Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlatwiejsza gra na swiecie


Gość PiPr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gra wywarła na mnie duże wrażenie myślałem ze sie posikam ze stresu bo nie wiedziałem jak przejść a jak napisy leciały zdołałem kupić taxi w SRO dojechać na spota

 

i do tej pory nie przeszedłem tej gry

 

 

 

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

Pipr sory wal reporta ale nie wim jak to zrobic :(

ej co trzeba zrobic w 5 lvl bo gram juz 2 dni i nie chce przerwac bo juz przy 5 lvl jestem ;/ na samym poczatku wyciagam Famasa al n szybciej psg i nie dam rady zostaje mi 2 hp i wtedy wale w niego serie ale on z colta mi sieka i nie da sie ... ;/ PLIS HELP !! probowalem granatami ale ma GD zbroje +13 i nie ma bata ... probowalem z PSG Rpg i colta ... zal nie da sie przejsc potem jak juz mnie zabije smieje sie wyrywa maja księżniczkę i ucieka na osle ...

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

Boże. A ja siedziałem półgodziny i myślałem co z tymi kropkami na ekranie zrobić. A tu trzeba było do zamku iść xD.

 

Poszukajcie Mario Cat na google.pl. Przeszedłem to mario w niecałą godzinkę ;]. A żyć miałem z -160.

 

 

@DOWN

Nie zaczaiłeś? O_o. Zadziwiasz mnie z każdym kolejnym postem ^^

NIL:

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||] = 0%

 

Cytat miesiąca nr1

- Poproszę lody
- Jakie?
- No takie normalne
- Czyli?
- No te w takim kształcie *staruszka rysuje palcem w powietrzu coś na wzór jajka*
- Co to za kształt?
- No... yyy... apokalipsy

Opublikowano

Ej..

 

czy wy takich debili to udajecie ?

 

tu chodzi o to aby dojsc do korony ; O

 

@up

 

i h..

 

Opublikowano

omg

 

to ile tu jest poziomow ?

 

ja myslale, ze jeden xD

Opublikowano

Może i jestem tępy jak obuch siekiery ale o czym wy mówicie?

Ja wiem tylko że jak przelecą creditsy to wciskasz try again czy cóś i jest jeszcze raz tylko w 2 lvlu 1 krok robisz o 2 kratki w 3lvlu 1 kok 3 itd...

A wy o czym gadacie?

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano
Moze wiecie jak pokonac tego knighta ???

http://www.fothost.pl/show.php/784141_gra1.bmp.html

 

Hmm niezłe w czym przerabiałeś?

 

@Topic:

Blue-Berry powiem ci jak przejść 5lvl musisz wrócić do pierwszego miasta i pogadać z handlarzem, zaprosić go na piwko i pograć z nim w karty xD, wtedy da ci on Secik DK +13 FO i jakieś Swordy do tego lub jakiegoś gnata wybór zależy od ciebie

Powodzenia

 

Wracając do oryginału TRUDNE TO !!!!!!!!!!!! dajcie jakieś hacki albo coś

kayascodelarioskins11sy.jpg
Opublikowano

Ma ktoś aima?? Bo nie moge zabić tego zielonego tego, a i co ja mam zrobić w tej grze?? I wogóle kto to wymyślił?? I po co ja sie pytam??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...