Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moje przygody na polach sprawiedliwości


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio popularne są tematy, w których użytkownicy umieszczają zrzuty ekranu z placementów, więc również postanowiłem stworzyć swoją galerię. 

 

Pierwsza gra:

WYH7vEV.png

 

Druga gra:

LzTmmg9.png

 

Trzecia gra:

a7Tn2Zk.png

 

Czwarta gra:

SK3X4nX.png

 

Piąta gra:

vmO3qJB.png

 

Szósta gra:

Eehyrc5.png

 

Siódma gra:

T5tJ64K.png

Opublikowano

no pięknie, Ryze carried!

powodzenia, aby Cie wrzuciło jak najwyżej  B)

Chciałbym jakiegoś golda 2  B) 

Opublikowano

Moja krew, piekna gra Ryzem. Oczywiscie wszystko obserwowalem..  ^_^ Licze na 10/0

Opublikowano

Moja krew, piekna gra Ryzem. Oczywiscie wszystko obserwowalem..  ^_^ Licze na 10/0

Też obserwowałem i nagrywałem filmik dla riotu xD
Opublikowano

Też obserwowałem i nagrywałem filmik dla riotu xD

Miszczu najbardziej legit gracz jakiego znam, nigdy nie pomyślałbym, że używa wspomagaczy lub bugów... Chyba pomyliłeś fora.

Opublikowano

Też obserwowałem i nagrywałem filmik dla riotu xD

Co to za pomówienia? Nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy.

Opublikowano

Mam dowody B) Ale nie przedstawię ich publicznie, wszystko zostało wysłane do riotu, oni o wszystkim wiedzą.

Opublikowano

Też obserwowałem i nagrywałem filmik dla riotu xD

 

czy ten przywoływacz rzucał skille plecami? Jeśli tak to polecam Riotera Makina!

 

Powodzenia i tak wiemy, że gold maks. xD

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Teraz nieco trudniej, były nawet chwile zwątpienia, gdy zobaczyłem ilość stacków Nasusa, ale ostatecznie się udało

LzTmmg9.png

Opublikowano

Ładnie, podasz build na Katarine? I ewentualnie jakieś wskazówki jak nią grać.

Opublikowano

Ładnie, podasz build na Katarine? I ewentualnie jakieś wskazówki jak nią grać.

Jeżeli chcesz dumnie reprezentować brązową ligę, to maska jako pierwszy item.

Opublikowano

Jeżeli chcesz dumnie reprezentować brązową ligę, to maska jako pierwszy item.

No rozumiem, a co z grą w alejce? Mamy grać bardziej agresywnie i starać się zabić przeciwnika na low lvlach, czy po prostu czekać do 6 lvl i coś zroamować?

Opublikowano

No rozumiem, a co z grą w alejce? Mamy grać bardziej agresywnie i starać się zabić przeciwnika na low lvlach, czy po prostu czekać do 6 lvl i coś zroamować?

W przypadku trudnej linii możesz poświęcić więcej czasu na roamowanie, jednak gdy grasz na jakiegoś Ezreala, to możesz obijać go z qew i potem dobić.

Opublikowano

Wbijaj, wbijaj, bo czekam... B) Gratuluję 2:0, u mnie porażka ~.~

Opublikowano

Witam, ostatnio popularne są tematy, w których użytkownicy umieszczają zrzuty ekranu z placementów, więc również postanowiłem stworzyć swoją galerię. 

 

Pierwsza gra:

WYH7vEV.png

 

Druga gra:

LzTmmg9.png

lig szarp kochanie gl 

Opublikowano

lig szarp kochanie gl 

Wybacz, ale tego w życiu bym nie użył.

Opublikowano

Kolejna gra, słaba Ahri, a Udyr to kompletne zero, nie potrafił nawet użyć smite ;_;

a7Tn2Zk.png

Opublikowano

Nie wiem, czy na liczne wnioski użytkowników nie powinienem usunąć tego tematu. Nie powinniśmy promować oszukiwania w esporcie.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...