Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze gry MMORPG w ktore graliscie.


kriss07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja tydzień temu znalazłem nową gre od,tak często nazywanej firmy z powodu Mu online - "K2 NotWork". Zwie się ona "Sword of the new world" i jest zajebista :D wymienie plusy:

 

-Grafika podobna do silka - na moim starym,4 letnim kompie i necie 512 - 0 lagów

-Odmienny styl gry,kierujemy 3 postaciami naraz

-Masa itemków,skilli,wielki świat

-Na początku mamy do wyboru 5 postaci,potem,podczas grania możemy zdobywać tzw. "UPC Card" - które pozwalają nam na stworzenie postaci NPC (do zdobycia z questów) - łącznie około 20 postaci ;P,może więcej.

-Możliwość przejmowania terenów

 

Minusy:

 

-Wbudowany bot ^^ <w sumie to ta gra pasuje do tego forum

-Z "Cash Shopu" możemy dostać praktycznie wszystko,a więc bogaci żądzą ;(

 

Punkty neutralne (nie wiedziałem do którego zaliczyć):

-Botsmall już wydał bota (aktualnie używam) :)

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Według mnie jest najlepsze mu. no cóż nie jest to świetna grafika ale chociaż się nie nudzi po tygodniu, jak Cabal gdzie po paru dniach na wszytko cie stać.

5c71b48696e49012.gif
Opublikowano

wedlug mnie najlepsza gra MMO jest Silkroad :D

 

w lepsza nie gralem

ISRO:

Nick: Lily_Rose

Lvl: 79

Build: Pure int Nuker s/s: fire/light/cold (reskill fire-->bicheon)

Farm mode: 3/200k sp (gap -6)

---------------------------------------------------------

Nick: Grosz

Lvl: 59

Build: Pure str Bowman: pacheon/fire/light

Farm mode: 16.2/160k sp (gap -6)

 

6082.png

29305.jpg

Opublikowano
Według mnie jest najlepsze mu. no cóż nie jest to świetna grafika ale chociaż się nie nudzi po tygodniu, jak Cabal gdzie po paru dniach na wszytko cie stać.

 

pograj 2 tygodnie i kup mi crafcone osmy of amp, will, 2 slot, oba hp, orby of amp

 

 

Może troche za pozno ale

 

:

 

w 2007 roku Shayia <jakos tak> Firmy Aeria Games zostala wybrana na best mmo

Opublikowano
w 2007 roku Shayia <jakos tak> Firmy Aeria Games zostala wybrana na best mmo

http://shaiya.aeriagames.com/

Niezbyt ta gra przypadła mi do gustu grałem w nią chyba z 4 dni... nie polecam;]

Wole WoW'a na privie i na RL też, dla osób które mają kase pod ręką i nie żal wydawać im tych 50 zł/miesiąc

Polecam www.WoWscape.net.

Enjoy:D

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Silkroad do tibi podobny?? to chyba nie wiesz co piszesz silkroad i tibia to są dwie inne rzeczy !! Silkroad max 90 lvl a w tibi jaki chcesz a po drugie to wogule grafa sety,bronie itp. xD

 

@topic

 

Silkroad najlepszy moim zdaniem ale to tak z darmowych a tak ogólnie to pewnie WoW xD

<img src="http://img207.imageshack.us/img207/1305/sygna2fd4.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://www.speedtest.net/result/550689878.png" border="0" class="linked-sig-image" /><-- można pozazdrościć :P

Opublikowano

Moim zdaniem najlepsza gra mmorpg to silkroad. Nie lubię ściągać dużych plików nie wiedząc co to i dla tego nie znam większości gier...

 

Zalety gry moim zdaniem:

-Całkiem ładna grafika

-Bardzo ciekawe skille, szczególnie u euro

-Mnóstwo możliwości budowy postaci

-Eventy, aktualny ctf bardzo mi się podoba

 

Wadą może być muzyka, ale można ją wyłączyć... Wbija się za 1 razem zawsze od czasu jak ryżmax zajął się goldfarmami więc największy zarzut przeciwko odpada. Grałem jeszcze w dekarona i zdecydowanie nie polecam, nie podobają mi się tamtejsze skille, grafika i to że do tej gry są hacki nie boty tylko hacki... tak jak w botsach xD

 

Z tego co było w tym temacie wnioskuję że "PiPr" zaraz napisze że dekaron ma lepsze skille i na silka nadal nie wbijesz itd. ale to moje zdanie i on go nie zmieni ;]

 

 

3 buildy FTW

chodzi mi profesje wizz, cler warrior 2h 1h axe itd. do tego chińczyki używają mastery dla broni i cold, fire, lighting, force co daje b. dużo kombinacji :P

 

 

I nie wiem co mówiłeś o swoim nicku :P

HooY.png
Opublikowano

włąśnie zasugerowalem sie homsterem i tez zaczalem na bocie mlocic xD

 

wbijanie ? fakt - po 16 mozna wbic bez problemow

 

 

@Up

 

I co ja mowilem o moim nicku ? -.-

 

Wisisz mi 1 gwiazdke !

Mnóstwo możliwości budowy postaci

 

3 buildy FTW

Opublikowano

silkroad online 4ever

i infinity

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

Mu Online 3D RPG Leader ;]

Jedna z pierwszych najlepszych gier mmorpg.

 

 

Deatre, zamiast "nakarmijcie mojego potworka bo mnie nie stać !prosze!" wpisz "Kliknijcie na tego słodziutkiego grubaska który tak lubi wcinać ogóraski :D" ^__^

NIL:

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||] = 0%

 

Cytat miesiąca nr1

- Poproszę lody
- Jakie?
- No takie normalne
- Czyli?
- No te w takim kształcie *staruszka rysuje palcem w powietrzu coś na wzór jajka*
- Co to za kształt?
- No... yyy... apokalipsy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...