Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy Z Wiesniarami Z Klasy :D


xFrez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Komputeromaniak

I po co nam to mówisz?

 

@Topic

I tak lepsze wyjście to byłoby się zgłosić na policję :P Albo wybrać sposób Owned'a(tylko ja bym dodał miecza świetlnego, wtedy moc +10).

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano


Po takiej akcji odjebią się na 100%
A tak na serio
Kupujesz paczkę gum orbit
łączysz z kawałkami kartki
Siadasz za nimi
I napierdalasz ze słomki ile tylko amunicji.
Jak się im włosy pokleją to już przejebane
Lub zrób
Magiczny trik z plecakiem na lewej stronie ;]

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Ja nie miałem problemów z takimi zdzirami ale kiedyś jeden z moich ziomów miał i się kurew nie dało odpędzić więc poszedł za jedna taka do kibla babskiego i jak już jednej z lampucer dupsko usiadło na sraczyku to pierdolną jej do kabiny kilogramowy worek z mąką a jak wyleciała suka to cykną fote pomogło ! No i jeszcze to on zaczął gnębić tępą sukę rozwieszają to tu to tam fotkę - uwierz mi wyglądała zajebiście!

... jestem jaki jestem - piszę jak piszę - mam gdzieś 5* - nie lubisz mnie to twój problem - jesteś nieudacznikiem wyżyj się i daj mi negatywa ...

GM cieszysz się z 5% - najpierw przeczytaj czym jest spam a potem nagradzaj bucu jeden

Opublikowano

Siema! Mam w klasie 2 upierdliwe nie-koleżanki. Wnerwiają mnie jak cholera. Ostatnio (nawet nie wiedziałem) ujebały mi całą bluzę kredą :/

Co mam zrobić?

- Jebnąć w twarz z półobrotu tak żeby jej czaszka zrobiła rotacje 360* i z powrotem o 1080* - nigdy nie uderzę dziewczyny (kobiety też :D )

- "Szczelić" - niiigdy...

 

Help me, bo już kurwicy dostaje :P

 

 

Sorki za tyle wulg

 

I i i nie myśleć, że podstawówka... gimnazjóm :lol:

 

 

Hmm, nie słuchaj tych co każą Ci je bić, tak jak do energy powiedział - wyjdziesz na ciote. Proste, taka jest prawda, dziewczyn się nie bije, a Ci którzy je kiedykolwiek uderzyli powinni dostać ostry wpierdol. ;)

 

Skoro Ciebie zaczepiają to może po prostu olej je, nie daj się im żeby Ci wyrządzali szkody typu "ujebali bluze" . Myślę, że wkońcu wyrosną z tych zaczepek. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Skutecznym sposobem może też być włażenie w dupę

Za ciemno, za brudno... I do tego śmierdzi. To nie byłby dobry pomysł.

Możesz to też zgłosić do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, wtedy efekt murowany.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

wiesz co ja bym zrobił ?

rano sie porządnie nażarł, coś Ci zrobi to na przerwie podchodzisz i mówisz coś w stylu "wiesz co o tobie myślę ? .... / Wiesz jak wyglądasz? popatrz " i wsadzasz sobie palce do gardła i staraj się ją trafić ;3 może zadziała :D

Opublikowano

wiesz co ja bym zrobił ?

rano sie porządnie nażarł, coś Ci zrobi to na przerwie podchodzisz i mówisz coś w stylu "wiesz co o tobie myślę ? .... / Wiesz jak wyglądasz? popatrz " i wsadzasz sobie palce do gardła i staraj się ją trafić ;3 może zadziała :D

 

O ja pierdole :D To jest genialne, wyjebac pawia na plastikowa niunie :D haha chcialbym to zobaczyc.

A pozniej masz alibi bo powiesz ze zle sie poczules i nagle zwymiotowales :(

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Podbijaj do jednej lub Kilku na raz skłócisz ich jak ci się uda :>

One się kumplować nie będą ze sobą a ty spokój :D

Lub Motaj z jedną i zrób ją w balona tak na max`a znienawidzi cie .

Będzie się odgrywać albo da sobie spokój .

Lub najlepiej przeleć ją :x

Nie ma pierdoleni* w tańcu o.O

Opublikowano

Lepiej przeleć i przeleć drógą :D

Albo rozpowiadaj że robiła z połykiem :x

Od razu się odjeb* ;d

 

nie ma to jak sex w wieku 14 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

not

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

UP:

Niestety teraz dzieci są głupie że w wieku 10lat mogłyby zacząć.:]

Topic:

Wież z doświadczenia wiem że dziewczyny zaczynają do chłopaka dlatego że im się on podoba.:]

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

Najlepsza obrona to atak ale nie w tym wypadku ;p bo baby potrafią być gorsze od facetów ;p Spróbuj "newinnie" dokuczać ;p żeby jak sie poskarża to nie miały dowodów ;p

usunieta by mike

Opublikowano

Temat do zamknięcia, bo problem już dawno rozwiązany! :rolleyes:

I nie mam 14 lat :x Tylko prawie 16 B)

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...