Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrestartować bungeecord?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proxy de-facto nie ma komendy, która pozwala na restart (coś jak w Spigocie /restart), jest komenda end, która wyłącza serwer, możesz go po wyłączeniu odpalić ponownie shell scriptem i tyle.

5465845486.png

Opublikowano

/reload albo się nie da

 

@Blezur

 

░____________________..______________________░
░___________________....____________________░
░_____.____________.....__________.________░
░_____..__________......_________.._______░
░_____...._______......._______..._______░
░_____......____........____.....__ ░
░__._____......__......__.......___.___░
░_..______......_....._........____.._ ░
░_...._____......_..._......_____..... ░
░__.........__...._._..._._........._ ░
░_____.........__._._._...........__ ░
░_________.....................________░
░_______________..._._...._________________░
░_____________....._.__.....______________░
░___________.._______._______.._____________░
░____________▀______▄.▄_______▀_____________░
░░░░░░░░░░░░░░░░.░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░.▄..░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░.▄...░░▄...▄░░░▄▄▄▄░░░░░░░░░
░░░░░░░...▀..░░..▀..░░..▀▀..░░░░░░░░ 
░░░░░.▄..▄▄..▄░░▄..▀░░..░░..░░░░░░░░ 
░░░░░░░░░░...░░...▄▄░░..▄▄..░░░░░░░░ 
░░░░░░░░░.▄..▄░░░░░░░░░▀▀▀▀░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░.░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...