Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Współwłaściciela] WujeekZly


WujeekZly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie poszukuje lojalnej i zaufanej osoby do prowadzenia serwera TS3 350 slotów TS3 jest podpięty pod domene skonfigurowany w różnorakie boty np MusicBot i wiele innych

 

 

Oferuje

- Skonfigurowany TS3 350 slotów

- Bot Muzyczny i wiele innych np Poke BOT

- TS3 podpięty pod domenę

- Jestem lojalnym i zaufanym człowiekiem : )

 

Wymagam

- Minimalnej składki

- Zaufanej osoby i na stałe : )

- Ogarniętej która zna się na rzeczy : )

2044914293027001100662.png

Opublikowano

Polecam ze względu na starą znajomość, osoba, której można zaufać, dąży do swojego celu.
Pozdrawiam.

 

 

Ty mi lepiej tą sygnaturę zrób xD

 

Opublikowano

Witam serdecznie poszukuje lojalnej i zaufanej osoby do prowadzenia serwera TS3 350 slotów TS3 jest podpięty pod domene skonfigurowany w różnorakie boty np MusicBot i wiele innych

 

 

Oferuje

- Skonfigurowany TS3 350 slotów

- Bot Muzyczny i wiele innych np Poke BOT

- TS3 podpięty pod domenę

- Jestem lojalnym i zaufanym człowiekiem : )

 

Wymagam

- Minimalnej składki

- Zaufanej osoby i na stałe : )

- Ogarniętej która zna się na rzeczy : )

Z tego co się dowiedziałem ostatnio na Pana temat  to nie umiałeś nawet posegregować rang  . Dziękuje dobranoc  .  NIE POLECAM 

Opublikowano

Widocznie ma Pan złe informacje no ale cóż pozdrawiam i życzę miłej nocki :D

Raczej nie są to błędne informacje po co ma ktoś mnie okłamywać .  

Prawda boli co ;[    . Dzięki za bana na ts kolego . xD 

Opublikowano

Jeśli mógłbym prosić to nie spamuj mi w temacie bo za przeproszeniem gó... wiesz : ) Aaa i widzę taki hacker jesteś chwalisz się że wbijasz na serwer i patrzysz baze danych i sprzedajesz konta propsy ja z tobą dyskusje skończyłem żegnam :)

2044914293027001100662.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co posiadasz (maszyna, licencja) i czy stać cie w ogole na prowadzenie "godnego serwera" ? Napisz cos wiecej bo nie widze w twoim poscie nic ambitnego ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...