Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] CebulaAuth - zmień swój nudny serwer w cos fajnego


artur9010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CebulaAuth


 


Jesteś cebulakiem ? Nie masz premium ? Uważasz, że jesteś gorszy bo połowa serwera ma premium ?


KONIEC Z TYM !


 


CebulaAuth zmieni twój serwer w serwer cebula-friendly !


Jak to działa ?


Bardzo fajnie, blokuje wchodzenie graczy premium na serwer !


 


Zassysaj skrypt tutaj


https://gist.github.com/artur9010/0fe4fd5c40728310f7e2


 


 


 


Autorzy:


@artur9010


@TheMolkaPL


@filippop1


@GotoFinal


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


...................................


PS


Syf


wymaga


AutoIn


...................................


Opublikowano

Gud dzob.
Jak ktos chce dokonczyc wersje pluginowa to zapraszam na pw.
Bardzo fajny skrypt. 

Opublikowano

nie napisałeś że wymaga AutoIn ;/ i nie działa u mnie, bo ja nie mam AutoIn. Nie lubie tego pluginu.

nie podoba mi się.­

 

Ale rozwijaj dalej, może będzie z tego coś sensownego kiedyś! 

Mozesz dodać wsparcie do DerpScript? Znacznie wydajniejszy od jakiegoś tam scripta napisanego przez jakiegoś nooba w 200 klasach... DerpScrip ma jedynie 100 linijek, to oczywsite że jest 100x szybszy. Dzieki!

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

nie napisałeś że wymaga AutoIn ;/ i nie działa u mnie, bo ja nie mam AutoIn. Nie lubie tego pluginu.

nie podoba mi się.­

 

Ale rozwijaj dalej, może będzie z tego coś sensownego kiedyś! 

Mozesz dodać wsparcie do DerpScript? Znacznie wydajniejszy od jakiegoś tam scripta napisanego przez jakiegoś nooba w 200 klasach... DerpScrip ma jedynie 100 linijek, to oczywsite że jest 100x szybszy. Dzieki!

Dodane !

A derpscripta nie bendzie bo to jenzyk dla gekuf i programistuf !

Opublikowano

Ujowe...

Po 1.

Po co blokować graczy premium? Kupili grę - to niech mają... a nie jak Wy, piraci.

 

Po 2.

Mogłeś to zrobić bez AutoIn, sprawdzając czy w minecraft.net ten nick który wejdzie jest premium. Nie postarałeś się.

 

Ujowe x2

Nowy w internetach...

 

PS. premke mam, a to jest taki prezent na koniec mojej gry w mc -,-

Opublikowano

Ujowe...

Po 1.

Po co blokować graczy premium? Kupili grę - to niech mają... a nie jak Wy, piraci.

 

Po 2.

Mogłeś to zrobić bez AutoIn, sprawdzając czy w minecraft.net ten nick który wejdzie jest premium. Nie postarałeś się.

 

Ujowe x2

Ktoś chyba nie ogarnął ironii i pokazania jaka społeczność mpcgówno jest upośledzona :>

 

Rozwijaj to dalej! Dodaj też, że jeśli wchodzi no-premium na nick premium to dostaje jakiegoś boosta bo przecież jest onionem (ten inglisz ^^ )

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Ktoś chyba nie ogarnął ironii i pokazania jaka społeczność mpcgówno jest upośledzona :>

 

Rozwijaj to dalej! Dodaj też, że jeśli wchodzi no-premium na nick premium to dostaje jakiegoś boosta bo przecież jest onionem (ten inglisz ^^ )

Dziękował, niech bóg czy kogo wy tam macie ci to w banach wynagrodzi :)

 

@AdamGrzegorz

Po 1.

Cebula to ty, bo nie kapujesz że to troll.

Po 2.

Przeczytaj sobie temat u Easta na bukkicie polskim :).

 

Artur pedale pod @artur9010 się mi wjebałeś :D.

To samo co wyzej xD

Opublikowano

Ktoś chyba nie ogarnął ironii i pokazania jaka społeczność mpcgówno jest upośledzona :>

 

Rozwijaj to dalej! Dodaj też, że jeśli wchodzi no-premium na nick premium to dostaje jakiegoś boosta bo przecież jest onionem (ten inglisz ^^ )

Chcialbym wspomniec, ze nie tylko spolecznosc, ale osoby nadzorujace to forum (sygnatura moja <333 lub molki)

Opublikowano

A i ten chcialem dac source pluginu (nieskonczonego)

Prosilbym o wyje*anie molki na jego wlasne zyczenie z autorow w plugin.yml

Source:
skan:
login event do skonczenia i gj.
Tam tylko zwalone jest.
 

No to jak widać to nie jest forum na twoim poziomie.

 

c087838126_panu_juz_dzienkujemy________.

X

XDDD lajki sie skonczyly :<

 

 

 

Po co blokować graczy premium? Kupili grę - to niech mają... a nie jak Wy, piraci.

wy piraci XDDD
Prosze cie, tylko ze ja napisalem plugin AntiSteve, wiec raczej nie popieram piractwa.
Osoby wymienione w "autorzy" tez maja minecrafta.
Popatrz na lewo
<--------------- tak tu, jest tu skin z serwerow mojangu a nie z minecraft by zlodziej zyczu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...