Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słabo z rozwojem tego tematu, również bardzo mało ważnych fixów, których jest masa.

Powinniście się zająć naprawą samego src, a nie zbędnymi dodatkami.

Masa? Nie wiem na siłę próbujesz coś wmówić, tak naprawdę tego nie ma wiele. Wystarczy usiąść sobie wieczorkiem posprawdzać co trzeba i tak naprawdę mamy większość błędów poprawionych.

Słabo z rozwojem tematu? Jak dla Ciebie ponad 40 modyfikacji w samym game to mało, zrób lepszy temat.


Omnes puerum deriserunt.

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?
Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

 

Są, ale wszystkie fixy znajdziesz w necie albo w tym temacie. 

Opublikowano

 

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

 

Są, ale wszystkie fixy znajdziesz w necie albo w tym temacie. 

 

Jestem osobą całkiem zieloną w tym i jak myślisz, czy jest to trudne w ogarnięciu? Chodzi mi o to aby to edytować itp za pomocą poradników itp a nie odrazu samemu.

2i6eukk.jpg

Opublikowano

 

 

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

 

Są, ale wszystkie fixy znajdziesz w necie albo w tym temacie. 

 

Jestem osobą całkiem zieloną w tym i jak myślisz, czy jest to trudne w ogarnięciu? Chodzi mi o to aby to edytować itp za pomocą poradników itp a nie odrazu samemu.

 

Dasz radę, pierwszym razem może się wydawać to trudne, ale potem już z góki ;)

Opublikowano

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

Byli już tacy agenci, którzy płacili za src. Można na tym pracować, a w tych czasach nawet trzeba. 

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

Byli już tacy agenci, którzy płacili za src. Można na tym pracować, a w tych czasach nawet trzeba. 

 

Syndrom Lenistwa. 

Opublikowano

 

 

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

Byli już tacy agenci, którzy płacili za src. Można na tym pracować, a w tych czasach nawet trzeba. 

 

Syndrom Lenistwa. 

 

Też, ale teraz nie ma co konkurować z dzisiejszymi serwerami bez source.

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

Nie rozumiem. Na tym co tutaj udostępniłeś można spokojnie pracować? Nie ma żadnych backdoorów itp.?

Pytam się bo jestem zielony a wiem, że niektórzy chcieli zarobić na source..

Byli już tacy agenci, którzy płacili za src. Można na tym pracować, a w tych czasach nawet trzeba. 

 

 

Płacili za src bo mało kto po miesiącu src w sieci miał pozmieniane limity, i pofixowany kod. 

Teraz gracie jebanych kozaków bo macie na wszystko tutoriale. A i tak wasze gejmy są śmieszne bo oprócz tych "nowości" z tego tematu nic w nich nie macie.

#EMERYTURA

Opublikowano

 

Wie ktoś może jak naprawić ten błąd przy kompilacji binki?

To jest ukryta treść, proszę

Jedyny błąd przy kompilacji. 15 dobrze poszlo, 1 error.

Dwa pytanka

Aktualizowałeś granny?

I czy sam robiłeś folder z libami?

 

 

 

Folder z libami robiłem sam, ten drugi - include miałem twój i nie kompilowało. Ale już problem rozwiązany, zrobiłem od nowa include tak jak w tutorialu zamiast brać twoje i skompilowało ;).

2Ih6ff4.png

Opublikowano

 

 

Wie ktoś może jak naprawić ten błąd przy kompilacji binki?

To jest ukryta treść, proszę

Jedyny błąd przy kompilacji. 15 dobrze poszlo, 1 error.

Dwa pytanka

Aktualizowałeś granny?

I czy sam robiłeś folder z libami?

 

 

 

Folder z libami robiłem sam, ten drugi - include miałem twój i nie kompilowało. Ale już problem rozwiązany, zrobiłem od nowa include tak jak w tutorialu zamiast brać twoje i skompilowało ;).

