Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile FPS'ów będę miał przy takich parametrach?


MadixxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie zastanawiam na jakiej podstawie wy fps podajecie

 

jakis koles sie pytal ostatnio o fps na jakims 2 rdzeniowym athlonie i 9600gt i mu powiedzieliscie 500-600

a tu komp 50 razy lepszy i gadacie ze 300

Opublikowano

Spokojnie wyciągniesz od 200fps-600fps :> . Ja mam 3gb ram i mam 220 na Render Distance : 8 Normal .

Na modach tez bez problemu , nawet shadery pójdą .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ile fps na max ustawieniach?

 

Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh

 

GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 (128 Bit) ZT-70602-10M

 

H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)

 

DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 - (GY1600D364L9/4G)

 

SV35, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (ST1000VX000)

 

Pure Power BQT L8-CM-630W, 80 plus BRONZE, activePFC, 4xPCI-E (BN182)

od 200 do 300 moim zdaniem zalezy czy z shaderami czy bez 

29atj5y.png

Opublikowano

Ludzie, na prawdę? Chwalicie się tylko maszyną, czy chcecie wiedzieć, czy będziecie mieli 300 FPS, czy 600 FPS, gdzie ludzkie oko i tak nie jest w stanie zobaczyć różnicy - żenada. Ale żeby nie był offtopic to z tego co myślę spokojnie 300 FPS wgraj oczywiście optifine i pamiętam o regularnym czyszczeniu komputera z oby dwóch stron ( kurz i pliki ). 

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Kolego masz kartę lepszą od mojej a ja wyciągam od 300 do 700 fps przy robieniu screena zawsze są spadki ale małe . Musisz samodzielnie sobie dostasować MC + Optifine

 

952531426611655823659.png

                                                                        Projekt do realizacji95% .

 

 

  

                                         13dc4348d4e4.png

Opublikowano

Ehh...mój kolega na nieco lepszym sprzecie miał 600-750fps. Zakladam, ze ty bd miał jakies 350)500fps. Dokladnie nigdy tego nie określisz..

6770714055827651007269.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...