Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Venril2.PL


вℓυє

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

di-XUP2Y5QV.png


di-ZYPWSW2I.pngdi-L3GBAJLA.pngdi-TL9GWBXN.pngdi-U6JS3D27.png


 


_________________________________________________________________________________________________________


 


WAŻNE LINKI:


 


STRONA GŁÓWNA



www.venril2.pl

FORUM



www.forum.nazwa_servera.pl

TS3



Niedługo....

Planowany Start:


Dokładna data jeszcze nie jest znajoma ale jest to okres około tygodnia.


 


Informacje:


W tym momencie przenosimy się na silnik source więc prezentacja zostanie jeszcze uzupełniona.


Bedą to głównie zmiany, w ilości slotów w eq / powiększenie sklepu etc... :)


 


_________________________________________________________________________________________________________


 


SS WERYFIKACJYNE:


di-USEEQT0A.jpg


di-SCZV8ZB5.jpg


 


_________________________________________________________________________________________________________


 


SYGNATURA DLA GRACZA


FWEpg6Q.png


 


_________________________________________________________________________________________________________


 


Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MAŁE LITERÓWKI, BĄDŹ BRAK GDZIEŚ JEDNEJ LITERY.


JEDNAKŻE MÓJ KOMPUTER PO OBROBIENIU OBRAZU 1400x29000 CZUŁ SIĘ NIE DOBRZE.


TO BYŁO GORSZE NIŻ JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA :(


WIĘC JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM!!!


NA OFICJALNEJ PREZENTACJI BĘDZIE WSZYSTKO NA 100% DOBRZE :)


_________________________________________________________________________________________________________


D2Pq2tR.png

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezentacja kończy się na Stronie głównej?

Czytanie ze zrozumieniem kolego to klucz do większości drzwi których nie da się otworzyć :)

Nie jest moją winą, iż nie pamietam od kiedy zapodaj wrzuciło hotlinki jako niedozwolone :)

D2Pq2tR.png

Opublikowano

Hard/PVP co ?

 

Patrząc na prezentacje serwer zapowiada się ok nie wiem jak będzie na dłuższą metę.

Opublikowano

hard pvp ? wtf serwer bardziej na meda  ta ilosc zbroji i broni na harda  napeewno dobrze wpisałes gatunek serwa ? 

Tak :)

Dobrze wpisałem nazwę serwera :)

D2Pq2tR.png

Opublikowano

hard pvp ? wtf serwer bardziej na meda  ta ilosc zbroji i broni na harda  napeewno dobrze wpisałes gatunek serwa ? 

Może mu chodziło o exp jak na hardzie a eq jak na easy? Kiedyś też robiłem taki projekt no ale niestety nie wypalił.

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Serwer fajnie wygląda, tylko szkoda że to na Gotowcu "Lastivia" :D

Ale fajnie to Venoms przerobiłeś te pliki dobrze ci to wyszło. ;):D Powodzenia.

Opublikowano

Może mu chodziło o exp jak na hardzie a eq jak na easy? Kiedyś też robiłem taki projekt no ale niestety nie wypalił.

Coś podobnie w ten deseń twojego myślenia i rozumowania. 

Jednakże nie tylko exp gra tutaj kluczową rolę.

Nie mogę wam wszystkiego zdradzić, bo co by było na starcie :(

Ciekawość to jedna z najlepszych cech człowieka.

D2Pq2tR.png

Opublikowano

Jedyne co mogę powiedzieć po tej odpowiedzi to powodzenia, komentarz zbędny.

O czyjej wypowiedzi? Jeśli chodzi ci o moją to każdy ma prawo do powiedzenia co myśli.

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Serwer wydaje się być ciekawy, prezentacja mogłaby wyglądać lepiej, lecz nie jest źle.

Strona wygląda ciekawie, forum jeszcze nie ma.

Pożyjemy, zobaczymy :)

Opublikowano

Wadą ludzi, którzy robią serwery w tych czasach jest to, że nie mają pojęcia o metinie ze strony gracza.. (może raczej brakiem zalety, nie wadą.)

Zrobiłeś mieszankę wedlowską ze wszystkiego co się dało, jeżeli uda Ci się utrzymać ten serwer przy ilości graczy większej niż 200 po tygodniu istnienia, propsy.

Opublikowano

Wadą ludzi, którzy robią serwery w tych czasach jest to, że nie mają pojęcia o metinie ze strony gracza.. (może raczej brakiem zalety, nie wadą.)

Zrobiłeś mieszankę wedlowską ze wszystkiego co się dało, jeżeli uda Ci się utrzymać ten serwer przy ilości graczy większej niż 200 po tygodniu istnienia, propsy.

 

 

jorbin_gonna_hate.jpg

 

 

 

Dzięki wezme to jako słowa otuchy :)

O to żeby serwer stał i był zainteresowaniem to raczej mój obowiązek.

Starać będę się jak mogę, a czy wpadnie w gust innym ? - Nie wiem :) Po becie było około 30 osób z czego większość była bardzo zadowolona z serwera.

D2Pq2tR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...