Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldenMU || Sezon 6 EP 3 || Exp: x300 || Drop: x30% !LONG-TERM!


EviL1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Z powodu wielu błędów pierwsza edycja została nie dawno zakończona, już 13 marca po długiej analizie oraz poprawie błędów startujemy ponownie zwracając tym samym również kredyty dla osób jakie zrealizowały dobrowolne wpłaty w postaci CRD. Mamy wiele miłych niespodzianek także serdecznie zapraszamy!


 

Na prośbę dobrego znajomego wstawiam publikację, pomagam przy rozwoju serwera. Jako wieloletni gracz MU oraz miłośnik tej gry z przyjemnością zapraszam was na bardzo stabilny serwer z bardzo dobrą administracją. Wielokrotnie wiem, że ludzie narzekają obecnie na mało stabilne serwery z racji tego, iż większość serwerów upada oraz nie są zbyt przyjazne. Tu bowiem serwer tworzą gracze doświadczeni, którzy wiedzą co daje klimat oraz starają się prowadzić go w sposób aby gra była przyjemna! Administracja stara się, by wszystko było dograne oraz by niczego nie brakowało, zadbano również o zabezpieczenia by nikt nie używał czegoś, czego inni by sobie nie życzyli.

 

Administracja na bierząco stara się poprawiać błędy i niedogodności choć pliki są bardzo dobre oraz stabilne :)

 

//////////////////////////////////////////////////

 

 KONFIGURACJA SERWERA

 

//////////////////////////////////////////////////

 

Nazwa serwera - GoldenMU 

Wersja - Sezon 6 Epizod 3

 

Planowany Start serwera (może ulec zmianie) - 13.03.2015 w godzinach po południowych.

 

Strona serwera - http://goldenmu.eu/


Godziny działania - 24h/7dni w tygodniu

Maksymalna ilość graczy na 1 sub - 200 

Ilość sub serwerów - 1 + 1 vip (w razie dużej ilości zostaną stworzone kolejne suby)

WebShop - TAK

 

 

 

//////////////////////////////////////////////////

 

 STATYSTYKI SERWERA

 

//////////////////////////////////////////////////

 

Exp - Normal x300 / VIP x400

Drop - Normal 30% / VIP 35%

MU Helper - TAK

Reset - Lvl 400 , po resecie staty się kasują

Grand reset - TAK, od 80 resetu

Nagroda za grand reset - 450 CRD (kredytów w webshop)

Max reset dla postaci - 120

 

Po wykonaniu grand resetu dostajemy dodatkowo pkt przy resecie:

0 Grand reset - 400pkt za reset

1 Grand reset - 500pkt za reset

2 Grand resety - 600pkt za reset

3 Grand resety - 700pkt za reset

4 Grand resety - 800pkt za reset

5 Grand resetów - 900pkt za reset

Powyżej 5-tego grand resetu nie uzyskamy więcej pkt za reset.

 

Gildia - od 150 lvl

DL: 250 od lvl

MG: od 220

RF: od 300 

Kasowanie postaci - do 6 levelu

Max liczba jednej statystyki - 32767

Serca , Boxy etc. - TAK

 


//////////////////////////////////////////////////

 

PUNKTY ZA LVL DLA POSZCZEGÓLNYCH POSTACI

 

//////////////////////////////////////////////////

 

Dark Knight - 5/6

Elf - 5/6

Dark Wizzard - 5/6

Rage Fighter - 5/6

Summoner - 5/6

Magic Gladiator - 7

Dark Lord - 7

 


//////////////////////////////////////////////////

 

CHAOS MACHINE

 

//////////////////////////////////////////////////

 

Item +10 - Normal 50% / VIP 70% 


Item +11 - Normal 50% / VIP 70% 


Item +12 - Normal 50% / VIP 70% 


Item +13 - Normal 45% / VIP 65% 


Item +14 - Normal 40% / VIP 60% 


Item +15 - Normal 40% / VIP 60% 


Dodatkowo +20% w przypadku jeżeli item jest +Luck

Wingi 2 LVL do 90%

Wingi 3 LVL do Normal 30% / VIP 40%

 

FENIR:

Standardowe ustawienia podczas prania

 


//////////////////////////////////////////////////

 