 

No, bo ja albo miałem granny update'owane albo nie, na pewno odwortnie niż u Ciebie i się nie zgadzało :)

Opublikowano (edytowane)

Teraz niestety mam inny problem, przy próbie wgrania bug_fixu na czarowane :

To jest ukryta treść, proszę

Mam w błąd : 'i' was not declared in this scope

Co mnie troche dziwi bo w tym pliku (i) jest używane także winnych funkcjach i działa. A  jak zmieniłem na stare czyli

To jest ukryta treść, proszę

błąd dalej występuje

Edytowane przez kox95

2Ih6ff4.png

Opublikowano

Teraz niestety mam inny problem, przy próbie wgrania bug_fixu na czarowane :

To jest ukryta treść, proszę

Mam w błąd : 'i' was not declared in this scope

Co mnie troche dziwi bo w tym pliku (i) jest używane także winnych funkcjach i działa. A  jak zmieniłem na stare czyli

To jest ukryta treść, proszę

błąd dalej występuje

Zarzuć plikiem, najlepiej na jakiś serwis typu wklej.to a nie w spoiler.

Opublikowano

 

 

Dla mnie sprawa jest jasna. Jeżeli ktoś chce modyfikować src ze strony c++ to powinien sam sobie poradzić z kompilacją. Jeżeli ktoś będzie robił tylko i wyłącznie z poradników to nigdy sam się niczego nie nauczy, dlatego mamy tak mało utalentowanych osób na forum ;c

 

@antymix

 

Przyda się, dzięki. Na pewno wykorzystam, src mam już cały rok i troszku więcej, ale teraz po raz pierwszy je skompiluje, o tak ! xD

 

Chcę aby forum/ludzie/serwery sie rozwijaly. Aby okienko np Biologa lub Gui peta kazdy umial napisac od strony source. #wiem_marzenia xD

 

 

Tak sobie myślę..

Jaki sens ma w takim razie ten temat skoro wszystko jest podawane na tacy? Jak chcesz żeby ludzie się rozwijali jak nikt tutaj samodzielnie nie myśli (oprócz 1% użytkowników)? Ja do dzisiaj nie widziałem żeby ktoś na jakimś serwerze pomimo tego że jest src zrobił coś autorskiego.

#EMERYTURA

Opublikowano

 

 

 

Dla mnie sprawa jest jasna. Jeżeli ktoś chce modyfikować src ze strony c++ to powinien sam sobie poradzić z kompilacją. Jeżeli ktoś będzie robił tylko i wyłącznie z poradników to nigdy sam się niczego nie nauczy, dlatego mamy tak mało utalentowanych osób na forum ;c

 

@antymix

 

Przyda się, dzięki. Na pewno wykorzystam, src mam już cały rok i troszku więcej, ale teraz po raz pierwszy je skompiluje, o tak ! xD

 

Chcę aby forum/ludzie/serwery sie rozwijaly. Aby okienko np Biologa lub Gui peta kazdy umial napisac od strony source. #wiem_marzenia xD

 

 

Tak sobie myślę..

Jaki sens ma w takim razie ten temat skoro wszystko jest podawane na tacy? Jak chcesz żeby ludzie się rozwijali jak nikt tutaj samodzielnie nie myśli (oprócz 1% użytkowników)? Ja do dzisiaj nie widziałem żeby ktoś na jakimś serwerze pomimo tego że jest src zrobił coś autorskiego.

 

No wiem, marzenia się nie spełniły :( ale przecież nie usunę tematu

Opublikowano

 

 

@NoName#2 Możesz podmienić link z moim clientem na ten ? ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/1534131-client-40k-final-version/
Twój? Czy podjebany? :yay:

ale spoko dodam, bo wiele osób szuka, mam nadzieję, że nie będzie z nim problemu jak z poprzednimi :lenny:

Robiłem w oparciu o innego clienta, ale sprawdzałem wiele rzeczy.. naniosłem kilka poprawek i nie miałem z nim problemów. Mam nadzieje, że komuś pomoge. ^-^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...