Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy projekt wszedł w życie.


Arnn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witajcie razem z @Vertoi zaczęliśmy nowy projekt który ma polegać na stronie która ma informacje zawarte z webmasteringiem, grami, komputerami etc.

Chcielibyśmy się wam nie to że pochwalić lecz przedstawić wam nasz szablon z braku pomysłu co możemy do niego dodać piszemy do was otóż tą prośbę abyście doradzili nam czego brakuje, co zmienić bądź czy jest gdzieś błąd.

Łapcie podgląd:

 

nmi28HJ.png

Strona stoi na WordPress :)

 

 

Pozdrawiam ^^

Opublikowano

Nie podoba mi sie, żle rozplanowane niektóre bloki. Moglibyście napisac własnego CMS (ja na przykład teraz takowego pisze)

3587513.png


Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało na PW/Skype/Gadu-Gadu!


(albo napisz na forum... ^.^)

Opublikowano

@OczkoSX

Bez sensu.

Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo,że napiszesz coś lepszego od Wordpressa.

Jeżeli czegoś Ci brakuje w Wordpressie to wystarczy dopisać wtyczkę albo ją pobrać.

Jak typowy "Janusz" każe Ci postawić stronkę z newsami i galerią itp. to będziesz się męczył z swoim CMS'em zamiast zainstalować wordpressa i zgarnąć pare stówek?

Dla samego treningu oczywiście można,ale dla takiego treningu możesz poćwiczyć pisanie wtyczek na WP.

@Temat

Brzydkie,odstraszyłoby mnie to.

Nudne kolory ,słabe 'logo' , ogólnie strona jak z 2008.

Jedynie czcionka jest nowoczesna.

 

Co zmienić?

Caly layout po prostu.

Dodać zdjęcia,slider z najnowszymi newsami itp.

Zmienić tytuły newsów - boże,to jest straszne co tam jest.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Tak. Jak sie jest profesjonalista(a nawet nie koniecznie) to sie robi strony na własnym CMS. Stronę postawiona na WP nie mozna nazwać swoją i sumienie by męczylo ze sie wzięło pieniądze za cudza prace.

3587513.png


Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało na PW/Skype/Gadu-Gadu!


(albo napisz na forum... ^.^)

Opublikowano

Tak. Jak sie jest profesjonalista(a nawet nie koniecznie) to sie robi strony na własnym CMS. Stronę postawiona na WP nie mozna nazwać swoją i sumienie by męczylo ze sie wzięło pieniądze za cudza prace.

kto ci takich głupot naopowiadał? wiele profesjonalnych stron stoi na WP.

 

 

Opublikowano

A potem witaj kilkadziesiąt bugów,brak bbcode,wsparcia dla mobilnych itd.itd.

Bez sensu.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Co ma WP do wsparcia mobilności? Robisz to poprzez styl a nie jakieś magiczne skrypty...

Faktycznie większość firm chce aby ich strony stały na WP, dlatego aktualnie w robocie wszystko 

stoi na WP, gdybym był w firmie szefem to napisanie własnego CMS'a byłoby pierwsze co bym zrobił.

Napisanie czegoś jak WP nie jest trudne. Nie zapomnijmy, że nawet WP jest dziurawe.

A własnym CMS to własny CMS wiemy wszystko o nim.

 

Co do strony to głupio robić coś o czym nie ma się pojęcia, bo tak Was odbieram poprzez wygląd strony. 

Opublikowano

Co ma WP do wsparcia mobilności? Robisz to poprzez styl a nie jakieś magiczne skrypty...

Faktycznie większość firm chce aby ich strony stały na WP, dlatego aktualnie w robocie wszystko

stoi na WP, gdybym był w firmie szefem to napisanie własnego CMS'a byłoby pierwsze co bym zrobił.

Napisanie czegoś jak WP nie jest trudne. Nie zapomnijmy, że nawet WP jest dziurawe.

A własnym CMS to własny CMS wiemy wszystko o nim.

 

Co do strony to głupio robić coś o czym nie ma się pojęcia, bo tak Was odbieram poprzez wygląd strony.

pisałem, że zmieniamy styl jednak, a nasze umiejętności designerskie nie świadczą o naszej wiedzy o komputerach.

 

co do mobilności to są gotowe pluginy do tego.

Opublikowano

To czy budować własny system cms to już zależy od projektu. Prawda jest taka, że niema po co wynajdywać koło drugi raz. Także nawet jak będziemy budować cms to i tak najlepiej go oprzeć o jakiś framework.

 

P.S. Wordpress aktualnie to spora "kobyła", także nie mówicie, iż napisanie takiego systemu nie jest jakieś trudne  i czasochłonne ;] A szablon strony oprzyjcie na bootstrap co Wam ułatwi sprawę na start.

Opublikowano

Lekko przerobiony?

Pokaz oryginał a Ci powiem jak bardzo go przerobiłeś.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

­Już powoli wkur***** mnie te całe tytuły tematów 

 

'Nowy projekt wszedł w życie' boże aż ciśnie człowieka wygarnąć kilka słów - zachowywujecie się jakbyście mieli pro elo z*******e projekty ale tak nie jest ( nie mówię do całego mpc tylko do wybranych osób )

 

syf kur syf - gotowiec przerobiony odrobinę,dodatkowo wygląda to jak dno i nic więcej..

Opublikowano

­Już powoli wkur***** mnie te całe tytuły tematów

 

'Nowy projekt wszedł w życie' boże aż ciśnie człowieka wygarnąć kilka słów - zachowywujecie się jakbyście mieli pro elo z*******e projekty ale tak nie jest ( nie mówię do całego mpc tylko do wybranych osób )

 

syf kur syf - gotowiec przerobiony odrobinę,dodatkowo wygląda to jak dno i nic więcej..

super, cieszy mnie Twoja frustracja, tyle ze strona tak teraz nie wygląda. to są screeny z sprzed x tygodni.
Opublikowano

Wooah!

 

Zamiast idiotycznego designu zakupiliście nowy od XSTYLED ! 

 

( -- Z A K U P I L I Ś C I E / A NIE N A P I S A L I Ś C I E -- )

 

jeszcze skrypt forum gotowiec XDDD

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...