Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Kamermodem, gra się nie włącza


kamilus96t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po zainstowaniu oficjalnego klienta Metina2 (PL) i wgraniu do niego kamermoda gdy chcę włączyć grę mam następujący błąd:

 

16329885640070936985.png

 

Nie grzebałem w plikach, nic sam nie edytowałem, wgrałem tylko kamermoda. Bez niego gra odpalała się normalnie. Po wgraniu kamermoda 2013SF klient się odpalił ale ja potrzebuję wgrać 2012SF, na Pandore.

 

Nie piszcię: przeinstaluj metina, zainstaluj od nowa, zmień partycję, ściągnij od nowa. Robiłem to wczoraj 10 razy, ściągałem, instalowałem, zmieniałem partycję.

Opublikowano

No dobra, clienta zainstalowałeś tylko pytanie czy jest spatchowany? :)

Spatchuj go, jeśli nie pomoże to pobierz clienta EliteMT2 i tam wypakuj moda 2012sf, powinno działać.

Zainstaluj jeszcze to:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29

 

Oczywiście, patchowałem nie raz.

Zaraz spróbuję z tym EliteMT2 i dam znac.

Zagrajmarek, wystarczyło zainstalowanie Visuala, dzięki za pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...