Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze LvL


xniewolnikx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up a ty gosciu znowu spamujesz napisz mu to na pm a nie posta nabijasz

 

11 lvl zbanowany

ratio forget

nick wildtiger4

 

17 lvl

ratio nieduze

nick yy nie, nie ze nie podam

 

 

a wlasnie i prosze o bana lub warna dla Velveta

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano

Bana to sobie możesz na głowę dać. Mogę co najwyżej warna 20 % dostać.. żenujący jesteś..

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1 konto nick : ....

lv : 17 silver

ratio 1.75

 

2 konto nick : ...

 

lv 45

retail: awm

k/d : 1.65

 

3konto nick : ...

 

lv 35

retail : m249

k/d 1.77

Opublikowano

1 konto 4lvl ratio 1.55 2 konto 1lvl ratio 0.00 miałem 28lvl jak było wklejanie broni ktoś mi sie włamał i nie ma

userbar2ef8.th.png

 

Te przegrane mecze to są chwile, chwile jeszcze wygramy całą lige usłyszy o nas cały świat z Motorkiem za panbrat

 

Te chłopaki krzyczą na stadionach - policja nigdy nie zamknie im ust!!

452251448cc477c7d80aoj3.th.gif

Opublikowano

@up

jeżeli ratio 1.55 jest po hackach to nie ma co się chwalić, a jeśli nie to nice.

 

@topic

 

lvl 19, ratio 1.45 silver później chyba bronze

please_use_the_link_to_save_your_image.gifwarrockgm9.jpgmyimageog3.gif

WAR ROCK

Nick: nie podam bo będzie ban

lvl: 19

Favourite Gun: psg

Opublikowano

Skejto-22lvl kto mi je ukradł <długo historia>

Skrekson-6lvl <zbanowane>dlatego ze poprosiłem zeby mi wklejił bronie i mi zabnował...

Krece07-13lvl

Opublikowano

1 acc:

 

nick jokero lv 21 ratio 1.20 (zbanowane)

 

2 acc:

 

nick gangsta8pl lv 7 ratio 1.40

 

3 acc:

 

nick dkkillahpl lv 22 ratio 1.17

 

4 acc"

 

nick beelzeb0ss lv 41 ratio 2.10 i retail na m60 ;]

 

pozdro

Pomogłem ? Daj 5 :]

 

Naruto jest fajne :] PES 2008 też :] jak nie wierzysz to klik :]

Akatsuki_by_Sylwoos.jpgtemponetif6.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

sniekr17

lvl:16 prawie 17 silver

ratio:1.61

 

i 2 konta 2lvl i 1lvl

 

nie cheattuje tylko forum mi się podoba to pisze

userbar2ef8.th.png

 

Te przegrane mecze to są chwile, chwile jeszcze wygramy całą lige usłyszy o nas cały świat z Motorkiem za panbrat

 

Te chłopaki krzyczą na stadionach - policja nigdy nie zamknie im ust!!

452251448cc477c7d80aoj3.th.gif

Opublikowano

miałem 9 kont ale napsize tylko 5

 

1.KONTO

 

LVL:22

NICK:Skejto

ratio: nie wiem

 

2.konto

 

Nick: krece07

lvl:14

ratio: nei wiem xD

 

3.Konto

 

LanZul

lvl:10

ratio: nie iwem xD

 

 

4.konto

 

Skajto

6

nie wiem

 

5.konto

skrekson

6

nie iwem

 

6.konto gramnim na poland xxD

kerce09

8

2.33

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...