Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekt v1.3 Player/Itens/Zombie/Vehicle Niewykrywalny na dzień 30.01.2015


MrwolfiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                            Rekt v1.4

          Niewykrywalny na dzień 30.01.2015

 

BqzPJOM.png  

 

AXxrnAO.jpg

lHVG4FI.png

Change log

+ Add new text font

+ Add mouse menu
+ improved the performance of overlay
+ Add ping
+ Add your life
 
 
Wymagane programy do w pełni działającego cheata.
784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Dziala na DeadZ? mam all programy zainstalowane. Framework jest juz na win7 z tego co widze, ale gdy go wylaczam w programach i instaluje na nowo, wyskakuje blad ;s areo mam wlaczone. Gre okienkowa moge ustawic max do 1280x1024 gdyz wyzej mnie wywala. A monitor mam 1920x1080<< Nie wiem czy ma to znaczenie. Gdy odpalam gre, odpalam bota gdy jestem przy wyborze postaci, wtedy robi sie czarny ekran nie moge nic zrobic az do wylaczenia programu+wyskakuje ze program przestal dzialac. Prosze o pomoc.

836076355.png
Opublikowano

Aww. dzieki za info ;) Hm, nie ma mozliwosci aby to przesztalcic na emulatory/ wkoncu duzo roznic, sie nie roznia cd. zombie/itemki/gracze.

 

@Down. Ok dzieki :) 

836076355.png
Opublikowano

a ja pobrałem wszystko cacy, odpalam i czarny ekranik nic sie nie dzieje.

How to Use:

1º Open Infestation Survivor Stories

2º Let the game in windowed mode

3º Open cheats in char menu

4º Enjoy !!! ^^

­

Opublikowano

Jak wygląda sprawdzanie czy typ ma ESP ? (Z jego osoby, że patrzy na ściany wychodzi i zabija ?)

Jeżeli typ jest głupi to raszuje i wybiega na ciebie,jeżeli umie grać na esp to gra spokojnie i powoli bo wie gzie jestes i jak sie ruszasz.

­

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie, gdy będę używał esp na graczy i esp na itemki i nie będę zabijał ludzi to dostane bana?

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nadal jest undetected?

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...