Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hooltras - Sponsoring + Wsparcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z Thoria to ja bym uważał na Twoim miejscu. ^^

 

topic.

Polecam mimo ze jakos nie trafia fajnie czasem z ludźmi do współpracy. :v

 

Opublikowano

ktoś kto robi serwer i nie stać go 200zł na maszynę i 1tyś na reklame powinien wgl się za to nie brać takie jest moje zdanie ;)

 

 

@Polecam pana

 

Maszyna to koszt 1200zł+ a reklama 3000zł+

Widać, że jesteś amatorem lub zwykłym polaczkiem opierającym swoje zdanie na domysłach.

0LsM05U.png

Opublikowano

Maszyna to koszt 1200zł+ a reklama 3000zł+

Widać, że jesteś amatorem lub zwykłym polaczkiem opierającym swoje zdanie na domysłach.

 

jak sie bierze reklame u wallandera itp

 

a co do maszyny nie wciskaj kistu ze maszyna za 1200 jest potrzebna :)

 

 

na 1k graczy wystarczy za 300zł.

Opublikowano

jak sie bierze reklame u wallandera itp

 

a co do maszyny nie wciskaj kistu ze maszyna za 1200 jest potrzebna :)

 

 

na 1k graczy wystarczy za 300zł.

W porządnej firmie zapłacisz 300zł za samą instalację.

 

Opublikowano

czemu? Ja wszystko co chcieli zrobiłem i warunki spełniłem… to że się pokłócili i powyjebywali to już nie mój problem. Jak już pisałem w temacie… w sprawy teamu się nie mieszam. 

Mogli mieć na spokojnie z 2k online… no ale niestety… wyszło jak wyszło. Poza tym sponsorowałem ich ze względu na BBC (Artura) (sponsorowałem KAjetana, Jego brata) , mojego byłego GMa z nexusa, którego lubię. 

 

Nie mam nic do zarzucenia sobie bo nawet game dostali połatany, który nie pada. To był wzorowy sponsoring + wsparcie bardzo duże. 

 

Tak swoją drogą nexusa brakuje. Mój najlepszy serwer. Szkoda, że próba odtworzenia nie wypaliła.

 

Warto się powtórzyć. 

Człowiek godny polecenia, obecnie chyba najlepszy sponsor. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...