Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się kupić mc?


James1919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę, że warto jeżeli masz pieniądze i nie chcesz mieć problemów np: grasz na zyczu a tu nagle się okazuje że ktoś też miał taki nick, lecz minecraft pełny myślę że za taką cenę nie jest warty wielkiego zainteresowania ^_^

Opublikowano

Ja bym nie kupował.

MInecraft kosztuje blisko 90zł, a dodaje jedynie skina i parę serwerów premium.

Są także dobre - nawet lepsze - serwery nonpremium.

 

W sumie jeżeli nie szkoda Ci pieniędzy to możesz kupić Minecrafta Premium, ale jednak popieram też zdanie przedmówców.

Nie xD Ja to gówno kupiłem sam nie wiem po co, teraz próbuję sprzedać. Premium nie daje żadnych korzyści, ale jeśli chcesz kupić pisz PW

Na twoim miejscu bym nie kupował ;)

Dodaje to tylko skina i wejście na serwery premium, a teraz większość serwerów jest bez premium. Dla mnie to strata pieniędzy ;)

Gram w Mc od sporego przedziału czasowego od momentu gdy dodanie płyt dźwiękowych było nowością a co dziś jest bezużyteczne...

  • Skin - niby możesz wgrać jaki chcesz ale jeżeli WGRASZ to znaczy że ktoś go już MA NA SWOIM NICKU a co za problem wziąć sobie jego nick? Skoro na 99% nie będzie on gram akurat na tym serverze.
  • Servery PREMIUM niby jakieś lepsze coś innego ogarnięty server. Niby tak ale grałem na premium przez 3msc (wypożyczone) i nie wiem czy były aż takie fajne, dzieciarnia jak wszędzie, chamstwo jak na każdym serverze w 100% każdym,
  • Servery Premium tak samo robią dzieci jak no-premium nie ma tam jakiegoś przedziału wiekowego który zabroni 10latkowi server zrobić... zmienia się tylko 1 opcję na Premium i tyle 10sekund roboty i server No-Premium robi się Premium
  • Plusem jest to że wchodząc masz 100% pewności że na swoim nicku zagrasz na serverze Premium

Gdyby Microsoft pomyślał i zrobił coś w stylu UnTurned (gra DayZ+Minecraft) że Gold ma na start na każdym serverze dodatkowe EQ to możńa by jeszcze pomyśleć ale że kupując Premkę nie dostajesz praktycznie nic to nie warto kupować strata kasy a dostaniesz jedynie tak naprawdę servery premium bo resztę da się załatwić sposobem

Ja bym tego nie kupował za wysoka cena a minimum korzyści ;/

Pozwe was na policje

 

Ahoj piraci!

Opublikowano

Według mnie mógłbyś rozważyć kupno premium. Czemu? 

- NonPremium to Piractwo.

- Na serwerach hardcore będziesz "non-cukrem".

- Zawsze lepiej mieć premium

Opublikowano

Nie ma takiego czegos jak minecraft premium

Premium to mozecie miec konto na braz... albo na mineplexie
@topic

tak, oplaca sie

Opublikowano

Oczywiście, opłaca się posiadać legalnego Minecrafta:

 

* Własne UUID

* możliwość zmiany nicku

* nie jesteś piratem

* możesz wejść na serwery premium

* masz autentycznego skina

* na serwerach premium zagrasz na 100% pod swoim nickiem

* wspierasz Microsoft

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...