Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WIELKI SEZON 5 CZYLI JAK STRACIC TYSIĄCE GRACZY


SzaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko pewnie każdy z was już wie że 


za L# poszło +/- 50% użytkowników 


za BoL poszło +/- 10% użytkowniów 


do piachu.


 


Dlaczego ? Ponieważ w Bolu powstały listy


z baz danych czyli mieli wasze loginy i mogli śmiało banować.


 


L# został łatwo wykryty i z każdym dniem będzie więcej banów.


 


Do tego RITO przez pewien okres monitorowało cziterów i wykrywało coraz 


więcej. Mniejszość została ułaskawiona banem 2 tyg.


L# jest zawieszony i raczej będzie już mniej używany.


BoL możesz uzywać ale to kwestia czasu jak RITO pozbawi cię konta.


 


 


Osobiście testowałem sobie od czasu do czasu oba programy i nie wiem czy bana


dostałem bo e-mail i wszystko mi skradziono ale coś czuje ze nie bo nie grałem na mainie tym syfem.


 


 


Opublikowano

haha człowieku w jakim ty swiecie zyje nie wiem ile maksymalnie typow gra na bolu ale pewnie 90% to polaczki

maksymalnie z 20 tys osob pewnie dostalo bana kolejne 50k niech dostanie to zostanie im tylko 69 milionow graczy

miesiecznie widac jak upada ta gra. do tego jaka to strata takich ciolko [ bez obrazy ] zbanowac moim zdaniem

na wielki plus z tym wyszli.

Bullet for my Valentine <3


Specjalista
Opublikowano

I dobrze j**** tych cheaterów, rito wiedząć że straci kilka tysiecy graczy dla dobra innych zrobił z tym porządek, więc wielki +

Opublikowano

Kilka tysięcy graczy (tudzież marionetek programów typu BoL) to kropla w morzu.

 

Chcesz może chusteczkę? Używałeś programu, zasłużyłeś na bana, chyba proste.

Opublikowano

mam nadzieje ze selex tez stracil swoje wszystkie konta 

stracił swojego smurfa :>

Opublikowano

mam nadzieje ze selex tez stracil swoje wszystkie konta 

 

 

stracił swojego smurfa :>

 

 

@1373230489-U611928.pngECLC @MakaPaka666  widze, ze osly wiecie wiecej o jego kontach, niz on sam, na serio jestescie tepi ^^ ps: selex juz dawno stracil swoje konta xD

 

co do mass bana to są dosc konsekwetni, bo malo jaka gra zbanowalaby duza czesc spolecznosci

Opublikowano

Sprawiedliwość powraca do Lola. Wkurzały mnie takie osoby lecące na czitach, ale to Ja teraz sie mogę się śmiać z ludzi którzy pakowali kase w konto które poszło w ....

GJ Rito

nfsw_CEZARS9.png
Opublikowano

Ahh powróciłem tutaj by jeszcze powyzywać cebule xD.

 

Otóż tak: Rito burito zrobił dobrze, że ich pobanował, czemu? Bo przez jednego cheatera 9'u graczy zniechęca się do gry. A co za tym idzie za jednego cheatera może odejść z gry 100 graczy (załóżmy). Więc chyba lepiej tego jednego jest wyeliminować zamiast tracić 100x więcej. Po prostu co z tego, że paru cheaterów popłacze skoro rito i tak na tym zyska jako firma która sprzeciwiła się cheaterom.

