Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące serwera FreeBuild z ekonomią - czy wypali?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kreatywnie i nietuzinkowo co zazwyczaj się podoba :) 

Moim zdaniem jest parę niedociągnięć ale na tym etapie nie ma co  na nie spoglądać skoro to tylko gdybanie :) 

 

Pomysł mi się podoba i liczę na to, że niebawem projekt przerodzi się w dzieło :) 

2utq9g5.png b6u4qg.png
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

@ref 

Wracam do tego pomysłu i do tego dokładam serwer sky-block w kosmosie który też planuje otworzyć około marca mam nadzieje ze uda mi się otworzyć ten i ten! :)

Opublikowano

Pomysł naprawdę spoko tym bardziej, że jest postawiony na realistykę.
Chętnie bym na takim serwerze pograł ;)

Znalezione obrazy dla zapytania jack norris approved

Opublikowano

Ciekawy pomysł, a co najważniejsze - oryginalny. Może dodaj diamentom wagę, każdy będzie miał inną wagę to będzie droższy lub tańszy. I tak z innymi surowcami (złoto, żelazo, węgiel itd.)

 

Opublikowano

Ciekawy pomysł, a co najważniejsze - oryginalny. Może dodaj diamentom wagę, każdy będzie miał inną wagę i będzie droższy lub tańszy. I tak z innymi surowcami (złoto, żelazo, węgiel itd.)

Powiem ci nie wiem czy mi się uda :/ 

Opublikowano

Jeden z najbardziej odgrzewanych spleśniałych i niesmacznych kotletów

Fribuilt z dziaukami i drobem z copla!

(niezapominajmyowalucie :3)

Weź zrób coś bardziej oryginalnego.

Takich serwerów jest masa i się niczym nie wyróżniają.

 

mzimaph.gif

online.png

Opublikowano

Jeden z najbardziej odgrzewanych spleśniałych i niesmacznych kotletów

Fribuilt z dziaukami i drobem z copla!

(niezapominajmyowalucie :3)

Weź zrób coś bardziej oryginalnego.

Takich serwerów jest masa i się niczym nie wyróżniają.

 

mzimaph.gif

Hmm znajdź mi serwer gdzie jest to co ja planuje na swoim serwie i dopiero w tedy pogadamy :)

Opublikowano

Była (albo jest) takich masa.

Argument znajdź mi jest niestety bardzo marny;).

Taki sam jak ,Ni umiś tego bobić to śje nie wypowidaj'.

 

To jest moja opinia na temat serweruff z dziaukami z niezapomnianomwalotuom.

Takie "selery" powstają jak grzyby po deszczu, i równie szybko upadają :).

online.png

Opublikowano

Była (albo jest) takich masa.

Argument znajdź mi jest niestety bardzo marny;).

Taki sam jak ,Ni umiś tego bobić to śje nie wypowidaj'.

 

To jest moja opinia na temat serweruff z dziaukami z niezapomnianomwalotuom.

Takie "selery" powstają jak grzyby po deszczu, i równie szybko upadają :).

/Jest masa po prostu zwykłych serwerów freebulid a nie ma żadnego gdzie jest taki sam pomysł co ja chce zrobić! :)

Opublikowano

@DYmyky

 

Teraz każdy serwer jest trudno wybić.

 

Co do tematu to staraj się wszystko robić powoli by nie było żadnych błędów, wtedy wszystko pójdzie dobrze.

Opublikowano

Cześć,

pomysł bardzo fajny.

Ale mam jedną dwie propozycje:

1) żeby nie było dropu z cobla,

2) Działki zbudowane RĘCZNIE. Albo chociaż w połowie ręcznie. Nie PlOtMe.

