Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile FPS'ów będę miał przy takich parametrach?


MadixxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile fps na max ustawieniach?

 

Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh

 

GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 (128 Bit) ZT-70602-10M

 

H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)

 

DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 - (GY1600D364L9/4G)

 

SV35, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (ST1000VX000)

 

Pure Power BQT L8-CM-630W, 80 plus BRONZE, activePFC, 4xPCI-E (BN182)

Opublikowano

To zależy dużo od serwera i od jego ustawień. Myślę, że na max ustawieniach z wgraną modyfikacją Optifine pójdzie Ci spokojnie bez lagów 150-200 FPS.

 

Myślę ze do 600 FPS BEDZIESZ MIAŁ

Bez przesady.

Opublikowano

Myślę ze do 600 FPS BEDZIESZ MIAŁ

 

Wypowiedz osoby ktora sie wogle nie zna, tylko pisze, zeby nabic posty...

 

Mimo, ze poszloby Ci kolo 120-200 fps ( widac po karcie graf.) to polecalbym dostosowac je do odswierzania monitora (~60Hz=60-80 fps)

Jezeli dasz wiecej, to niewiele da, oraz sa przypadki, gdzie moze Ci klatkowac

Ewentualnie wgraj sobie shadery i bedzie akurat :)

Pasjonat
Opublikowano

Niezła rozbieżność, to od razu 10-10000  ;)

 

Minecraft optymalizacją nie grzeszy, bez kombinacji miałbyś ~200

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

ja mam 150 fps (render extreme 32chunk) na lapku 6gb ramu, amd hd 8670m(słaba) i5 to jeszcze niskonapięciówka więc ty powinienes miec 300 na luzie.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Tutaj masz link do Minecrafta: http://keinett.com/sponge.php

Po wejściu wpisujesz login jest takie okienko tam ....

Włączasz grę i klikasz F3 na klawiaturze jest tam taki specjalny przycisk nie pomyl z klikaniem osobno F i 3 bo to nic nie da ....

 

I nie zadawajcie takich pytań bo nie jesteśmy jakimiś ********* magami żeby wiedzieć co macie tam zainstalowane i uruchomione -.- a wszystko to wpływa na ilość FPS więc nie powiemy wam naprawdę ile będzie tego fpsa

 

P.s jak chcesz się pochwalić parametrami kompa to są specjalne działy na mpc do tego

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Myślę ze do 600 FPS BEDZIESZ MIAŁ

No i po co tak użytkowników wprowadzasz w błąd bezsensownymi postami ? ;)

 

top:

będziesz miał do max 280/330 jak sobie jeszcze dobrze zoptymalizujesz :)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Boże ;-;

 

 

Ty się nie pytaj ile wyciągnie tylko pobierz mc z optifinem i sprawdź na najniższych i na najwyższych. Widząc takie pytanie to tylko ja się zastanawiam, co Ci dopiszą. Np, pytałem się na innym portalu ile na moim sprzęcie, powiedzieli 60fps max, mhm 100% prawdy, na luzie to ja mam 300fpsów. na średnim dystansie. Chcesz to się pytaj dalej, tylko, że 95% odpowiedzi będą błędne i nie trafne.
Opublikowano

Tutaj masz link do Minecrafta: http://keinett.com/sponge.php

Po wejściu wpisujesz login jest takie okienko tam ....

Włączasz grę i klikasz F3 na klawiaturze jest tam taki specjalny przycisk nie pomyl z klikaniem osobno F i 3 bo to nic nie da ....

 

I nie zadawajcie takich pytań bo nie jesteśmy jakimiś ********* magami żeby wiedzieć co macie tam zainstalowane i uruchomione -.- a wszystko to wpływa na ilość FPS więc nie powiemy wam naprawdę ile będzie tego fpsa

 

P.s jak chcesz się pochwalić parametrami kompa to są specjalne działy na mpc do tego

Bol dupy o taki komputerek?

Nie rozpowszechniaj piractwa zlodzieju.

@topic

300 up i zalezy gdzie i jaka mapa i jakie ustawienia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...