 

Ale propo chaterow jedyne ale... które mam to udostępnienie tych loginów i haseł z bola. Czemu? Bo idioci robią sobie takie same hasła i loginy najczęściej w różnych grach, ale to jeszcze pół biedy, gorzej z innymi infomarcjami itp. Za stwarzenie takiego "zagrożenie" według mnie BOL powinien ostro się zastanowić. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby jakiś "realny" poszkodowany założył BOL'owi sprawę w sądzie bo takie rzeczy są nielegalne po prostu. Pewnie ludzie powiedzą "j**** cheaterów, dobrze im tak", ale zrozumcie cebulaczki wam od mamy z portfela nikt poprzez udostępnienie waszego hasła kasy nie zabierze, ale innym już niestety tak. Rozumiem, że ktoś po prostu sobie może nie zdawać z tego sprawy, że takie coś jest cholernie niebezpieczne. Zbanowanie konta w lolu, okay... Jasna sprawa należy się, ale takie coś? Hmm, pomyślcie sobie, że rejestrujecie się do jakiejś fajnej gry. Niby wszystko git, gracie sobie przez miesiąc, a po miesiącu nagle okazuje się wasze passy i info o Was zostały udostępnione w internecie na masową skalę. Dla mnie/według mnie nie ważne po prostu gdzie się zarejestrowaliście, czy na MPC forum, na stronie bola, czy na stronie z pornolami! Wasze dane które powierzacie firmie, u której się rejestrujecie nie powinny zostać odtajnione. I tyle :D

Opublikowano

Na mainie używałem BoLa tylko na customie żeby coś sprawdzić (nie wiem czy to da się wykryć) - brak bana.

Expiłem smurfa na BoLu (iAram) + VoliBot - brak bana.

Opublikowano

Od 1/2 miesiąca/cy nie wchodziłem do gry, jeżeli dostane bana to nic sobie nie będę z tego robił, ponieważ nie używam cheatów, a riot (czy tam rito) ma prawo do zbanowania bez podstawy użytkownika.

 

Całość odnośnie na wielki + mimo, i w grze przez rok nie spotkałem żadnego cheatera.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

A przepraszam czego się spodziewaliście ? myśleliście że rito pozwoli wam bezkarnie używać bola jak i L# bez konsekwencji bo "nie będziecie dalej grać w LoLa" ? dla mnie trochę śmieszna sytuacja ponieważ wiecie jakie jest ryzyko za używanie nie dozwolonych oprogramowań, dostaliście za to słuszne bany a to że nie będziecie dalej grać to rito nie obchodzi, może 50% graczy zostało zbanowanych ale znając życie z tych 50% ludzi połowa ponownie wróci do lola i będzie dalej grało ;).

Opublikowano

Jaka strata?Zbanowali jakiś 0,1% wszystkich graczy i to nawet nie zostało odczute... Jechałeś na haxach to teraz nie płacz

Opublikowano

­Wszystko super fajnie, płaczecie o bany a większość używała bezmyślnie exploitów bo fajnie się wygrywało rankedy używając jakiegoś itemu po czym ściągałeś turreta na 2 AA.

Ja grałem jakiś czas na L#, ale to było jeszcze w S4 jakoś czerwiec/lipiec i popatrz nie mam bana.

Jakby nie to że ludzie szukali łatwego sposobu na dywizje to by nie było banów, exploity, pakiety i inne gówna które pomagały.

Nie sądzę że jestem lepszy bo sam używałem skryptów takich jak PerfectWard, Evadee - wiem że dla niektórych używanie takich skryptów jest śmieszne, no ale nie gram w tą grę 4 lata jak niektórzy i nie siedzę przy LoLu po 5 lub więcej godzin dziennie :D

 

Co do ogólnego płaczu że stracą graczy to:

 

Riot ma na to lekką wyjebke, jasno objaśnili w regulaminie użytkowania że nie można używać programów ułatwiających grę.

Dzieciarnia po 12 lat zaczęła używać a potem płaczą jaki to Riot jest zły bo tylko banują za nic, przecież Wy nigdy nie używaliście L# czy BoL'a a bana dostaliście :)

W skrajnych przypadkach jak chyba ktoś się raz dopuścił tego występku to chyba banują na mniej, ale za użycie chociaż raz exploitu lub skryptu co wysyła pakiety to od razu na xxx lat :D

 

Płaczcie dalej a Wam to i tak gówno da :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...