Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprytne wyjście z turnieju (rankeda)


GabekXCS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo! Wiem, że wychodzenie z meczów nie jest w porządku, ale sam czasem muszę to zrobić chociaż nie chcę xD Moje pytanie brzmi: znacie jakieś "tricki", aby ominąć karę za wyjście z meczu lub ją zmniejszyć? Np. mój kolega powiedział mi, żebym odłączył kabel od neta z kompa jeśli muszę wyjść z meczu (wtedy chyba nie będzie w ogóle kary), albo na początku rundy wziąć shotguna (pewnie nie ma znaczenia jaka broń :D ) i je*nąć bułę dla typa z drużyny xD (mówił, że wtedy jest 2h bana, ale to też pewnie tak samo kara wzrasta jak przy wychodzeniu z meczy). Mówcie co jeszcze znacie (jeśli jeszcze jakieś sposoby są) i powiedzcie czy to co kolega mi doradził to prawda :P

Przy okazji: co jaki czas "stopień" kary spada? Tzn. jak mam teraz bana na 7 dni na turnieje to ile czasu nie mogę wychodzić z meczy, żeby następnym razem ta kara była o jeden stopień niższa?

Opublikowano

Jak kiedyś grałem z kolegami mm to jeden powiedział że 1 kickujecie następnie 1 musi sam wyjść a wy w 3 musicie w tym samym momencie w konsoli wpisać disconnect ale nie wiem czy to działa. ( to tylko tych 3 nie dostanie kary ) 

 

Raczej wątpie że jest jakiś sposób na ominięcie kary 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Jak kiedyś grałem z kolegami mm to jeden powiedział że 1 kickujecie następnie 1 musi sam wyjść a wy w 3 musicie w tym samym momencie w konsoli wpisać disconnect ale nie wiem czy to działa. ( to tylko tych 3 nie dostanie kary )

 

Raczej wątpie że jest jakiś sposób na ominięcie kary

Wystarczy, ze wszyscy wyjdą do menu i jedna osoba stworzy lobby, reszta się dołącza i można grać kolejnego mm'a. Tylko nie klikać "opuść mecz", bo będzie kara.

Jak kiedyś grałem z kolegami mm to jeden powiedział że 1 kickujecie następnie 1 musi sam wyjść a wy w 3 musicie w tym samym momencie w konsoli wpisać disconnect ale nie wiem czy to działa. ( to tylko tych 3 nie dostanie kary )

 

Raczej wątpie że jest jakiś sposób na ominięcie kary

Wystarczy, ze wszyscy wyjdą do menu i jedna osoba stworzy lobby, reszta się dołącza i można grać kolejnego mm'a. Tylko nie klikać "opuść mecz", bo będzie kara.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...