Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gmake wykryto przestawienie zegara  budowanie moze byc niekompletne

 

o co z tym chodzi?

Jak masz maszyne na hamachi to czas musisz ustawiać manualnie. Czas na kompie masz aktualny, zaś na maszynie czas jest zależny od tego, kiedy uruchomiona jest maszyna.

Opublikowano (edytowane)

CLIENT_DESC [db_clientdesc] trying DBPacket() while not connected

ma ktoś jakiś pomysł? 

Edytowane przez marcin9994PL
Opublikowano (edytowane)
Makefile:148: *** brakuj▒cy separator. Stop.

 

Pomoże ktoś nie kompiluje mi sie game db sie kompiluje bez problemu

 


### Metin2 Db Builder ###

### Cleaning ....

### Building ###

### Done Building ###

### Metin2 Game Builder ###

### Cleaning ....

Makefile:148: *** brakuj▒cy separator. Stop.

### Building ###

### Done Building ###

########### Done DB&GAME Building ###########

 

Edytowane przez tatarazy1
Opublikowano

To pomoże ktoś ? 

 

"Makefile:148: *** brakuj▒cy separator. Stop.

 
Pomoże ktoś nie kompiluje mi sie game db sie kompiluje bez problemu
 
### Metin2 Db Builder ###
### Cleaning ....
### Building ###
### Done Building ###
### Metin2 Game Builder ###
### Cleaning ....
Makefile:148: *** brakuj▒cy separator. Stop.
### Building ###
### Done Building ###
########### Done DB&GAME Building ###########
"

 

Opublikowano

 

To pomoże ktoś ? 

 

"Makefile:148: *** brakuj▒cy separator. Stop.

 
Pomoże ktoś nie kompiluje mi sie game db sie kompiluje bez problemu
 
### Metin2 Db Builder ###
### Cleaning ....
### Building ###
### Done Building ###
### Metin2 Game Builder ###
### Cleaning ....
Makefile:148: *** brakuj▒cy separator. Stop.
### Building ###
### Done Building ###
########### Done DB&GAME Building ###########
"

 

brakuj▒cy separator

Opublikowano

Skąd wziąć mam te ccache? W*****a juz kompilowanie 20 minut...

Jeśli masz kilku rdzeniowy procek to zmień ilość używanych rdzeni z jednego na więcej.. ja mam 4 i db+game kompiluje się minute : D

Opublikowano

 

Skąd wziąć mam te ccache? W*****a juz kompilowanie 20 minut...

Jeśli masz kilku rdzeniowy procek to zmień ilość używanych rdzeni z jednego na więcej.. ja mam 4 i db+game kompiluje się minute : D

 

Nic to nie dało... Czekam na te ccache

Opublikowano

 

Witam , mam prosbe pomógł by mi ktoś gdy kompiluje db i game na serwerze VPS

To jest ukryta treść, proszę

i staje na tym po 30min wywala mi zerwanie polaczenia 

 

Pomoże ktoś ? 

 

Daje limit like +  :)

Zerwanie połączenie?

 

gdy daje /c laduje sie do db i kompiluje i przy tym zrywa mi polaczenie 

Opublikowano

 

 

Witam , mam prosbe pomógł by mi ktoś gdy kompiluje db i game na serwerze VPS

To jest ukryta treść, proszę

i staje na tym po 30min wywala mi zerwanie polaczenia 

 

Pomoże ktoś ? 

 

Daje limit like +  :)

Zerwanie połączenie?

 

gdy daje /c laduje sie do db i kompiluje i przy tym zrywa mi polaczenie 

 

mózg ci zrywa. to kompiluj to na screenie jak masz takiego chujowego vps.

Opublikowano

 

 

 

Witam , mam prosbe pomógł by mi ktoś gdy kompiluje db i game na serwerze VPS

https://scr.hu/wRNLW0

i staje na tym po 30min wywala mi zerwanie polaczenia 

 

Pomoże ktoś ? 

 

Daje limit like +  :)

Zerwanie połączenie?

 

gdy daje /c laduje sie do db i kompiluje i przy tym zrywa mi polaczenie 

 

mózg ci zrywa. to kompiluj to na screenie jak masz takiego chujowego vps.

 

Może nerwosolu ci kupię?

 

 

 

Witam , mam prosbe pomógł by mi ktoś gdy kompiluje db i game na serwerze VPS

https://scr.hu/wRNLW0

i staje na tym po 30min wywala mi zerwanie polaczenia 

 

Pomoże ktoś ? 

 

Daje limit like +  :)

Zerwanie połączenie?