JAWEL SUCCES RATE

 

//////////////////////////////////////////////////

 

Jawel of Bless - 100%

Jawel of Soul - Normal 50% / Vip 75%

Jawel of Soul +Luck - Normal 75% / Vip 85%

Jawel of Life - Normal 60% / VIP 70%

 

BRAK możliwości zakupienia jaweli u NPC

 


//////////////////////////////////////////////////

 

EVENTY

 

//////////////////////////////////////////////////

 

 

Blood Castle - TAK, co 2 godziny

Devil Square - TAK, co 2 godziny

Chaos Castle - TAK, co 2 godziny

Castle Siege - TAK, w każdą niedzielę o 20:00

Game Master Event - TAK

CryWolf - TAK

Castle Deep - TAK

Imperial Guardian - TAK

White Wizzard - TAK

Gold Invasion - TAK

Ilusion Temple - TAK

NIghtmare - TAK

Selupan - TAK

Kundun Kalima 7 - TAK

Medusa - TAK

 


//////////////////////////////////////////////////

 

ADMINISTRACJA & GAME MASTER's

 

//////////////////////////////////////////////////

 

Head admin - VooDoo

Admin - adminzly

Admin forum & grafika - Evil

GM - Misia 

GM - GoldenMU

 


 



Na wszelkiego rodzaju pytania z przyjemnością odpowiem. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.



 






  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ciekawe ustawienia, niezle sie zapowiada.

 

Skoro serwer dopiero ruszyl to z checia sprawdze!  :)

Zapraszamy :)

 

Konfiguracja taka sama jak masy innych serwerów.

Nic nowego.

Owszem ale liczy się przede wszystkim to jaki team odpowiada za jego prowadzenie oraz jakie ma pomysły na rozwój. To bowiem jest kluczem do sukcesu. Ja osobiście od dłuższego czasu nie mogłem czegoś ciekawego znaleźć dlatego stworzyli moi znajomi serwer taki, gdzie graczom na innym serwerze brakowało szczególnych elementów do przyjemnej gry. Często bywa że administracja nie ma pojęcia zbyt wiele z poziomu gracza i liczą się dla niej inne wartości. Dlatego ten serwer który prezentuje przyciągnął moją uwagę i jest godny polecenia. 

 

Zatem jeżeli ktoś szuka przyjemnej atmosfery, miłych osób do pogrania to zapraszam. Ja często lubię grać w ekipie osób i pogadać na TS dodatkowo a tu właśnie coś takiego można zyskać.

Opublikowano

 

 

 dlatego stworzyli moi znajomi serwer taki, gdzie graczom na innym serwerze brakowało szczególnych elementów do przyjemnej gry. Często bywa że administracja nie ma pojęcia zbyt wiele z poziomu gracza i liczą się dla niej inne wartości.

pewnie Vip z 80% pralka na itemki +15 przyciaga uwage, macie racje, to sie liczy dla graczy :) I te piekny byk na aktualnosciach na stronie, pieknie :) 

Zycze sukcesow :)

Opublikowano

pewnie Vip z 80% pralka na itemki +15 przyciaga uwage, macie racje, to sie liczy dla graczy :) I te piekny byk na aktualnosciach na stronie, pieknie :) 

Zycze sukcesow :)

Uważam że ustawienia pralki na takich parametrach przy VIPie powinno być normalne. piorąc aż do +15 i tak trzeba poświęcić sporo czasu na to, aby zyskać kamienie oraz ryzykować pranie samego itemu. Twierdzę iż głupotą jest tworzenie pralki gdzie na wielu serwerach jest ona poniżej 60% nawet +L. Gra ma być przyjemna a nie sprawiać trudność na każdym kroku, uwzględniamy tutaj ludzi, którzy nie grają 24h/7dni w tygodniu, gdzie zyskują wszystko dużo szybciej niż inni, dlatego taki zastosowany balans jest jak najbardziej odpowiedni. 

 

Serwer się dopiero rozwija choć jest postawiony na naprawdę dobrych fundamentach. Wszystko zostanie z czasem dograne, na bieżąco są przekazywane błędy oraz elementy do poprawy. Wszystko kosztuje dużo czasu aby wyglądało porządnie. Jest to dopiero pierwsza edycja tego serwera ale inwestycja sama oraz budżet obejmuje jego stabilizacje na długi czas. Najważniejsi są ludzie, resztę można dopasować.

