Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Status Online użytkownika.


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka moja propozycja by do statusu Online użytkownika dodać informację czy przegląda forum na urządzeniu mobilnym, czy korzysta z komputera. :-)

 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Jestem na tak, chociaż przeglądam forum głównie z komputera.

Czasem ktoś odpisuje, że nie może czegoś zrobić, bo jest na telefonie.

Taka informacja może by ograniczyła te zjawisko.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Może obok jeszcze numer IP i lokalizację?

No jasne, czemu nie avatar575008_2.gif

A na serio to ten post jest trochę idiotyczny, temat o statusie online a Ty od razu dorzucasz jakieś numery IP i lokalizację, spokojnie to tylko status online.. facepalm.gif

 

 

Oczywiście, że na tak. Przykładowo na facebooku jest to pokazane i czasem się przydaje.

Po zastanowieniu neutral bo na forum rzadko sprawdzam czy ktoś jest online, przeważnie i tak zostawiam pw lub status na profilu uzytkownika ;)

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

No jasne, czemu nie avatar575008_2.gif

A na serio to ten post jest trochę idiotyczny, temat o statusie online a Ty od razu dorzucasz jakieś numery IP i lokalizację, spokojnie to tylko status online.. facepalm.gif

 

 

Oczywiście, że na tak. Przykładowo na facebooku jest to pokazane i czasem się przydaje.

Po zastanowieniu neutral bo na forum rzadko sprawdzam czy ktoś jest online, przeważnie i tak zostawiam pw lub status na profilu uzytkownika ;)

Ktoś tu nie wyczuł nutki ironii... 6664614173387821274913.png

Opublikowano

Jestem na tak, chociaż przeglądam forum głównie z komputera.

Czasem ktoś odpisuje, że nie może czegoś zrobić, bo jest na telefonie.

Taka informacja może by ograniczyła te zjawisko.

 

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Ja jestem również na Nie. 

Nie potrzebna mi informacja, kto z jakiego urządzenia aktualnie korzysta ;) 

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...