Skocz do zawartości

Najlepsze serwery Metin2

Polecane posty

Ravia s1/s2 /Imetin/Pandora/nexustm2 nie działa i pamiętam taki z*******y stary serwer BrutalMT2 też niestety już nie działa :*( .

Pani Kasia

Balagan to jest u Ciebie w mozgu o ile go masz.

Człowieku to już powoli robi się nudne... Każde złe słowo(i to co ty odbierasz) jako złe jest od ręki przez cb komentowane. Płacą Ci za to czy poprostu chcesz zaistnieć? Nie krytykuje serwera bo wojtek jak i cały team wkładają w to dużo pracy i serwer sie utrzymuje ale zrobił sie balagan w postaci różnicy pomiędzy stałymi graczmi, a resztą..

73383320936140824091.jpg

Longjuyt2 z 2009 oraz sdlongju s1 i s2 . Pamięta ktoś trebusika co robił wideo rejestracje na youtube?

Pani Kasia

Grałem na masie prywaciaków, dużo chińskich, sentymentem darzę CsYt2, oraz yt2game. Pierwszym privem na jakim grałem był VipMT2, po pierwszej klasie gimnazjum, wakacje, 2009r. Teraz wedle mojej oceny króluje Pandora.

~ PandoraMT2 ~

Pani Kasia

Senthia by Fakel + Lourt <33333

Ehh czasy jak Fakel był najlepszym technikiem w Polsce to były dobre czasy. Aż się łezka w oku kręci...

@Edit - poprawiłem na prośbę jakiegoś Lamusa @Vitrona

Edytowano przez Viperoo

EmEryT 

PetardaStudia Official!

Ehh czasy jak Fakel był najlepszym technikiem w Polsce to były dobre czasy. Aż się łezka w oku kręci...

Ale prosze mnie nie obrażać w zestawieniu z Fakelem.

@ aw: CsYt2

­

Edytowano przez Vitron

Q4iKmxa.gif

Pani Kasia

Shenlong , ah te dropy w zombie land yang , grube hajsy :D

Te eventy i te bany za utrudnianie gry ^,^ nie da się zapomnieć 

Więc tak jak pisałem wyżej świętej pamięci shenlong  <3  <3  [*]

ilidian2p_wnreqaq.png

Argentus , Najlepszy server na jakim grałem ,max 265 ,duzo ulep , wiele nowości i fajna atmosfera ( server aktualnie przed update )

Aha i nie pisać , że to kopia XX bo server na którym są dziesiątki bugów nie może się równać z Argentusem

Edytowano przez Dor

zalezy jak na to patrzeć, bo można na wiele sposobów: 

wg. stabilności - tu moim zdaniem będzie wiele serwerów, m.in. dreikon tiveria czy nightcore

wg. starań teamu - no tu jest krucho, i nie mam zbytnio faworyta, jak wejdzie starający się team to się szybko poddaje, a zostają ci co mają wywalone, 

wg. nowości - tak mi się nasunęła ragnaria i nie mogę zbyt nic skojarzyć, większość serwerów to pliki 2-3 baz

wg. ilości online - no to tu niestety invoria bamora itp.

osobiście moim faworytem jest dopiero M2M (węgierski, 3d), żaden polski serwer w chwilo obecnej nie zasługuje na to miano ode mnie, niestety 

1 priv to Invoria s1 :) 2 lata temu, ale trudno było z ulepszaniem i wbilem tylko 125 lvl i eq jaszczura :D Według mnie Dreikon.pl mam ten 150lvl i gra mi się super.

@Edit - poprawiłem na prośbę jakiegoś Lamusa @Vitrona

Chyba żartujesz sobie :D

TheNextLand - serwer +/- 5 lat temu.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Senthia.pl mimo, że Fakel był technikiem nie było monotonii i było dużo do roboty, a on wylegiwał d*** na bałtyku xDDDD

Senthia.pl mimo, że Fakel był technikiem nie było monotonii i było dużo do roboty, a on wylegiwał d*** na bałtyku xDDDD

Dokładnie KidModzie z Senthi :D . Senthia była wg. mnie najlepszy serverem. team który pamietam  Anek , iGuana , Fakel , Haya , Stain , Miuosh , Rafu te za**biste zuo-a , Ox-y , ale musiał się znaleść jakiś cfel co rozpie***lił server . Jak by Falek postawił na nowo jakis server z starym teamem na pewno  bym zagrał 

Edytowano przez Dor

HoolyMT2

Serwer pvp hamachi, bez żadnego nudnego i monotonnego expienia i dropienia tylko czystka naparzanka pvp.

Niestety serwer offline a żaden inny nie jest w stanie zapewnić nawet 0.0000000000001% zabawy jak Hooly.

Pozdrowienia dla admina @RampAge i starej ekipy @BesieK,@Lover46,@XxSzymekxX,@Mcihalec,@Remos,@tnt maxlol.

860331433165800174608.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...