Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Współwłaściciela] WujeekZly


WujeekZly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Licka NPL ale cóż słyszałem ze nieźle mój człowiek DejmieN Miotał twoim ts. więc neutral

Opublikowano

Wujek odezwij się na PW

------------------------------

Ahh Annon i KrulRP

no ciekawe twój człowiek DejmieN to wykupiłeś już sobie do niego prawa,że z człowieka robisz rzecz,którą możesz przywłaszczyć ?

Wujek wykupił licencje u Annon,który jak każdy dobrze wie sprzedaje CRASHOWANE LICENCJE

Daj sobię zauważyć,że po kupnie licencji otrzymujesz gotowy serwer x64_amd

Na dodatek po uruchomieniu serwera najprościej mówiąc masz kolegę agenta TeamSpeak3,którego musisz zablokować

Większość osób prosi właśnie Annona lub DejmieN'a

W ten oto głupi sposób "twój człowiek DejmieN pomiata serwerami"

Uzyskuje dostęp i się bawi.. Więc nie wiem czego Ty w tym temacie nawet szukasz skoro nie jesteś zainteresowany ofertą,ani nie miałeś styczności z danym użytkownikiem.

Zabezpieczone porty ? Porty możesz zmienić i ukryć.. Jednakże do czego Ci się mogą przydać porty kiedy masz dostęp do emulatora,która jest w licencji i sterować serwerem. Chyba,że tej opcji jeszcze nie odkryłeś.

 

Dziękuje tyle w temacie.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...