Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wymyśl swoją klasę!


Senchi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadal 0%.

Jak wygrasz to nagroda przepadnie, gdy nie masz tych %.

Załóżmy masz 10% i wygrasz 3 miejsce masz 0%, a nie -5%.

Nie dajemy talonów, że możesz użyć kiedy chcesz.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Mogę edytować post w celu wprowadzenia drobnych poprawek?

Regulaminu się nie czytało?;)

 

3. Nie wolno edytować postu.

 

 

Jak nie zmienisz treści to będzie ok.

@KlauS. co o tym myślisz?

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Zawsze lepiej nas o tym uświadomić, bo co innego byśmy mogli pomyśleć jakbyś edytował i nie dał info. Na PW dam ci odpowiedź, bo muszę to z Klausem uzgodnić ;3 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Jeśli treść się nie zmieni to jest ok. Zakaz edycji dotyczy zmiany całkowitej pracy, bo można oddać tylko jedną - jeśli się coś publikuje, to usunąć tego nie można. 

QtiV6xY.gif

Opublikowano

OGólnie konkrs to konkurs, lepiej nie pozwalajcie nikomu bo każdy będzie chciał. Trzymajcie sięregulaminu, gdyż jeśli zrobicie kolejny, zgłosi się mniej osób.

Opublikowano

Najbardziej nam zależy na dobru użytkowników.

Kolega dodał tylko połowę pracy, bo nie miał czasu na napisanianie całości w jednym czasie, więć można na to przymknąć oko. Szczególnie, że to moderator, więc raczej nie złamie regulaminu plagiatująć czyjąś pracę i zamieniając z  swoją :>

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Mam pytanie kiedy zacznie się konkurs? Bo widzę ponad 5 napisanych prac, a już napisałem własną wersje, z długą historią.

Opublikowano

Mam pytanie kiedy zacznie się konkurs? Bo widzę ponad 5 napisanych prac.

Konkurs już się zaczął. 

Te prace, które są oddane biorą udział.

Wyniki 17.02.15

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Konkurs już się zaczął. 

Te prace, które są oddane biorą udział.

Wyniki 17.02.15

Sorry, że edytowałem, ale musiałem dopisać jaka to klasa bo zapomniałem dopisać

Konkurs już się zaczął. 

Te prace, które są oddane biorą udział.

Wyniki 17.02.15

Możesz napisać jak moja praca mi się podoba w komunikatorze?

 

Opublikowano

Sorry, że edytowałem, ale musiałem dopisać jaka to klasa bo zapomniałem dopisać

 

Możesz napisać jak moja praca mi się podoba w komunikatorze?

 

 

Chyba było wyraźnie w regulaminie konkursu, że:

 

3. Nie wolno edytować postu.

 

 

Więc raczej jesteś zdyskwalifikowany.

Opublikowano

No nie ładnie. Jeżeli ktoś chciał edytować pracę wystarczyło napisać do nas i byśmy rozpatrzyli sprawę, a nie działać na własną rękę. 

@KlauS. co robimy z tym panem? 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

No nie ładnie. Jeżeli ktoś chciał edytować pracę wystarczyło napisać do nas i byśmy rozpatrzyli sprawę, a nie działać na własną rękę. 

@KlauS. co robimy z tym panem? 

Sorry, nawet nie grałem w tą grę więc na końcu napisałem tylko jaka to klasa bo patrzyłem na tekst, aż zapomniałem o klasie

Opublikowano

Welp, dopisał tylko to:

PmNL8Zg.png

więc chyba można darować taką zmianę. Nie za bardzo wpłynęło to na pracę, nie zmienił niczego istotnego i nie skopiował niczego.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Welp, dopisał tylko to:

PmNL8Zg.png

więc chyba można darować taką zmianę. Nie za bardzo wpłynęło to na pracę, nie zmienił niczego istotnego i nie skopiował niczego.

Chyba, że tak.

Bierzesz nadal udział, bo nie zmieniłeś pracy na nową podczas edycji, a to zdanie to można uznać jako drobnostkę ;)

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Welp, dopisał tylko to:

PmNL8Zg.png

więc chyba można darować taką zmianę. Nie za bardzo wpłynęło to na pracę, nie zmienił niczego istotnego i nie skopiował niczego.

Nie jestem welp a poza tym jak wiedziałeś/aś?

Chyba, że tak.

Bierzesz nadal udział, bo nie zmieniłeś pracy na nową podczas edycji, a to zdanie to można uznać jako drobnostkę ;)

Senchi myślisz, że mam szansę na wygrana?

Opublikowano

Nie jestem welp a poza tym jak wiedziałeś/aś?

Mam dostęp do historii edycji postów. Gdybym tego nie miał, to edycja byłaby bezwzględnie zabroniona. 

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie jestem welp a poza tym jak wiedziałeś/aś?

Senchi myślisz, że mam szansę na wygrana?

 

 

 

To zależy od Jury ( @Senchi , @KlauS. ) ... Nikt nie wie, może tak może nie ale to od nich zależy jak to ocenią.

Opublikowano

Nie jestem welp a poza tym jak wiedziałeś/aś?

Senchi myślisz, że mam szansę na wygrana?

Dowiesz się wszystkiego w swoim czasie.

Na razie nie mówimy o żadnych faworytach ;3

Jeżeli wygrasz to się dowiesz czy praca była dobra :D

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Narazie żadnych faworytów. Broń Boże bo potem będzie to niesprawiedliwe i się będziemy dziwić że mniej osób bierze udział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...