Opublikowano

-Publikacje na forach zagranicznych , a strona bez możliwości zmiany języka.

-W newsach nie czyta polskich znaków

-Znając evilka, to dostał GM'a i próbuje zaciągnąć niekumatych na ten serwer.

-Jedna zasada , gdzie jest Evilek - Uciekaj jak najdalej.

-Serwer nie przygotowany, pełno bugów, a wbiłem na 5 minut , żeby was zhejcić ! Tak jestem hejterem

 

Polecam Serwer

 

Opublikowano

-Publikacje na forach zagranicznych , a strona bez możliwości zmiany języka. -W newsach nie czyta polskich znaków -Znając evilka, to dostał GM'a i próbuje zaciągnąć niekumatych na ten serwer. -Jedna zasada , gdzie jest Evilek - Uciekaj jak najdalej. -Serwer nie przygotowany, pełno bugów, a wbiłem na 5 minut , żeby was zhejcić ! Tak jestem hejterem Polecam Serwer

Akurat nie trafiłeś, bo GM'a na tym serwie nie mam :D Pomagam jedynie w rozkręceniu serwera. Bugów w przypadku pewnego serwera z jakiego mnie zapewne kojarzysz, to jest w porównaniu tutaj niemal bezbłędny! Wiadomo jednak że jakieś są, ale typu nie otwierające się depo czy pożerająca itemy pralka to nie ma. Co jest plusem to też , że bugi są na bieżąco eliminowane. Poza tym nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że gdzie ja jestem, to należy uciekać, gdy ja na ten serwer nie mam zupełnie większego wpływu jedynie publikując serwer. 

Opublikowano

Uważam że ustawienia pralki na takich parametrach przy VIPie powinno być normalne. piorąc aż do +15 i tak trzeba poświęcić sporo czasu na to, aby zyskać kamienie oraz ryzykować pranie samego itemu. Twierdzę iż głupotą jest tworzenie pralki gdzie na wielu serwerach jest ona poniżej 60% nawet +L. Gra ma być przyjemna a nie sprawiać trudność na każdym kroku, uwzględniamy tutaj ludzi, którzy nie grają 24h/7dni w tygodniu, gdzie zyskują wszystko dużo szybciej niż inni, dlatego taki zastosowany balans jest jak najbardziej odpowiedni. 

 

Serwer się dopiero rozwija choć jest postawiony na naprawdę dobrych fundamentach. Wszystko zostanie z czasem dograne, na bieżąco są przekazywane błędy oraz elementy do poprawy. Wszystko kosztuje dużo czasu aby wyglądało porządnie. Jest to dopiero pierwsza edycja tego serwera ale inwestycja sama oraz budżet obejmuje jego stabilizacje na długi czas. Najważniejsi są ludzie, resztę można dopasować.

R.I.P

 

Kiedy 2 edycja?

Opublikowano

Nie R.I.P. tylko dnia dzisiejszego serwer był off z powodu awarii serwerowni. Obecnie serwer jest ONLINE.

 

Serdecznie zapraszam na serwer, dnia wczorajszego było już 49 online. Planujemy modernizacje całej strony oraz forum. Na serwerze zostało wprowadzonych kilka poprawek dla lepszej i poprawnej gry.

Opublikowano

Strona główna serwera została zaktualizowana, już nie szczypie w oczy jak poprzednia ;) Wkrótce planowane jest poprawienie forum, kontakt z administracją jest doskonały. Od momentu startu poprawionych zostało wiele elementów przez co gra jest bardzo wygodna. 

Opublikowano

Na serwerze walutą są blessy i soule które można spakować, jak i również chaosy czy gemy ;)

 

Wczoraj zostało dokonane wiele poprawek jakie zostało zgłoszone przez graczy. Wszystko idzie cały czas do przodu. Jeżeli zatem ktoś ma ochotę pograć w dobrej atmosferze to zapraszam, chętnie udzielam porad oraz pomocy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam na serwer, mimo że jest mało online to można przyjemnie poexpić :)

Serwer ma swoją pierwszą edycje, dopiero się rozkręca. Wszystko realizowane jest na bieżąco. 

