Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zagrał byś na takim serwerze


Czy zagrał byś na takim serwerze  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak czy Nie

    • Tak
      11
    • Nie
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście. Tworzysz coś co tak naprawdę jest zbędne. Nie widzę potrzeby robić czegoś co znudzi się po 1 dniu. Nie w tym senk ;)

@lewan112

 

Nie znudzi się po 1 dniu bo serwer już instniał i nie znudził się po 1 dniu tylko gracze grali asz do kąńca edycji

 

@Edit

 

Zostały zmienione zasady po problemie  z prawami autorskimi.

 

oto one

 

ZASADY TeamsBattle
 
Zasady okrsu wojny i okresu pokoju:
-Nie można niszczyć zamku przeciwnika za pomocą TNT gdy w środku nie ma nikogo z przeciwnej drużyny.
-Nie można wychodzić z gry podczas bezpośredniej walki.
-W czasie wojny nie można oglądać liveów drużyny przeciwnej.
-Dzień w którym jest ustalona Bitwa to i tak dzień pokoju.
-Okres Pokoju obowiązuje przez pierwsze 7 dni serwera.
-Używanie armaty youtubera PSPMAGISTER jest zabronione !
 
Gdzie można i jak można budować zamki:
-Zamek jest budowany według planów głównego budowniczego drużyny który jest ustalany z góry i żaden gracz nie może rozbudowywać go wedłuh własnych pomysłów. Nawet Lider drużyny musi się stosować do tego co mówi główny budowniczy.
-Zamków nie można budować w powietrzu (chyba że to góra).
-Zamki można budować na morzu (za pozwoleniem). 
-Zamek można budować w odległości większej niż 850 bloków od spawnu i większe niz 1000 bloków od zamku drużyny przeciwnej.
-Cuboid ma wielkość 100x100. Aby go uzyskać druzyna musi zebrać określone surowce.
-Zamki muszą być zbudowane na trenie minimum 90x90
-Zamki budujemy tak aby drużyna przeciwna mogła dostać się do środka i w jakimś stopniu go zniszczyć za pomocą armat TNT.
 
Uprawnienia Liderów:
-Moze przebywac na Vanishu tylko w celu sprawdzenia czy któryś gracz bądź drugi lider postępuje zgodnie z zasadami serwera.
-Jezeli Lider obserwując/badając zamek przeciwnika natknie się na jakieś autorskie umocnienia/mechanizmy nie moze "ściągać" i stosować ich w swoim zamku.
-Może banować graczy.
-Nie może banować liderów innych drużyn 
-Nie może w żaden sposób pomagać którejś z drużyn za pomocą permisji które mu przysługują. 
 
Uprawnienia admina:
-Nie może banować Liderów drużyn. (są wyjątki)
-Nie może zmieniać mapy/zamków/klocków.
-Nie może w żaden sposób pomagać którejś z drużyn.
-Nie może zabijać graczy (w żaden sposó B)
-Nie może tepać graczy do siebie.

-Może banować graczy. 

Opublikowano

Bardzo ciekawe lecz z tego co wiem nigdy projekt nie wypala ;d Liczę, że o wypali :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Bardzo ciekawe lecz z tego co wiem nigdy projekt nie wypala ;d Liczę, że o wypali :)

@1361622928-U485574.pngFroztie

Zagrałbym ale czy projekt wypali ?

@RAFALLALY

Moje projekty zawsze wypalają może poza jednym ale to inna bajka niedługo dam tu formularz zgłoszeniowy i możecie się zgłaszać ! :D

Opublikowano

@ref

 

@Refresh

 

Zapraszam do składania podań 

 

Na Drużyny

 

http://teamsbattle.pl.tl/DRU%26%23379%3BYNY.htm

 

Na Liderów Drużyn (większe wymagania)

 

http://teamsbattle.pl.tl/REKRUTACJA-NA-LIDERA.htm

 

Rekrutacja TS 3 (o 16:00 i 18:00)

 

http://teamsbattle.pl.tl/TS3.htm

 

Strona Startowa http://teamsbattle.pl.tl/Strona-startowa.htm

 

Wyjaśnienie ZASADY

 

-Okres Pokoju obowiązuje przez pierwsze 7 dni serwera. Chodzi o ataki na zamki można się zabijać ale nie atakować

Opublikowano

Zagrałbym

 

Projekt wydaje się być ciekawy, może zagram w najbliższym czasie. ;)

 

Zagrałbym ale czy projekt wypali ?

 

Bardzo ciekawe lecz z tego co wiem nigdy projekt nie wypala ;d Liczę, że o wypali :)

 

Jak zagrali byście to zapraszam bardzo do rekrutacji http://teamsbattle.pl.tl/REKRUTACJA.htm(proszę nie pisać bo jestem fajny to tylko przykład)

Albo 

Masz 16 lat? 

Zapraszam do rekrutacji na Lidera BLUE

http://teamsbattle.pl.tl/NIEBIESKI.htm

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...