Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fishbot by erpel, drop hack, m2bob metin2 PL


alelaska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! Czy istnieje przywrocenie czyli aktualizacja fisha by erpel?2 pytanie kiedyś było w metinie tak,że jak ktoś zdobył przedmiot,ale gi nie wział to ta druga osoba mogla go wziac jak znikneła nazwa tego nicku ma przedmuocie,lub drop hackiem,A teraz zrobili tak,ze przez 3,4 minuty lezy item z nazwa nicku kto go zdobył po czym automatycznie znika z ziemmii.I tutaj moje pytanie daloby się rak zrobic zeby nazwa nicku znikneła z przedmiotu zeby mozna bylo go wziac? Lub stworzyc drop hacka?kiedys działał,ale nie wiem czy da sie to zaktualuzowac zeby znowu działał.3 pytanie przetestowałem m2boba na 5h za free po czym poprosiło mnie o kupno,wiec wylogowalem sie z ich stronki.I nie bylo napisu rejestracja,wiec zmienilem ip znowu pokazala sie rejestracja.Po zarejestrowaniu byl napis,ze mam na 5h test m2boba po kliknieciu download bylo cos napisane,ze nie moge uzywac wersji darmowej czy jakos tak.Ale niezle sie zabezpieczyli jak zmiana ip nie pomogla,i tu taj moje pytanie.Daloby sie cos z tym zrobic i obejsc to zebym mial codziennie 5h za darmo? Pozdrawiam :).

/niereg. sygna

Opublikowano

M2boba jeszcze nikt nie obszedł(nikt przynajmniej nie udostępnił żadnego obejścia),

a drop hack nie działa już od dawna. :/

Z tymi znikającymi itemami to musiałbyś po stronie plików gry to robić więc jest to niemożliwe.

Opublikowano

M2boba jeszcze nikt nie obszedł(nikt przynajmniej nie udostępnił żadnego obejścia),

a drop hack nie działa już od dawna. :/

Z tymi znikającymi itemami to musiałbyś po stronie plików gry to robić więc jest to niemożliwe.

a m2fish by erpel ?

/niereg. sygna

Opublikowano

a m2fish by erpel ?

 

Dawno go nie widziałem, nwm czy jeszcze da się go gdzieś pobrać/czy działa.

http://www.mpcforum.pl/topic/838801-hardfish-v01-by-daronian-kris006/

http://www.mpcforum.pl/topic/852894-fishgood-01-na-wszystkie-serwery-metin2-by-corfan/

http://www.mpcforum.pl/topic/663624-fishbot-w-pythonie-by-darealfreak-v13/

+ fb od kamer moda.

 

To są wszystkie udostępnione u nas na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...