Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Expienie kont / refków autobotem! LeagueSharp - Wersja 2015!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualizacja 25/1/2016: Ten poradnik jest w zasadzie nieaktualny. W chwili pisania L# był darmowy, obecnie jest płatny, można grać jedynie 2 normale dziennie, ewentualnie coop vs ai. Jest oczywiście nowa metoda, a z uwagi na to że jest dosyć prosta, nie widzę potrzeby jej opisywania.


 


VTUT


 


L#: O


 


Cześć. Może pamiętacie, w zeszłym roku stworzyłem bodaj 4 poradniki dotyczące robienia refków oraz smurfów.


Ostatnimi czasy postanowiłem powrócić do LoL'a a co za tym idzie - bocenia :D


Ponieważ jeszcze nie widziałem dostatecznie klarownego poradnika na ten temat - zapraszam :)!


 


WYMAGANIA Kappa:


 


- Tiny7 Unattended (nie mogę podać linka)


- VMWare Workstation 9/10 (też nie mogę)


- VoliBot


- LeagueSharp (assemblies podam niżej)


 


Download:


L#:



http://www.joduska.me/forum/forum/7-l-download/

Assembliesy:



http://www.joduska.me/forum/topic/22903-wip-aim-smart-aram-bot-v12-07022015/
LUB
http://www.joduska.me/forum/topic/8836-52-working-autosharpporting-smart-autoplay-support-bot/

http://www.joduska.me/forum/topic/26-evade/
http://www.joduska.me/forum/topic/2632-oracle-activator/

Jeżeli chcecie aby nasz bocik pisał do ludzi:
http://www.joduska.me/forum/topic/19207-51-auto-chatting-assembly-nice-guy-sharp/

VoliBot:



http://volibot.com/

VIRTUAL MACHINE


Myślę że już wszyscy wiedzą co i jak więc parametry:


- ok. 1 GB RAMu


- typ sieci standardowo NAT (lub bridged jak kto woli)


- rozmiar virtual disku proponuje 15-20 GB


- obowiązkowo na koniec instalujemy VMWare tools oraz .NET Framework 4.5.2 (wyskoczy monit przy uruchomienu L#)


- rozdzielczość maszyny 1024x768 (dzięki za przypomnienie @TeemoForFun :P)


 


KONFIGURACJA BOTA


 


1) VoliBot


W pliku acconts.txt wpisujemy login, hasło oraz typ kolejki w jaką bot będzie grał. Do 5 lvl proponuję ustawić MEDIUM_BOTS (botki intermediate), później przejść na ARAMy.


W settings ustawiamy


63pitm.jpg


W regionie też wiadomo ;) EUW/EUNE/TR - co kto woli.


Gdy już jesteśmy gotowi - przechodzimy do przygotowania L#.


 


2) LeagueSharp


 


Generalnie tutaj tez nie ma nic trudnego - odpalamy LoLSharpa, aktualizujemy bazę (assembly Common)


Następnie wchodzimy w poszczególne linki i klikamy uroczy button "Install"


 


Całość wygląda u mnie tak:


50b1p8.jpg


I to w zasadzie tyle - możesz bocić :)!


 


Mam "Did not receive respond from server". Co robić?


 


Panel Sterowania/Control Panel > Opcje Internetowe/Internet Options > Zaawansowane/Advanced >


Odhaczamy:


Use SSL 2.0


Use SSL 3.0


Zahaczamy:


Use TLS 1.0


Zastosuj/Apply & OK


 


U mnie pomogło :)


 


WAŻNE! Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne bany kont! Obecnie podobno L# jest bezpieczny, jednak nikt nie daje na to 100% gwarancji! 


Happy botting!


  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam używać tego aby bot pisał bo to typowo widać, że cheaty i łatwo wsypać takiego typa. Zresztą autosharpotting ma też niezłego minusa. Mianowicie jak nasz "cel", którego supportujemy jest przy wiezy przeciwnika to często idzie do niego dziwną drogą - przez mida gdzie są jeszcze turrety.

