Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HESTIAMU ||||||| NONDONATE Exp : 25 Drop : 50% Reset : 400lvl UNIQUE NEW SYSTEMS


Night112233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Server Information:

Site: hestiamu.sytes.net

Version: Season 6.3 (ORGINAL WEBZEN FATURES!)
Experience: 25x
Drop: 50%
Reset: 1 Rebirth (200 Points)
Important to Say: IS NOT A PAY TO WIN SERVER, Check details of our system below!



Game Play Info:

- CreateMGLevel = 220
- CreateDLLevel = 250
- CreateSUMLevel = 320
- CreateRFKLevel = 350
- Cash Shop for Online Time (WCoinP) ~> http://prntscr.com/4yzcrf
- NEW HP BAR
- SERVER NO DONATE
- Server Full PvP
- ORGIAN SEASON 6 EPISODE 3 WEBZEN FATURES
- Reconnect System
- Auto Party System



Initial Configurations:

- Exp: 25x
- Exp ML: 25x
- DROP: 40%
- Soul 60% (Luck 85%)
- JOL 60%
- CM: 75% / 75% / 65% / 50% / 35% / 25% ~> Luck +15% (VIP +10%)
- Reconnect System + Auto Party


Site: http://hestiamu.sytes.net

Skype: rip0ty
(BETA will close soon, come join us for testing xD)



ScreenShots:
Screen%2801_09-23_40%29-0000.jpgScreen%2801_09-23_40%29-0001.jpgScreen%2801_09-23_42%29-0002.jpg



- All features of Season 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6
- New Duel System
- New Golden Monsters
- New Cash Shop
- New Talismans (Charms / Statues and etc.)
- New Period Item System
- New Expanded Jewels Packing System
- New Expanded Inventory & Warehouse- Lucky Item System- MuHelper (MuBot)
- Gens System- Master Skill Tree System- Doppelganger Event- Imperial Guardian Event- Medusa Event- Rage Fighter (all skills, formuls and etc.)
- Anti disconnect solution

Unique features:- News Board (In-Game)

NewsBoard.jpg

- Reset System (In-Game)
NOT AVILABE AT THE MOMNT reset make in website

 
ResetSystem.jpg

- Unique Monster Life Bar
HPBar.jpg

- 3D Camera with UI
3DCam.jpg

- Fully fixed Speed Bug
SpeedBug.jpg

- Fully fixed Damage / HP / Mana and etc. values
Stats.jpg

- New jewels with full server side configuration
Jewels.jpg

- Minimize in Tray
Tray1.jpg
Tray2.jpg
Tray3.jpg


- Party leader change command
- Extra class formuls configuration
- PVP zones configuration
- Item price configuration
- Extra mix configuration

More Power MuOnline

Opublikowano

Hostia Mu :D

90c320e22b83fc2119793ac4647596c6.jpg

 

 

A tak serio mówiąc to jeszcze nie zczaiłeś że takie ustawienia nie przyciągną ludzi na serwer no name ? :)

Ludzie boją się poświecać czas gdy serwer jest niepewny , a jego niepewność podkreśla wczesniejsza edycja .

gif.gif

Opublikowano

tutaj nie zalezy na czasie ludzie nie muszą grać a serwer bedzie stał , teraz zmienilismy nazwe głównie uwage poświęcaliśmy GamePlaU. fatalitymu.com.br tutaj masz serwer który powstał w ten sam sposob nie musisz mnie pouczać
Zapraszam do testowania Client Waży tylko 400MB na testy dla każdego 1000WCoinP na seale pandy itp itd co 1h dla bardziej kumatych super niespodzianki :)
 

More Power MuOnline

Opublikowano

Popraw drop wypadajek, żeby leciały itemy od +7 do +9 typu sphinx scale wind itp bo to co leci teraz ( itemy max +6 ) to lepsze itemy są w sklepie...
Napraw drop z BoH bo leci sam zen, najlepiej dodaj zeby kamienie leciały z tego.

 

Evil Spirita w ogóle nie ma w dropie, siedzę od rana i mam ustawione w picku żeby podnosił Evila i nic...

Opublikowano

czekam na start jak bedzie 500+ to zagram ;] ustawienie dla mnie idealne :)

Będzie napewno ! Admin napisał że to serwer jak fatality ;D tam jest 1k więc tu bedzie choć połowa :P

 

Nie pamietam aby fatality startowało kiedyś z 10online po dwóch dniach od startu ale okej ;D ADMIN MA ZAWSZE RACJE

 

Tak czy siak ja Ci życze powodzenia :)

gif.gif

Opublikowano

 

dumell1, w 14 Sty 2015 - 16:42, powiedział:snapback.png

czekam na start jak bedzie 500+ to zagram ;] ustawienie dla mnie idealne :)

Będzie napewno ! Admin napisał że to serwer jak fatality ;D tam jest 1k więc tu bedzie choć połowa :P

 

Nie pamietam aby fatality startowało kiedyś z 10online po dwóch dniach od startu ale okej ;D ADMIN MA ZAWSZE RACJE

 

Tak czy siak ja Ci życze powodzenia :)

spoko dzieki ja ci też życze powodzenia ale jak bys nie widział to fatalitymu ma ten sam silnik co nasz serwer nie wydaje ci sie to dziwne ? chyba nikt nie oddał by silnika za darmo pomyśl troszke zanim cos palniesz :)