Opublikowano

Serwer został zamknięty na maksymalnie tydzień ew. dwa z powodu licznych niepowodzeń oraz złej konfiguracji. Obecnie trwają beta testy oraz możliwe poprawy dla dogodniejszej gry. Przy 10 online średnio dziennie nie było sensu tego realizować dalej. Chcemy złożyć wszystko od nowa i poprawić wszystko tak, by potem nie było halo, że coś nie gra. Wiemy co spowodowało spadek online oraz dlaczego również serwer nie cieszył się bogatym zainteresowaniem potencjalnych gracz. Planujemy zacząć od nowa, niż ciągnąć dalej obecną edycję gdzie na pewno by nie skupilo to już wielu graczy. 

 

Szczegóły zostaną opisane niebawem.

 

W kwestii osób które dokonały donate - kredyty zostaną w 100% zwrócone.

 

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Informacja na temat startu serwera

Planujemy by serwer został uruchomiony w piątek 13-03-2015 w godz. popołudniowych.

zostało wprowadzonych wiele poprawek dzięki czemu nie będzie już tak bardzo rażących błędów, których nie udało się znaleźć na początkowych beta testach.

Obecnie nadal są dopieszczane różne elementy, chętnych do śledzenia poprawek oraz pytań zapraszam na forum bądź pisania w tym temacie. 

 

Kilka poprawek jakie zostały wprowadzone, jest to zaledwie parę elementów:

 

PVP:

- FIX Soul barrier, zmniejszono ze 100% na 30% dzięki czemu SB absorbuje część dmg jednak nie występują same missy jak wcześniej.

- Znacznie zmniejszono dmg summonerki z bufem berserker

- Zmniejszono dmg Rage Fightera

- Zmniejszono ilość HP jaką BK może osiągnąć z GF'em oraz maksymalnie władowanymi masterkami do GF'a. Wcześniej 2kk a obecnie 660k.

 

PVE: 

- Poprawiono pojawianie się erohimów na loren deep event

- Poprawiono drop z DoP'a

- Poprawiono BC, bywało że wywalało z niewiadomych przyczyn wyrzucało graczy,

- Zmniejszono drop zenu

 

WebShop:

- Brak możliwości zakupienia resetu za CRD. 

 

Oczywiście tak jak wspominałem, to wszelkie zakupione w poprzedniej edycji CRD zostaną zwrócone!

 

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano

Na tym serwerze jest opcja kupienia seta F.O?, jesli dobrze widzialem to stracicie przez to duzo graczy taki donate wrecz odstrasza graczy.Z mila checia bym zawital na serwer ale bez  webshopa owszem vip moze byc to zawsze jakas opcja utrzymania serwera ale bez przesady, bo zawsze znajdzie sie takich dwoch lub trzech graczy co kupia sobie sety F.O, i nie kazdy chce wydawac pieniadze na gre zeby stac sie  lepszym,wezcie to pod uwage.

 

PS:zycze udanego startu

Opublikowano

Na tym serwerze jest opcja kupienia seta F.O?, jesli dobrze widzialem to stracicie przez to duzo graczy taki donate wrecz odstrasza graczy.Z mila checia bym zawital na serwer ale bez  webshopa owszem vip moze byc to zawsze jakas opcja utrzymania serwera ale bez przesady, bo zawsze znajdzie sie takich dwoch lub trzech graczy co kupia sobie sety F.O, i nie kazdy chce wydawac pieniadze na gre zeby stac sie  lepszym,wezcie to pod uwage.

 

PS:zycze udanego startu

Oczywiście i tutaj analizowałem już ten problem. Staram się stworzyć eventy takie, dzięki którym zbalansuje poziom między graczami jacy zyskają z tego poziomu FO jak i tymi co uczynią to za expienie lub eventy. Na serwerze nie mamy zamiaru stworzenia w ten sposób dominacji przez takie osoby, to by było chore. Każdy powinien czuć się równo. Obecnie wiele serwerów ma donate, to jest jedyny możliwy sposób na utrzymanie serwera. Pomimo budżetu jaki administracja dysponuje warto jednak się zabezpieczyć ponieważ ten serwer ma być na min. 2 lata oczywiście w tym z nowymi edycjami. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...