Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

First-ts.pl - Publiczny serwer TeamSpeak3 | 128 slotów


VMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam serwer, podjąłem się współpracy z nimi, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, myślę, że będzie się wygodnie sprawowało wszystko.

Aktualnie administracja jest bardzo miła i wszystko idzie dobrze ;-)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Serdecznie polecam.
Miła i ogarnięta administracja, stabilny serwer, brak lagów. ;)
Pozdrawiam,
OVER

736181470940422997756.png

Opublikowano

polecam !

żadnych błędów, miła administracja z każdym można na luzie pogadać, a do tego bardzo stablina maszyna ! :)

Opublikowano
<19:53:27> Trying to resolve hostname ts-vmw.pl
<19:53:27> Trying to connect to server on ts-vmw.pl
<19:53:28> You are banned permanently. Reason: "Dobranoc na swój serw"

Śmieszne ... Nie polecam, ze względu na technika....

graphic.png

Uczeń
Opublikowano
<19:53:27> Trying to resolve hostname ts-vmw.pl
<19:53:27> Trying to connect to server on ts-vmw.pl
<19:53:28> You are banned permanently. Reason: "Dobranoc na swój serw"

Śmieszne ... Nie polecam, ze względu na technika....

 

Człowieku ja Cie nie zbanowałem a tak pozatym porozmawiałem z właścicielem i cie odbanował właściciel cie z kimś pomylił a ja na teamspeak'u zbytnio nie przesiaduje

579571423327107377857.png


Opublikowano

A, jeszcze jedno, dzisiaj koło godzinki 21 wbija jakis typ o nicku "SERVER" i rozsyła IP waszego ts'a  (IP TYPA 46.215.**.**), kolejny dowód, że to syfiasty serwer -.-

graphic.png

Opublikowano

Sponsorowana licencja, reklamowanie się na innych serwerach, dziecinna Administracja, brak pojęcia o serwerze, ciągły spam na pw o jakieś skrypty to tylko pare rzeczy o tym serwerze.

 

Jestem 1oooo% na nie, dodatkowo nie polecam serwera.

Opublikowano

Dołączam się do posta @Klaas. oraz dRC , reklamowanie się serwerem który ma sponsorowaną licke to trochę słabe :/ Nie polecam .

Opublikowano

<18:18:53> "utyl": Server pokes you: Zmieniamy teamspeak ! NOWE IP: FIRST-TS.PL ! Przepraszamy za problem !

 

Rzygam takimi dzieciakami jak wy :) małe publiczne za przeproszeniem gówna, nie macie pieniążków ani pomysłu na reklame? To nie bawcie się w to :) żegnam i pozdrawiam środkowym palcem właścicieli oraz osoby, które próbują się reklamować w taki sposób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...