Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze LvL


xniewolnikx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam nadzieje ze oprocz cheaterow sa tutaj normalni gracze jesli tak to przedstawcie ponizej w odpowiedziach swoje nicki i lvl jakimi gracie bez cheatow... Temat jesli sie wszyscy wypowiedza bedzie dobry do przyklejenia.

Opublikowano

Moze banuja dlatego ze Pb wykrył na waszym komputeze ccheata ( nawet jak nic nie robisz ) tak chociaz zrozumiałem z tego co przeczytałem jak mnie banowali . Moze to dziwne ale usunałem wszystkie programy do robienia czitow wszystkie czity i jest juz ok ... a tak to 12 lvl ray665 x D

Be my master or my pupil : http://dsssssssaq.mybrute.com

 

10784.png

Pomóż mojemu jajeczku dorosnąc!

 

Jajeczko potrzebuje klikniecia :)

2QBc.gif

girlsofbleach.jpg

Specjalista
Opublikowano

taki temat do GD albo pogaduszek ... po h nam to widzieć?

JH

Jebać Hydraulików! JH Na 300% Tylko Bóg może mi naprawiać rury! Only God can repair my pipes...

Dziś jest JP , jutro będzie JSP , a pojutrze JH!

Opublikowano

to tak Zbanowany kuba1333 13 lvl k/d 0.98 ;p 1 konto zbanowany silver110 23 z k/d 1.50 i to d3nty5ta na kturym teras gram 11 lvl z k/d 1.05

Opublikowano

17 lvl k/d 1.24

13 lvl k/d 1.32 yahahae

13lvl k/d 1.00

10lvl k/d 0.78 << moje pierwsze acc ;p

3 lvl k/d 1.39 f4m4sik14 , Gold premium

 

Tam gdzie nicki na nich najczęściej bywam

Opublikowano

pr0sean12 lvl 12 ratio 4.21 bez cheatow

sean25xx lvl 25 ratio 3.41 bez cheatow

krimkri23 lvl 8 ratio 3.01 bez cheatow

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Gość KrZySiEqq xDD
Opublikowano

k1ller73 12 i rosnie k/d 1.40 bronze premium

Opublikowano

37, m134 retail, prem, kd 2.02...

1zy7no7.jpg

hahaha smieszny jestes . to ze jestes adminem to nic nie znaczy . jestes takim samym czlowiekiem jak ja i kazdy inny :)

 

Opublikowano

Mój "pacynek" ma:

25 lvl (70 %)

Ratio 1.90

<a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">http://13k.pl/-/sugestia.php</a> wejdź/kliknij w kotka :]

<img src="http://img257.imageshack.us/img257/8138/neverendstm0qr1md8ep0.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Play Hard! Go pr0!<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FFA500--><span style="color:#FFA500"><!--/coloro-->All Pierogs Come to Kapusta ;o<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->Technical Itch. Pendulum. <3 <!--colorc--></span><!--/colorc-->

Opublikowano

Lvl 15 29% (mialem kiedys 27)

Ratio: 1.49 (dawno nie gralem wiec nie pamietam dobrze)

Nick : cianiarz

 

Dlugo juz nie gram bo gdy zainstaluje warrocka i sciagne patche to jak jestem juz w mapie nie moge sie ruszac

18706.png

 

 

 

Opublikowano

1 lvl ;] Ratio: 1110.00 xD Nie no a serio to 0.9+

 

Nicku nie podam ;]

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

Nick: Wtajemniczeni Wiedzą ;>

Lvl: 41 (27%)

K/D: 2,79

Retail Type: Famas

Premium: F2P > właśnie się skończył prem : /

Clan: None - I play solo style \,,/ xD

 

To na tyle, pozdro ;>

 

@Down

spamer

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

o jeny facet zalozyl temat zeby mial 6 post ;/ normalnie to jest spam na hu* to kogo obchodzi kto ma kur*a jaki lvl?

EvANeScEnCe 4 EvEr

MpC FoRuM 4 EvEr

NaRuTo 4 EvEr

 

PoZdRo By KoReXuS ( Giermek 16 )

Opublikowano
o jeny facet zalozyl temat zeby mial 6 post ;/ normalnie to jest spam na hu* to kogo obchodzi kto ma kur*a jaki lvl?

Jak coś sie nie podoba to zamknij łaskawie morde i zjazd z forum.

@TOPIC

Nick w wr: TOP SECRET

lvl: 18

Premium: Bronze

Retail AI_AW

Clan:Polish Kings

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

Level: 7

Ratio: ~1.20

Nick: mateki

Clan: brak

Premium: brak

Legit.

 

Level: 4

Ratio: ~1.35

Nick: matesh

Clan: brak

Premium: brak

Legit.

 

@edit

Czemu nicków nie podajecie? ;]

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

lvl 54 2.02

 

nicku nie podam

0 hackow bo juz z nimi skonczylem ;]

retail m134

premium gold

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...