Mam jeszcze kilka pomysłów, jak chcesz się dowiedzieć jakich (a pewnie niestety nie chcesz), napisz na PW

Pozdrawiam,

KajmaczeK

 

PS. Jeśli jednak chcesz się dowiedzieć jakie mam pomysły, to napisz ;)

PS2. Jak chcesz to trochę mogę pomóc ;)

full_logo_mini.png  PluginController - plugin Spigot do zarządzania swoimi pluginami. Włączaj i wyłączaj pluginy, przeładowywuj je, pobieraj nowe pluginy z repozytorium Spigota - wszystko z poziomu serwera!

  PluginController na spigotmc.org

Opublikowano

Według mnie pomysł jest znakomity.

Nie śpiesz się! Lepiej robić coś dłużej i podpiąć wszystko pod ostatni guziczek niż się śpieszyć.

Oczywiście życzę powodzenia :)

­7RD0K.png

Opublikowano

Cześć,

pomysł bardzo fajny.

Ale mam jedną dwie propozycje:

1) żeby nie było dropu z cobla,

2) Działki zbudowane RĘCZNIE. Albo chociaż w połowie ręcznie. Nie PlOtMe.

Mam jeszcze kilka pomysłów, jak chcesz się dowiedzieć jakich (a pewnie niestety nie chcesz), napisz na PW

Pozdrawiam,

KajmaczeK

 

PS. Jeśli jednak chcesz się dowiedzieć jakie mam pomysły, to napisz ;)

PS2. Jak chcesz to trochę mogę pomóc ;)

Nie pisałem o tym ale właśnie działki będą ręcznie budowane pisałem nawet o tym ze cena będzie zależała od rozmiaru i one będą umieszczone po świecie ;) 

 

Według mnie pomysł jest znakomity.

Nie śpiesz się! Lepiej robić coś dłużej i podpiąć wszystko pod ostatni guziczek niż się śpieszyć.

Oczywiście życzę powodzenia :)

właśnie się nie spieszę i zastanawiam się na jaka wersje dać ten serwer i  planowane otwarcie coś około marca/kwietnia.

Opublikowano

@ref

Jeśli ktoś by chciał mi pomóc przy robieniu serwera albo miał by maszynę na której bym mógł postawić serwer pisać na pw! ;)

Opublikowano

@ref Jutro zrobię inny temat. Ponieważ chce w nim umieścić aktualizacje które będą na serwie! :)

Opublikowano

Temat:

 

 

 

Witajcie planuje zrobić serwer Freebulid z rozwiniętą ekonomia czyli już wam tłumacze! 

Na serwie czyli :

s

Płatne działki na 7 dni

Pokoje hotelowe płatne za 1 dzień

Podatek za kopanie czyli jak ktoś sprzedaje np diaxa za 100$ to dostaje 79$

bo podatek będzie 21% :D

A jak będzie miał prace to z pracy co jeden dzień będzie musiał się rozliczać lub 

co tydzień jako podatek czyli zarobił np. 3000zl to z tego odejmuje mu się 21%

Hmm

Mama surowcowa była by tak zrobiona ze co kilka dni by się resetowała na nowo

Drop oczywscie z cobla ale bardzo slaby :) żeby gra się szybko nie nudziła

 

Co do mapy to mam taki pomysł ze 

Spawn będzie na takiej wielkiej górze i jak będzie się schodziło z niej to można wejść odrazu do hotelu 

 

I zrobić po prostu cale miasteczko gdzie będzie tez można kupić działki. działki będą rożnie po ustawiane na Spawnie

a cena działki tez zależy od rozmiaru

 

Co do pluginow to zrobię automatyczne logowanie premium a non premium będzie musiało się zarejestrować

 

Przewiduje ze serwerowi dam od 50 slotów do 150 jeszcze nie wiem zobaczę od tego ile będzie grało osób

 

Tylko teraz na ten dzień będę musiał znalesc budowniczych na serwer :)

 

Jak wam się podoba pomysł? :)

 

 

 

 

Mały błąd się wkradł (na czerwono)

A co do serwera to wypali pograłbym bo lubię takie klimaty 

Jeżeli odpowiadasz na moją odpowiedź użyj opcji "Cytuj" lub oznacz mnie w poście @adam23450

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...