 

gdy daje /c laduje sie do db i kompiluje i przy tym zrywa mi polaczenie 

 

Być może dlatego, że właśnie się kompiluje i cała ta kompilacja pobiera bardzo duże zasoby vps'a. Co to za maszynka ?

Opublikowano (edytowane)

Witam mam problem. Niby wszystko dobrze zrobiłem ale:

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę

EDIT:/// Zrobiłem Game i db. Niby wszystko gra ale ciągle zostaniesz połączony :/

Edytowane przez Konkordzik

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano (edytowane)

Posiada ktoś lek na ten oto błąd?

To jest ukryta treść, proszę

Generalnie na v140 jest wszystko gitara, ale niestety na wxp binka nie działa, tak więc postanowiłem użyć v100 gdzie zawitał ten error, a na v90 to samo.

 

Swoją drogą, idzie jakoś ogarnąć na v140 binke pod windowsa xp?

 

~Edit

W trybie Debug poszło, aczkolwiek i tak wolał bym Distribute :/

Edytowane przez lizus
Opublikowano

Skąd wziąć mam te ccache? W*****a juz kompilowanie 20 minut...

Hm, a Ty ciągle masz z tym problem xD 

 

 

 

Skąd wziąć mam te ccache? W*****a juz kompilowanie 20 minut...

Jeśli masz kilku rdzeniowy procek to zmień ilość używanych rdzeni z jednego na więcej.. ja mam 4 i db+game kompiluje się minute : D

 

Nic to nie dało... Czekam na te ccache

 

Po co masz czekać, jak ccache przecież opisałem choć już nie działa w instalacji offline, wtenczas wypada dać kartę sieciową na NAT bądź bridged :D 

A drugie wyjście, mogłeś napisać do mnie xD

 

Witam , mam prosbe pomógł by mi ktoś gdy kompiluje db i game na serwerze VPS

To jest ukryta treść, proszę

i staje na tym po 30min wywala mi zerwanie polaczenia 

 

Pomoże ktoś ? 

 

Daje limit like +  :)

Masz słabego VPSa + zapewne nie masz kilku poprawek zainstalowanych podczas instalacji gmake, ponadto do pełnego funkcjonowania i szybszej kompilacji na każdym VPSie min 2h się instaluje wszelkie dodatki, jeśli jednak jest słabszy to nawet 5h trwa ale wtenczas nie istnieje szansa że VPS dostanie zawiechę, ponadto polecam zainstalować ccache i odpowiednio wkleić parę linijek do pewnych plików ale to już omówione w moim TuTku, którego na dniach nieco zmienię.

 

To byłoby na razie na tyle.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Nie wczytuje mi wg DB ;/

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano (edytowane)

Możesz to podpiąć do tematu:

 

Jak startuje DB a Game nie, to trzeba sprawdzić, czy w syserr nie wywala czasem "Can't get public address".

Wtedy w Config.cpp (game) szukamy 192.168 i zmieniamy na 999.999.

 

*tak wiem, bylo walkowane milion razy, ale dobrze by bylo, zeby ktos to podpial*

 

@edit: przy kompilowaniu binki nie wyskakuja zadne bledy, za to od zajebania ostrzezen. Co mozna z tym zrobic ?

Edytowane przez xVanith

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Skąd wziąć mam te ccache? W*****a juz kompilowanie 20 minut...

Nie łatwiej pobrać pliki na windowsa wrzucić swoje game i kompilować w visualu ?

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano (edytowane)

Nie mam tego pliku gmake i gmake clean. Nie ma tego pliku także w folderze kraizy.tga Postawiłem serwer na plikach terenzo ale nie na gotowcu i nie na FreeBSD 9,2 tylko na freeBSD 9,3 czy to może być źródłem problemu ? Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać ?

Edytowane przez Mysery
Opublikowano

Nie mam tego pliku gmake i gmake clean. Nie ma tego pliku także w folderze kraizy.tga Postawiłem serwer na plikach terenzo ale nie na gotowcu i nie na FreeBSD 9,2 tylko na freeBSD 9,3 czy to może być źródłem problemu ? Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać ?

zainstaluj kompilator xD

Opublikowano

 

Nie mam tego pliku gmake i gmake clean. Nie ma tego pliku także w folderze kraizy.tga Postawiłem serwer na plikach terenzo ale nie na gotowcu i nie na FreeBSD 9,2 tylko na freeBSD 9,3 czy to może być źródłem problemu ? Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać ?

zainstaluj kompilator xD

 

Nabijanie postów sialalaala

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...