 

 

 

A tak to szybciutko leveluje. PS po co maszynke skoro klient mało zjada?

579571423327107377857.png


Opublikowano

O c**j, ja bardziej szczegolowy zrobilem koledze na pw, co po kolei dokladnie kliknac etc. xoxo. Nie chcialo mi sie wstawiac. w/e

 

GZ

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

A mogę się zapytać, po co te 2 programy na początku?

Mi mój volibocik działa bez nich.

Shapport jest raczej do grania 5's/Coop vs AI, AIM jest raczej nastawiony na ARAMy

Ten pierwszy dobrze robi na Sorace/Annie z tego co wiem, natomiast drugi dobrze sobie radzi na ARAMach, kiepsko wykręca staty na normalach (łatwo pada, robi brąz 5 plejsy)

Opublikowano

Mam problem. Gdy odplam Voli to mi pisze, że mam problem z plikiem accounts. Problem polega na tym, ze mam tam wpisane 2 konta [po 10 lvl], w maxie mam 1 i nadal nie śmiga.

*Wiem, powtórki ;d

**Naprawione, źle wpisałem rodzaj gry.

Pomocnik
Opublikowano

Chciałbym dodać, iż ARAMY są od 10lvl a nie od 5 :P + Autosahrporting jest fajnym skryptem, najlepszym według mnie, używam go właśnie do levelowania konta na weście (przegrałem u siebie 10 rankedów pod rząd, bo co gre afk albo troll a jak nie to to feederzy :P i pomimo dobry statów nie dałem rady nic zrobić, zwątpiłem i skończyłem na razie pogrywać na EUNE xD), to tak między wierszami. A wracając do tematu, jeśli mamy zamiar ruszyć np. na normale 5 vs 5 bądź tam boty 5 vs 5, bardzo dobrym a zarazem kompatybilnym skryptem z autosharporting jest "Perfect Ward" który rozstawia wardy :)

Opublikowano

A od 5 lvl jak jechać, na jakich postaciach najlepiej?

 

 

 

AIM nie jest chyba zaktualizowany bo mi nie działa jak chcesz go zainstalować

junior.jpg

Opublikowano

Chciałbym dodać, iż ARAMY są od 10lvl a nie od 5 :P + Autosahrporting jest fajnym skryptem, najlepszym według mnie, używam go właśnie do levelowania konta na weście (przegrałem u siebie 10 rankedów pod rząd, bo co gre afk albo troll a jak nie to to feederzy :P i pomimo dobry statów nie dałem rady nic zrobić, zwątpiłem i skończyłem na razie pogrywać na EUNE xD), to tak między wierszami. A wracając do tematu, jeśli mamy zamiar ruszyć np. na normale 5 vs 5 bądź tam boty 5 vs 5, bardzo dobrym a zarazem kompatybilnym skryptem z autosharporting jest "Perfect Ward" który rozstawia wardy :)

ARAM jest od 6 lvl.

 

Pytanie kolejne. Jaką rozdzielczość ustawić?

U mnie na 1024x768 śmiga bez problemu

 

Co jeżeli mam bana ­leavebusted ??

Musi przeminąć :P

Opublikowano

@Reph3at jak zwykle świetne poradniki, brawo! +like!

 

 

 

Trzeba to stawiać koniecznie na virtualnej maszynie ?­

Nie musisz, wirtualna jest tylko dla tych co chcą żeby im w tle chodziło albo odpalają kilka botów.

 

@GacelxD

Take it easy my friend

Opublikowano

mam problem z tym volibotem nie wlacza mi clienta wyskakuje blad tego typu "unhandled exception system.componentmodel.win32exception" jak sobie z tym poradzic ?? 

Opublikowano

wytłumaczył by mi ktoś :D na pw jak używać te 2 programy wielkie 1 ? bo nie ogarniam tych maszyn itd :D

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...