Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte][Subforum] Support Metin2


Rodimop

Dział  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym, by utworzono nowe Subforum w dziale Metin2.

 

Taki support dla userów, by mogli się tam wykrzyczeć, wyprosić itp.

Pisali by tam wszystkie posty, które nie pasują do innych działów a ich jest naprawdę dużo.

Dział Metin2 - Media zostałby wrzucony do tego działu.

 

W dziale panowałby surowy regulamin.

 

Przykładowe tematy jakie miałyby tam miejsce:

 

"Mam pomysł na TH - Zaplanujmy to razem"

"Stwórzmy wspólny serwer"

"Co zmienić w moim serwerze?"

itd..

 

Przykładowy temat, jaki miałby miejsce w tym dziale:

http://www.mpcforum.pl/topic/128048-diosesmx-tradehack-wszyscy-razem/

 

Subforum miałby pełnić rolę ograniczenia spamu w innych działach. Posty w tym dziale nie byłyby naliczane.

 

Co o tym sądzicie?

Don't feed trolls ;]

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajny pomysł...

Np. W tym temacie można by było prosić o cheaty, bo o to właśnie jest bardzo, ale to baaardzo duży spam ;)

 

TAK.

 

@Kur.. no za co ten - o.O ?

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

TAK! :D Koniec ze spamerami i nabijaczami postów :D To byłby kolejny dział gdzie bym nie zaglądał xD Tylko czy mody ogarną następny dział?

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

TAK! :D Koniec ze spamerami i nabijaczami postów :D To byłby kolejny dział gdzie bym nie zaglądał xD Tylko czy mody ogarną następny dział?

 

Biorę na siebie odpowiedzialność :)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Biorę na siebie odpowiedzialność :)

Nie lada wyzwanie :D

 

Kiedy zamierzasz podjąć ostateczną decyzję dot. działu?

 

@down - rozumiem ;)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Gość Mounthains
Opublikowano

Biorę na siebie odpowiedzialność :)

 

 

hmm jak ty chcesz brać odpowiedzialność skoro 1 maja mówiłeś że bierzesz urlop na miesiąc? Ok nieważne. Ja jestem na tak

Opublikowano

hmm jak ty chcesz brać odpowiedzialność skoro 1 maja mówiłeś że bierzesz urlop na miesiąc? Ok nieważne. Ja jestem na tak

 

Urlop był fałszywym alarmem ;)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

A teraz to co niby jest? :D

 

@Marian26 - wystarczy unikać dublepost itp :D No i unikać spamu a nikomu nic się nie stanie ;)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Hmmm , jestem na tak przyda się na pewno :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

narazie nie mam zdania..

 

jak dla mnie w M2 jest za duzo dzialu... dzial M2 (bez subforow) to jaka role spelnia ?? skoro jest tam nawet dyskusja ogolna ???

 

 

Jak dla mnie to juz teraz jest za duzo dizalow a co dopiero kolejny...... + trzeba wpierw ogarnac dzialy juz istniejace....

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

narazie nie mam zdania..

 

jak dla mnie w M2 jest za duzo dzialu... dzial M2 (bez subforow) to jaka role spelnia ?? skoro jest tam nawet dyskusja ogolna ???

 

 

Jak dla mnie to juz teraz jest za duzo dizalow a co dopiero kolejny...... + trzeba wpierw ogarnac dzialy juz istniejace....

 

 

Metin2 jest największym działem, więc potrzeba dużo subforów.

 

Metin2 - Media zostałby tam wrzucony, więc miejsca by nie zawaliło.

Dział jest ogarniany, więc spróbować nie zaszkodzi. Można zrobić subforum jako testowe ;)

Don't feed trolls ;]

Gość Mounthains
Opublikowano

narazie nie mam zdania..

 

jak dla mnie w M2 jest za duzo dzialu... dzial M2 (bez subforow) to jaka role spelnia ?? skoro jest tam nawet dyskusja ogolna ???

 

 

Jak dla mnie to juz teraz jest za duzo dizalow a co dopiero kolejny...... + trzeba wpierw ogarnac dzialy juz istniejace....

 

 

po głębszym myśleniu twój post nabiera sens

 

Nowy dział się wiąże ze spamem, jestem tylko ja i rosire (rosire nie zna metina więc tylko ja) tak więc by trzeba było rekrutować nowych kidmodów.

 

Obecnie w dziale panuje spam, przez obijanie się moderatorów (taka prawda) Nie wiem czy zdołamy ogarnąć nowy dział

 

Jestem co do tego neutralny

Opublikowano

po głębszym myśleniu twój post nabiera sens

 

Nowy dział się wiąże ze spamem, jestem tylko ja i rosire (rosire nie zna metina więc tylko ja) tak więc by trzeba było rekrutować nowych kidmodów.

 

Obecnie w dziale panuje spam, przez obijanie się moderatorów (taka prawda) Nie wiem czy zdołamy ogarnąć nowy dział

 

Jestem co do tego neutralny

 

Wybacz, ale w związku z tym, że jak zapewne wszyscy widzą na dworze robi się coraz cieplej i nie mam zamiaru siedzieć cały dzień przed kompem. Do tego dochodzi jeszcze szkoła i praca w weekend więc za dużo czasu nie mam. Siedzę tyle ile mogę.

 

@top

W takim razie połączyć dyskusję ogólną z ogólnym działem metin2. 1 dział mniej do moderowanie i mniejsze zamieszanie.

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Opublikowano

W sumie Marian ma rację, i tak w głównym pojawia się to samo co w dziale do ogólnej dyskusji.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Mike właśnie ja też nie wiem po co jest Dyskusja Ogólna ...

Czyli gdy byście ją usuneli to było by o 1 mniej

 

Media wrzucone do tego co by powstało czyli 2 mniej

 

Ale teraz byłby większy spam w głównym Metinie ( Dyskusja Ogólna ) ale i tak by było lepiej.

 

Jestem nadal na TAK.

 

Edit

 

Czyli i tak by się przydał 1 KidMod a jak Marian nie ma czasu to 2

 

czyli 1-2 kidy gdy by to uznali Admini.

Gość Mounthains
Opublikowano

Marian@ rozumiem twoją sytuację ;)

 

 

top@ więc tak

 

 

zrobić dział suppot, dołączyć do tego media, i usunąć dyskusje?

Gość Mounthains
Opublikowano

Mike właśnie ja też nie wiem po co jest Dyskusja Ogólna ...

Czyli gdy byście ją usuneli to było by o 1 mniej

 

Media wrzucone do tego co by powstało czyli 2 mniej

 

Ale teraz byłby większy spam w głównym Metinie ( Dyskusja Ogólna ) ale i tak by było lepiej.

 

Jestem nadal na TAK.

 

Edit

 

Czyli i tak by się przydał 1 KidMod a jak Marian nie ma czasu to 2

 

czyli 1-2 kidy gdy by to uznali Admini.

 

 

whaha może 50 ? Marian czasami wpadnie i tak dajemy rade...

 

up@ mi to rozwiązanie bardziej odpowiada

 

 

down@ i tak było o 1 za dużo

Opublikowano

UP no to 1 bo będzie nowy dział i też to że BlueBlueSky odszedł :D

 

UP

 

Nie gadaj tyle :P zawsze się chociaż przyda ta 1 osoba by ogarnąć choćby malutki spamik

( oczywiście chcę wystartować ale nie piszę tutaj o sobie :P )

 

Edit

 

No i ty musisz ogarniać całe forum teraz a nie tylko Metin2 :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...