Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złota myśl mentora nr 12 - Ulubiony temat


wakc34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

1762814198619751036599.png

 

Na forum istnieje możliwość dodawania tematu jako ulubiony.

Dziś dowiesz się jak z tego korzystać.

 

Po pierwsze zjedź na sam dół tematu i wybierając przycisk "Ulubiony temat" dodaj go do swojej listy często odwiedzanych wątków. 

 

y47eKzS.png

 

Po przejściu na stronę główną temat powinien pokazać się po prawej stronie nad konkursami.

 

iW27Vmn.png

 

Jeżeli nie chcemy by temat nie był już wyświetlany w powyższym miejscu wybieramy "Usuń z ulubionych".

 

ISUi2QJ.png

1378331621-U719057.png

Opublikowano

No i coś się zaczyna dziać ze strony mentorów :-)

Dobra robota. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Nigdy o tym nie wiedziałem!
Mentorzy jak zawsze zaskakują.
Myślałem, że dziś coś więcej pokażecie, ale zaskoczyliście mnie również pozytywnie. ;)

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

No i coś się zaczyna dziać ze strony mentorów :-)

Dobra robota.

Zapewniam, to jeszcze nie wszystko do publikacji czeka nastepna czesc zlotej mysli mentora :) Co do tematu, przydatna i ciekawa funkcja ;)

Opublikowano

Dosyć fajna opcja, w sumie jakby nie ta myśl mentorów, to nie wiedziałbym o Tym. 

Jednak czy to ma jakiś swój limit? Czy mogę pchać ile wlejzie w sidbara? 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Widziałem, ale nie klikałem. Dobrze opisane. I właśnie, czy można to tak klikać do woli? :P

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No, w końcu to wprowadziliście ;)

 

szkoda tylko, że dopiero się o tym dowiedziałem. Powinno być bardziej widoczne ;)

Opublikowano

Właśnie się o tym dowiedziałem. Good job :)­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...