Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Er3oR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sponsorują moi dwaj znajomi (jeden 34 lata, drugi 31). Grają w metina od ponad 6 lat więc są bardzo zaangażowani w projekt. W każdym razie dziękuje za dobrą opinię - miło mi. Łap lajka i piątke w profilu :P

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Polecam Pana, uczciwy, porządny, pracowity, kulturalny człowiek.

Opublikowano

I ja również polecam. Oferta na poziomie, nie zawiedziecie się. ;)

 

 

 

@TheBols

 

 

Dziękuje serdecznie za miłą opinię. Łap lajka i piątek w profilu. W każdym razie dodam, że do projektu doszedł mapper @daimao. który wykonuje mapy na wysokim poziomie :D

http://www.mpcforum.pl/topic/1305996-zostane-mapperem/

zapomniałeś dopisać "wykonuje" hehe :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

@Feezy

 

 

Dzięki serdeczne, czasami zdarzają się takie błędy jak opuszczenie słowa o tej godzinie <heh>.

W sumie nie jest tak późno, ale jeżeli cały dzień się pracowało to na jedno wychodzi. ;)

 

 

Tak na marginesie powiem, że bardzo miło jest słyszeć pozytywne opinie, każdy dostał lajka i piątke do profilu - jeżeli o kimś zapomniałem pisać śmiało :)

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Polecam ze względu na czytelne oraz profesjonalne ogłoszenie.

Ciekawi mnie jednak kto sponsoruje? 

Powiedz mi drogi Asku co ma ogłoszenia do tego kim jest ta osoba?

Wiesz doskonale że takie ogłoszenie to może każdy napisać :)

 

 

Ja nie polecam.

Jeszcze dziś dostawałem wiadomości że szukasz sponsora masz załatwionych kiilku yt w tym:

Wallandera

Treama 

Diablo

Mnie 

ZabQ etc.

Komu ty chcesz takie bajki chłopie wcisnąć?

http://screenshooter.net/101735196/xumowvy

http://screenshooter.net/101735196/ntaixei

http://screenshooter.net/101735196/yuyhtck

 

Także nie pozdrawiam

PS . Bajkopisarz to z ciebie rowny jest :D

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Powiedz mi drogi Asku co ma ogłoszenia do tego kim jest ta osoba?

Wiesz doskonale że takie ogłoszenie to może każdy napisać :)

 

 

Ja nie polecam.

Jeszcze dziś dostawałem wiadomości że szukasz sponsora masz załatwionych kiilku yt w tym:

Wallandera

Treama 

Diablo

Mnie 

ZabQ etc.

Komu ty chcesz takie bajki chłopie wcisnąć?

http://screenshooter.net/101735196/xumowvy

http://screenshooter.net/101735196/ntaixei

http://screenshooter.net/101735196/yuyhtck

 

Także nie pozdrawiam

PS . Bajkopisarz to z ciebie rowny jest :D

YouTuberów mamy więc wiesz :] Prawdopodobnie będą oni reklamowali serwer.Jeżeli ci się coś nie podoba to wyjdź :)

Opublikowano

Heh, pisałem do nich dużo wcześniej o czym wspomniałem, jak byłem przy innym projekcie - z tego co pamiętam byli pozytywnie nastawieni i chcieli zareklamować. W każdym razie przepraszam bardzo, że podałem twój nick z yt w tej wiadomości, jednak mam tylko youtuberów na gg, że trudno mi jest zapamiętać wszystkich po nickach, jeżeli jeden to Marcin, drugi Łukasz, trzeci Dariusz...

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Heh, pisałem do nich dużo wcześniej o czym wspomniałem, jak byłem przy innym projekcie - z tego co pamiętam byli pozytywnie nastawieni i chcieli zareklamować. W każdym razie przepraszam bardzo, że podałem twój nick z yt w tej wiadomości, jednak mam tylko youtuberów na gg, że trudno mi jest zapamiętać wszystkich po nickach, jeżeli jeden to Marcin, drugi Łukasz, trzeci Dariusz...

Ogarnij tego psiaka swojego wyżej bo zakładam że to twój kolega jakiś upośledzony.

To że masz kogoś na GG to nie znaczy że będzie Cie reklamował tym bardziej że napisałem Ci na pw coś aby nie robić tutaj zbędnego syfu

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

A wiesz co drogi Errorku? ;>
Ja Ciebie jak najbardziej nie polecam, czemu? A więc przejdźmy do przedstawienia dlaczego tak uważam ;-)

 

#1. Gdy z Tobą współpracowałem oczekiwałeś dużo a dawałeś nic Tzn. oferowałeś jedynie maszynkę która była do 28 stycznia 64 GB. 

#2. Oferujesz Team 18+, a Ty ile masz lat? Mam nagrany przebieg naszej rozmowy gdzie sam się przyznawałeś, że uczęszczasz do 3Gim.

#3. Urządzasz straszny spam na PW itp.

#4. Wymyślasz dużo kłamstw, gdy od Ciebie odchodziłem z Teamu to mówiłeś mi, że właśnie załatwiłeś mi reklamę u Pashy (parsknąłem wtedy śmiechem). Tak samo jak wymyślałeś, że rozmawiałeś z Panem Like, że kupiłem od niego całe pliki w 100%.

#5. Mało wiesz o tworzeniu serverów, co pokazałeś w naszym projekcie, ciągle płakałeś mi o GM etc. gdy tworzyłem pliki.

 

Myślę, że tyle argumentów Ci wystarczy i w końcu zrozumiesz, że tworzenie serverów metina nie jest dla Ciebie.

 

PS. Tak wiem, teraz pewnie wyskoczysz z tekstem:

"Spójrz na Karola",

"Ty tylko kupujesz questy",

"Twoje questy są G*wniane" (a gdy Ci je prezentowałem to sr*łeś z radości, że zawiązałem z Tb. współprace) .

 

Więc tyle w temacie, mimo tego, że mamy taką przeszłość to i tak Ci życzę powodzenia w prowadzeniu servera,

abyście wystartowali bez problemowo i abyście się trzymali jak najdłużej na rynku.

 

Nie reaguj zbyt agresywnie na tego posta, ale niestety taka jest prawda.

 

Tak jak wspomniał @`WeeZyHakeRR` 

niezły z Ciebie bajkopisarz ;]

Opublikowano

Ogólna składnia i styl wypowiedzi kłuje w oczy aż boli, co zniechęca ewentualnych zainteresowanych. Moja rada, usuń ten cały wstęp i zostaw tylko wypunktowane wymagania - poziom Twojej wypowiedzi wzrośnie kilkukrotnie. 

DM2O42N.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngVerliesMT2

 

1. Tutaj nie jest nic wspomniane o sponsoringu

2. Proszę o podanie nagrania, wrzucenie go na yt, ponieważ nic takiego nie pamiętam

3. Tak.

4. Również nie pamiętam

5. Gdzie płakałem? Nigdy nie płakałem o jakiegoś żałosnego GM na serwerze na plikach Ituri.

6. Nie pamiętam żebym "srał" z radości kiedy mi je pokazywałeś

Z Weezym wyjasniłem już sobie to dawno

 

@1361622928-U485574.pngIesabel

 

Jeżeli Ci się coś nie podoba to nie czytaj.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...