Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte][Subforum] Support Metin2


Rodimop

Dział  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

top@ więc tak

 

 

zrobić dział suppot, dołączyć do tego media, i usunąć dyskusje?

 

Tak by to najbardziej odpowiadało.

Według mnie to dobre rozwiązanie.

Don't feed trolls ;]

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
W takim razie połączyć dyskusję ogólną z ogólnym działem metin2. 1 dział mniej do moderowanie i mniejsze zamieszanie.

świetny pomysł. już dawno myślałem o tym...

tak naprawdę to dział "dyskusja" to jedna wielka pomyłka...

 

zrobić dział suppot, dołączyć do tego media, i usunąć dyskusje?

tak byłoby najlepiej ;)

 

Wyglądało by to tak.

 

Metin2 (w tym dyskusja)

- Serwery Prywatne

- Tworzenie serwerów prywatnych

- Publikacje serwerow

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

UP no właśnie o to w tym temacie chodzi ciekawe czy wejdzie :D ale będzie większy spam w Głównym Metinie ale i tak łatwiej będzie :P

Opublikowano

Jestem na tak

Wzór

Metin2

Metin2 Publikacje

Serwery Globalne

Serwery Hamachi

Serwery Offline/niezweryfikowane

Metin2 Tworzenie serwerów prywatnych

Metin2 Support

Support-Hacki, Boty, Bugi

Support-Metin Serwery Globalne

Support-Metin2 Serwery prywatne

Metin2 Media

Hacki,Boty, Bugi

Zielone to podfora czerwonych

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nie ;p Zły pomysł, by wrzucić hacki do supportu ;p

 

BTW w sondzie musi być jak największa ilość głosów ;)

 

26 nie wystarczy jak na dział Metin2

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Wyglądało by to tak.

 

Metin2 (w tym dyskusja)

- Serwery Prywatne

- Tworzenie serwerów prywatnych

- Publikacje serwerow

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

 

Dlaczego nie zrobić by tak, że Tworzenie serwerów było by w dziale serwery prywatne? Przecież to jednego się tyczy więc można by to wrzucić do jednego śmietnika :D

 

Metin2 > Serwery Prywatne > Tworzenie serwerów prywatnych

 

 

Wyglądało by to tak:

 

# Metin2

- Serwery Prywatne

 • Tworzenie serwerów prywatnych

 • Publikacje serwerów

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Metin2

 

Metin2 Publikacje

-Serwery Globalne

-Serwery Hamachi

-Serwery Offline/niezweryfikowane

 

Metin2 Support

-Metin2 Media

 

Metin2 Serwery Prywatne

-Metin2 Tworzenie serwerów prywatnych

 

Hacki,Boty, Bugi

 

 

A ja mam taki pomysł jeśli się podoba rodimop to dodaj to na początek :)

Opublikowano

 

Wyglądało by to tak:

 

# Metin2

- Serwery Prywatne

 • Tworzenie serwerów prywatnych

 • Publikacje serwerów

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

 

Ta propozycja najlepsza.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Mi śmierdzi :P Po co 2 razy hacki boty bugi? i to w dodatki jeden w support. gacki itp, ten dział musi być zaraz poddziałem metin2, żeby każdy mógł go znaleźć od razu a nie kopać po supporcie (połowa i tak nie wie co to)

 

@up - bo przemyślana :D

Przynajmniej będzie mało działów w głównym Metin2 :D I jak już będzie się czyścić ze spamu to tylko jeden dział a nie kilka ;) Zawsze to jakaś wygoda dla moda :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Moim zdaniem taka opcja jak podał andrzej jest dobra lub Pawła :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Gość Mounthains
Opublikowano
Metin2 (w tym dyskusja)

- Serwery Prywatne

- Tworzenie serwerów prywatnych

- Publikacje serwerow

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

 

Ten wzór jest najlepszy i jego się trzymajmy ;)

Opublikowano

@Mou

 

Nie chce nic sugerować, ale publikacja powinna być w serwery prywatne, bo przecież publikujemy privy, a nie globale :P

 

A co do pomysłu, to po głębszym zastanowieniu się, jestem na tak, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

No właśnie, moim zdaniem za wszystkie rzeczy związane z serwerami prywatnymi powinny być w jednym dziale lub jego poddziałach a nie tak jak jest teraz ;) Ułatwiło by to pracę moderatorowi, tak sądzę ;) Ponadto było by mniej działów w głównym metin2 ;)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano
Metin2 (w tym dyskusja)

- Serwery Prywatne


  •  
  • Tworzenie serwerów prywatnych
  • Publikacje serwerow

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

 

Według mnie tak by było git :)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

# Metin2

- Serwery Prywatne

 • Tworzenie serwerów prywatnych

 • Publikacje serwerów

- Hacki, boty, bugi

- Support (w tym media)

 

 

to chyba najlepszy pomysl.. czekamy dalej

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

A co myślicie o tym

  • Metin2 - Serwery Prywatne
    • Własny serwer - Czyli tworzenie własnego serwera
    • Pomoc - Pomoc w tworzeniu serwera, dzięki temu o wiele łatwiej będzie można znaleźć poradnik którego nie ma w spisie :D
    • Questy - Czyli poddział na publikowanie questów, oraz na poradniki dotyczące ich pisania.
    • Client - Poddział służący do publikacji całych, jak i fragmentów przerobionych clientów, w tym dziale były by także poradniki odnośnie edycji client'a, oraz spis przeróbek i clientów.
    • Publikacja serwerów - Czyli to co jest, ale tym razem w subforum serwery prywatne, bo przecież publikujemy prywatne serwer'a, a nie globalne.
    • Hamachi - Czyli dział na serwery Hamachi, dzieki temu poddziałowi w dziale zapanował by większy ład, a szukanie tut'a do priva stało by się łatwiejsze.
    • Serwery niezidentyfikowane/offline - czyli miejsce dla serwerów o których nikt nic nie wiem, albo są już w "niebie".

    [*]Metin2 - Hacki, boty, bugi - Dział o hackach, botach i innych ułatwieniach.[*]Metin2 - Media - Czyli chwalenie się itemkami, krytykami i innymi osiągnięciami.[*]Metin2 - BlackMarket - Nie wiem czy administracja się zgodzi, ale jeśli tak to to by był dział do handlu, lecz panował by tutaj surowy regulamin oraz wzór ofert, każdy temat miał by odnośnik do aukcji allegro.

To tyle z mojej strony, nie wiem jak to rozpatrzy administracja, ale według mnie pomysł jest dobry .

Wyglądało b to mniej więcej tak

10607314594766992009_thumb.jpg

;)

@Dodam że podział jaki zaproponowałem rozwiązał by problem z podklejonymi tematami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...