Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DLA TYCH KTÓRZY CHCIELIBY POGRAĆ / NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"L# dev" pobrane z nulled.

Często potrafi wypierdolić bugsplata.

 

Ponadto wątpię że skrypty, zawarte w tej "paczce" będą się kompilować na komputerze innym niż Twój.

eSwH2k3.png

Opublikowano

No na moim sie skompilowało tylko LeagueSharp Common  a reszta juz nie wiesz co robić?

Tu są logi wie ktoś jak napraiwć ? http://imageshack.com/a/img903/3381/ZmEJud.png

http://www73.zippyshare.com/v/eaxMk3MT/file.html

https://www.virustotal.com/pl/file/fdf14960de6843db120cb8246cffae7b1890fe03914de4a3697efd0edbb16aa9/analysis/1423246175/

Wypakowujesz w folderze z L#.

eSwH2k3.png

Opublikowano

"L# dev" pobrane z nulled.

Często potrafi wypierdolić bugsplata.

 

Ponadto wątpię że skrypty, zawarte w tej "paczce" będą się kompilować na komputerze innym niż Twój.

BrainOnly, nie odzywam się

Opublikowano

Pobrałem ten config wypakowałem i nadal wszystko compilingerror tylko działa leaguesharp common

 

OOO kilka sie zaaktualizowałe takie jak xerath, evade i to tylko

Opublikowano

Pobrałem ten config wypakowałem i nadal wszystko compilingerror tylko działa leaguesharp common

LPM na "AKTUALIZUJ WSZYSTKO" / "UPDATE ALL".

 

Twoja stara miniaturka była lepsza ;(

Kiedyś trzeba było ją zmienić, znudziła się.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Kliknąłem aktualizuj wszystko i czekam

Prwie wszystkie skrypty się zaaktualizowały tylko kilka nie i jest compiling error.

Ale instalować skryptów dalej nie moge tylko te co sa moge sie posługiwać

Opublikowano

Kliknąłem aktualizuj wszystko i czekam

Prwie wszystkie skrypty się zaaktualizowały tylko kilka nie i jest compiling error.

Ale instalować skryptów dalej nie moge tylko te co sa moge sie posługiwać

Download: http://www11.zippyshare.com/v/5xbi65Dl/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/21afedb9490310a9a21b021491eaa50fffd236ac286cd165f2bf31a3db525921/analysis/1423249013/

W tej paczce już masz wgrany config.xml udostępniony wyżej.

Powinno już działać dodawanie skryptów.

 

@Edit

Nie mam konta wiec sie nie zaloguje

Użyj http://www.mpcforum.pl/topic/1344388-leaguesharp-no-authentification-omijanie-logowania/

Skopiuj stamtąd tylko leaguesharp.loader.exe i wklej do "paczki" powyżej.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Troll? Idioto, mówiłem, że trzeba podmienić plik w lolu aby grać na starej wersji. Chcesz to Ci filmik nagram. 

Dziecko po 1 nie wyzywaj starszego od idiotów po 2 screen robiony dawno więc kto ci uwierzy idioto?

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBrainOnly jedyny normalny się znalazł, który potrafi pokazać a tak btw. dlaczego tobie działa a mi nie :P mam podmienione pliki folder noupdate zrobiony a od 3 dni nie działa nie injectuje na F5.

Pomocnik
Opublikowano

Jeśli gracie na L# bez łatki na antycheata (która nawet jeszcze nie powstała) to macie 99% szansy na bana teraz :) Poczekajcie tylko do następnego banwave'u ;)

Opublikowano

na jakimś 10 lvl tego próbowałem :)

 

Jeśli gracie na L# bez łatki na antycheata (która nawet jeszcze nie powstała) to macie 99% szansy na bana teraz :) Poczekajcie tylko do następnego banwave'u ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBrainOnly jedyny normalny się znalazł, który potrafi pokazać a tak btw. dlaczego tobie działa a mi nie :P mam podmienione pliki folder noupdate zrobiony a od 3 dni nie działa nie injectuje na F5.

http://www.joduska.me/forum/topic/27791-hotfix-use-at-your-own-risk/

old lol.exe umieszczasz w :

"League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.74\deploy"

oraz

"League of Legends\RADS\projects\lol_game_client\releases\0.0.1.14\deploy"

 

Pobierasz L# z joduska.me

Instalujesz.

Następnie tworzysz folder w głównym katalogu z L# o nazwie "noupdate" bez cudzysłowia.

Wchodzisz na https://github.com/joduskame/LeagueSharp/releases szukasz wersji 28012015 i pobierasz zip'a.

Wypakowujesz pliki w folderze "system".

Uruchamiasz LeagueSharp.Loader.exe przechodzisz do settings i zaznaczasz "Enable developer options".

 

Jeśli gracie na L# bez łatki na antycheata (która nawet jeszcze nie powstała) to macie 99% szansy na bana teraz :) Poczekajcie tylko do następnego banwave'u ;)

100%*, injectując L# w wersji 28012015 od patcha 4.21 w grze, zostajesz od razu oflagowany.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Co z tego, ze oflagowany xD  Ja jak już bana dostałem to gram w LoLa tylko dla beki kompletnej na nowym koncie na weście. Nie żałuję prawie nic z konta prócz champów bo sporo czasu je zbierałem a teraz na smurfie mam tylko Rengara i rotacje.

 

 

 

Jak już ktoś chce grać na mainie to niech pobierze cracka BoLa i klika. Mi osobiście od dzisiaj nie śmiga bo bugsplata wypierdziela przy injectowaniu ale innym działa z tego co widzę.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Jak zaznaczam skrypty to non stop wywala mnie i pokazuje bug splat. Co zrobić ?

poczekać na update :) nic sie z tym raczej nie zrobi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...