More Power MuOnline

Opublikowano

witam 20 min temu GS został naprwiony i juz nie crashuje zapraszam do gry


Została także AKtywowana domena www.hestiamu.com
 

 

Hello Everyone this is list of all changes , fixeds

- GS CRASH FIXED
- GOLDEN MOBS FIXED
- DROP FROM FIRECRACKERS,HEARTS,BOXOFHEAVEN FIXED
- POST COST TO 100000ZEN FIXED
- DROPS "J" ITEMS AND BUGS FIXED
- RECONNECT SYSTEM FIXED
- NEW DOMAINS ADDED "www.hestiamu.com" FIXED

More Power MuOnline

Opublikowano

 

Hello Everyone this is list of all changes , fixeds 17.01.2015

 

- Anti Hack Crystall wall ONLINE     DC WHEN USE ANY HACK

- ALL EVENTS TIME FIXED

- BOX OF HEAVEN DROP  FIXED

- LOCH , CREST DROP ON ICARUS  FIXED

- ADDED IN LORENCIA LUCKY COIN EXCHANGER 'DELGADO' FIXED

 

More Power MuOnline

Opublikowano

Co tam robi button Donate i mail na western union do poprzedniego wlasciciela :> Serwer znowu postoi 3 dni z 10 online i znowu zrobicie reopen po 3 tygodniach majac nadzieje na wieksza ilosc ludzi ?:>

Opublikowano

Polecam serwer. Po rozmowie z Administratorem na GG , napisał , żebym mu forum zrobił. 

W profilu na Gadu - wiek 15. Z rozmowy wynika ile ma lat. Masa błędów ortograficznych , bardzo wiele wyzwisk. 

 

Polecam serwer serdecznie. Brak donate - Ale donate jest i będzie. Kolega chce tylko i wyłącznei zarobić i zwinąć biznes. 

 

Brak donate to tylko reklama , ma zamiar wprowadzić po starcie : Jest święcie przekonany o dużej ilości graczy na starcie. tj. 10 i RIP robimy reset i jedziemy znowu beta hahah

 

Bekowy człowiek 

 

Pozdrawiam Bakacz

Opublikowano

Polecam serwer. Po rozmowie z Administratorem na GG , napisał , żebym mu forum zrobił. 

W profilu na Gadu - wiek 15. Z rozmowy wynika ile ma lat. Masa błędów ortograficznych , bardzo wiele wyzwisk. 

 

Polecam serwer serdecznie. Brak donate - Ale donate jest i będzie. Kolega chce tylko i wyłącznei zarobić i zwinąć biznes. 

 

Brak donate to tylko reklama , ma zamiar wprowadzić po starcie : Jest święcie przekonany o dużej ilości graczy na starcie. tj. 10 i RIP robimy reset i jedziemy znowu beta hahah

 

Bekowy człowiek 

 

Pozdrawiam Bakacz

 

 

 

 
Wysłane Dzisiaj, 01:17

Pijawka II

  • default_large.png
  • Members
  • bullet_black.png
  • 42 postów
  • Gadu Gadu:8246042
  • Płeć:Mężczyzna
Witam, 

 

Chętnie mogę zaangażować się w pomoc z forum  :) 

Mam doświadczenie. 

 

Zapraszam do kontaktu GG: 8240642

 
Wysłane Dzisiaj, 02:03

Debiutant III

napisałem wiadomość jak cos moje gg 13304331

More Power MuOnline

 
Wysłane Dzisiaj, 12:39

Pijawka II

  • default_large.png
  • Members
  • bullet_black.png
  • 42 postów
  • Gadu Gadu:8246042
  • Płeć:Mężczyzna

Literówka w numerze: 8246042 napisałęm Ci wiadomość

dziekujemy temu panu dostaje pan bana i nie bedzie pan mógł grać nigdy na naszych serwerach

takiej rozmowy nie było to co ten pan pisze po tym co mu odpisałem na gg ze jest jakims idiotom i małym obrazeniu jego dumy bo mi jakies głupoty na gg wypisuje ma czelność pisać takie bzdury  widac kto tu ma 20 lat a rozum 5latka

NIE CHCESZ NIE GRAJ NIE ROBISZ ŁASKI 

 

Co tam robi button Donate i mail na western union do poprzedniego wlasciciela :> Serwer znowu postoi 3 dni z 10 online i znowu zrobicie reopen po 3 tygodniach majac nadzieje na wieksza ilosc ludzi ?:>

 

serwer bedzie stać poki nikt na nim nie bedzie grać teraz skupilismy sie na ustawieniach serwera i pracujemy nad Seasonem 8 Episode 2 który powinien przyciągnąc graczy nie zalezy nam na grywalności lecz na działaniu i stabilności naszych serwerów dziekujem bardzo  a buttom donate zostanie usuniety nie bawem strona jest jeszcze w trakcie prac chodze po róznych forumach ale to polskie to jest takie ludzie to by sie tu pozjadali nawzajem ... hardkor

More Power MuOnline

Opublikowano

hahah nie bylo rozmowy :) Skopiowałeś rozmowe pw :)... 

 

Nie chce mi się kopiować tej rozmowy tu , bo dostane za to ostrzeżenie :) 

 

Serwer dno , jak i administrator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...