Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto steam: [CS:GO,L4D2,CS:1.6,METRO 2033]


wALDEEMGFX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwa rzeczy: Konto steam (http://steamcommunity.com/id/WaldeemFTW)

Metoda kontaktu: 

- Skype: waldeemgfx

- Steam: szwedik98

- Prywatna wiadomość na forum

Opis rzeczy: Na sprzedasz ma konto steam, z grami m.in. "Counter-Strike:Global-Offensive,Counter-Strike 1.6,Left4Dead2,Metero 2033", w cs:go [ranga Master Guardian 2//500h/wykupione są dwie operacje VanGuard+Breakout], cs 1.6 [500h].. Więcej informacji na priw.

Oczekiwana/oferowana cena: Cena 90 zł.

Zdjęcia/inne informacje: 

 

 

 

09784353695942262268.jpg

22913071833387642413.jpg

01762253173530090500.jpg

Opublikowano

Ile chcesz przykładowo za to konto?

Dołączam się do pytanie konto świetne :) z chęcią bym je zakupił

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Interesuje mnie cena 30-35 dolarów w przeliczeniu na polskie jest to cena 120-130 zł, sami wiecie, że konto ma dużo wartościowych gier, przegrane godziny i data steam też nie jest z tego roku a steam sprzedaje z powodu, że odzyskałem swoje dawne konto steam.

http://steamcommunity.com/id/szwedik98/

Oczywiście cene można wytargować ale też nie chce sprzedać za tanio :)

 

Normalna cena sprawdzana przez kalkulator steam to "https://steamdb.info/calculator/76561198080255264/"i chce sprzedać w okolicach 30-35 dolarów

 

Jaja sobie robisz? 8 darmowych gier.

76561198001815076.png
Opublikowano

Dałbym psc 30- 40zł

To nic że konto tyle warte ale "używane" cs jest po 11ojro a tu schodzi po 20zł.

Konto z 37grami wartościowymi można kupić za 150-180zł.

Za tyle ci nikt nie kupi.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

@ref Cena konta wynosi 80zł.. [ranga w cs, gry, data założenia + 10lvl na steam, operacje wykupione w cs:go]

Opublikowano

Włożyłem w tego steam'a o wiele więcej niż oczekuje a i tak się cebule jeszcze plują.. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...