uważa cie za gówno... 

tak było w moim przypadku... co do mapy też umiem sobie pobrać...

 

http://www.curse.com/maps/terraria/all-npcs-only

 

nie przyczepiłem się do ciebie... po prostu przeglądam codziennie serwery...

i nie mogę patrzeć jak udajesz "miłego" a potem tych samych ludzi obrażasz za ich plecami...

Opublikowano

Nie wiem czy się orientujesz (choć powinieneś bo niedawno dostałeś bana za multikonto) to aktualnie nasz spawn wygląda tak:

7cCuBG6l.png

 

Zdjęcia w pierwszym poście są nieaktualne i zostaną za nie długo zaktualizowane.

Jak Ci mój serwer nie pasuje to omijaj ten temat szerokim łukiem - jesteś sam ;)

  

Opublikowano

nie przyjacielu... nie wchodziłem na twój serwer ani razu i nie dostałem żadnego bana za multikonto

ale interesuje mnie przebieg rozmowy twojej z osobą która podszywała się podemnie :)

 

ciekawe jak to wyglądało... w każdym razie powtórzę ci... osobiście wyszedłem

z twojego serwera za to jak MNIE nazwałeś oraz społeczność terrari

 

i powtórzę też... patrzę na wszystkie serwery :)... nawet serwer patryka który

jest na Hamachi... łatwo się domyślić że to jego serwer poprzez "zapraszam na muj" ;)

 

to jest błąd którego chyba nigdy się nie nauczy :)... i w sumie nie musi :P

 

//Edit:

dodam że buduje to Love... ty palcem widzę że nie ruszyłeś...

Opublikowano

Cieszę się z tego, że patrzysz ale daruj sobie bezpodstawne opinie :)

No i co, że Oryks budował? Jest Administratorem, chciał to zbudował - nie widzę żadnego związku.

Już dawno powinieneś bana na tym forum zarobić ;)

  

Opublikowano

bezpodstawne opinie ?...

 

chcesz abym wkleił ponownie SS ?... ja nie jestem człowiekiem który ocenia kogoś 

bezpodstawnie... mimo że drugiemu może się to nie podobać i dupa boli...

 

ponownie robisz bezsensowny BEZSENSOWNY spam...

 

przepraszam za ten spam ( Emo2 ) ale zwyczajnie nie lubię pozostawiać

drugiej osoby bez odpowiedzi jeśli ktoś sie wypowiedział lub zadał pytanie...

Opublikowano

hFElq.gif

 

Przed nami Święta Wielkiej Nocy!
Z tej okazji składam w imieniu
własnym oraz Administracji
najserdeczniejsze życzenia
zdrowych, rodzinnych świąt
w atmosferze domowego ciepła

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...